WCC 2012 - Itálie

NKocháč - Profil | Po 3.9.2012 15:39:27

Netipa - poslední hrdina MRKu >> Hele závodění v chytání kaprů je sice honění si ega na přitahování ryb na háčku do podběráku, ale mě to baví. Jsem pán tvoratva a bavím se tím aniž bych to dělal pro ukojení hladu a nasycení kmene. Stejně tak lidi jezdí na koních anižby potřebovali někam dorazit. Prostě v nás jsou pořád lovci a chceme být lepší než ti druzí a chceme, aby to ostatní věděli :o)

    NMiras - Profil | Po 3.9.2012 15:37:51

    Rick >> ono to zklidnění také může způsobit pravidelná sexuální aktivita:-)

      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:31:14

      Miras >> Zeptat se mě proč můžeš, rád odpovím :-)
      Se mnou je vždy možné rozumně diskutovat. Avšak, když se snažím někomu něco vysvětlit, jak to vidím já a on mi napíše, že jsem masař, že závidím a jeho pravda, kterou převzal někde z časáku, je ta jediná správná, tak obracím z rozumného diskutéra na nepříjemného rýpala a užívám si to

        NRick - Profil | Po 3.9.2012 15:29:44

        Miras >> možna sestárnul, to se u studenty stáva, na tož my už se jen udržime na stejne uroven než kápneme božkou

          NMiras - Profil | Po 3.9.2012 15:23:28

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ok, beru to jako názor.
          Já Tě taky většinou nechápu a ptám se "Proč"?:-) Na druhou stranu připouštím, že poslední dobou je možné s tebou rozumně diskutovat.

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:13:48

            Miras >> Já jsem skálopevně přesvědčený, že bych to nepochopil, ani kdybych to zažil.
            Neříkám, že to odsuzuju.
            Já to prostě nechápu. Proč?

              NMiras - Profil | Po 3.9.2012 15:06:21

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Chlapi se od pradávna přou, kdo ho má většího, tak co řešíš? Tyhle závody jsem zažil a ač je to už delší čas, pořád na ně rád vzpomínám.
              Nezažils, nepochopíš.

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 15:03:45

                Zindys >> No však jo. Je to příjemná taškařice a já to sleduju rád. Ostatně jako jakékoliv jiné kaprařské závody, které jsou zde každý týden nové.

                  NZindys - Profil | Po 3.9.2012 15:00:24

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> aspoň není nuda a je co sledovat :)

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 14:58:19

                    Zindys >> No jo, ale tady je diskuse o kaprařským mistrovství.

                    Mi jenom fascinuje, jak je ten člověk (muž) ješitnej, že má potřebu se porovnávat v tom, kdo je lepší rybář, ač se to porovnat nedá.
                    Navíc se do toho nalije několik kapropeněz, aby si velcí hráči více zprofanovali své zboží a zvýšili obrat a výsledek je prostě a jednoduše šaškárna

                      NZindys - Profil | Po 3.9.2012 14:54:41

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak jsi to měl napsat hned.

                        NLeoSNB - Profil | Po 3.9.2012 14:53:36

                        Zindys >> nn to je blbost :)

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 14:53:21

                          Zindys >> Pořádat mistrovství světa v jakékoliv rybářské disciplíně je šaškárna.

                            NZindys - Profil | Po 3.9.2012 14:51:28

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> ale pořádat mistrovství světa v přívlači šaškárna není :o))

                              NMiras - Profil | Po 3.9.2012 14:50:38

                              Tulo, Rafan, Cerebro, cituji SMS: PV.TV 5. Po pravé straně Marta s přístavem a dělí nás od ní jeden anglickej námořník. Teď se startovalo a Rafan krmí na vodě. Zvedl se vítr. Zatím nepřerušeno.

                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 3.9.2012 14:50:13

                                LeoSNB >> Pořádat mistroství světa v kaprařině je v podstatě šaškárna sama o sobě.

                                  NLeoSNB - Profil | Po 3.9.2012 14:46:07

                                  Nevím proč šaškárna. Prostě to pojali v tomto smyslu a ať se to líbí nebo nelíbí lidem, to už je na každém z nás :))

                                    NPoušťák - Profil | Po 3.9.2012 14:31:56

                                    Petr Havlíček >> bejt to v Brazílii,tak je tam tejdenní karneval..o))))

                                      NRick - Profil | Po 3.9.2012 14:28:12

                                      Petr Havlíček >> Nazdar Petře , ty jěste ziješ? a co CC nejak jsem to ztratil z dohledu ,

                                      klidne mužeme tady trochu odbočit z tématu, neboť nějak to vychladlo v It

                                        NPetr Havlíček - Profil | Po 3.9.2012 14:23:28

                                        Každý slavnostní zahájení je tak trochu šaškárna, ale faktem je, že tohle je takový dost neučesaný ..., možná spíše blbě natočený ...