WCC 2012 - Itálie

Miras - Profil | Po 3.9.2012 16:18:15

fotojakes >> Od Diemu?

    fotojakes - Profil | Po 3.9.2012 16:17:41

    Martin M. >> tak aspoň něco mám na svém vraku (autě) in:-) je fakt, že to je jen kulisa (potah)

      Kocháč - Profil | Po 3.9.2012 16:09:45

      Rick >> To je focený na Malým Sambu?

        Rick - Profil | Po 3.9.2012 16:05:04

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tady máš vzor jak to nemá vypadat
        1) neni kamo
        2) nemá červení svetyko na přední dveře
        3) nemá satelit nutné k sledovaní závody v italie

        jinak jsou k maní 2x ročne na labe u kolina

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 16:01:19

          Kocháč >> Cajk. Brolíčku zruším. Mrknu se po těch tribal karavanech a bude pokoj. Aspoň teda do příští sezóny minimálně.

            Kocháč - Profil | Po 3.9.2012 15:59:54

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Zruš objednávku, letí tribal karavany.

              Drinks - Profil | Po 3.9.2012 15:58:33

              Bože:)

                Kocháč - Profil | Po 3.9.2012 15:58:26

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Až jednou přijde potravinová krize, budete prstíčkem škrabat, aby závodníci nasytili hladový národ. V podstatě trénujem a jsme něco jak rytíři z Blaníku voe.

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:56:18

                  Kocháč >> Cože? Takže to brolíčko, co mi má tenhle tejden dorazit je z hlediska imidž už na hovno?
                  Co frčí teď?
                  A proč to nikde nikdo nehlásí, co frčí a co ne? To aby se člověk pomalu bál chodit k vodě, aby tam nebyl za burana

                    Kocháč - Profil | Po 3.9.2012 15:54:45

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ty voe brollka frčely tak ještě před rokem, ty to nesleduješ?

                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:46:32

                      Rick >> Bivak je pasé. Teď frčej brolíčka

                        Rick - Profil | Po 3.9.2012 15:45:40

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Miras zapoměl přidat že plati jen ta co je vykonana v bivaku, tak skoč do nějakyho eshopu at jses vybavení

                          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:44:10

                          Rick >> To taky. Hlavně na tu avizovanou sexuální aktivitu

                            Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:43:14

                            Kocháč >> V pořádku. Pokud tě to baví, tak ti to přeju. Celkem i srozumitelně jsi mi vysvětlil, proč tě to baví, což taktéž kvituji s povděkem. Každý má jiné libůstky.
                            Nic to nemění na tom, že pro mě to je stále šaškárna :-)

                              Rick - Profil | Po 3.9.2012 15:43:09

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> na ty ručniky ?

                                Milan 66 - Profil | Po 3.9.2012 15:42:14

                                Někomu to zahájení jako šaškárna může přijít, ale ten kdo trošku zná Italii a nějakou dobu tam třeba pobýval nebo s nimi pracoval, tak to pochopí. Ciao.

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:40:49

                                  Miras >> jsme domluveni

                                    Kocháč - Profil | Po 3.9.2012 15:40:23

                                    Miras >> Nebo froté ručníky

                                      Miras - Profil | Po 3.9.2012 15:40:01

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Platí! Příště, až zase založíš nějaký přihlouplý, provokativní blog, zeptám se.