WCC 2012 - Itálie

Ngavlin - Profil | So 8.9.2012 8:32:12

Nevíte někdo jak se daří našim rybářům ?

    NRick - Profil | Pá 7.9.2012 23:27:11

    kurna, neni všem dnům konec, v sectoru rodbox padlo prvni ryby, neuveřitelný a cely 2kg, ale vyhravají tím sektor. Tak neřikejte CZ hoší v outdooru že to nejde, proste metod mix a kuku a bude to, to umite od 4 let

      Njudas.d - Profil | Pá 7.9.2012 22:22:01

      RST >> než usnu pomodlím se ať ti to zítra vyjde a chytneš big fisch.

        Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 22:13:22

        RST >> Tak jdi a moc děkuju však víš:-)No moc bych jim to přála.

          NRST - Profil | Pá 7.9.2012 22:12:31

          yvana >> Du se napnout, zítra jdu po třech letech na kapry. Než usnu pomodlím se ať to našim klukům vyjde:-))

            Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 22:09:30

            RST >> Však to byl jenom takový rýpanec:-)jinak vím,že to řídil a vím,že to nebyl jenom on,ale plno dalších co se podílelo a myslím,že by opravdu se mohli u nás učit.

              NRST - Profil | Pá 7.9.2012 22:05:56

              yvana >> JJ ten to měl na triku a zvládl to líp jak celá anglánská ekipa.....

                NMilan 66 - Profil | Pá 7.9.2012 22:02:58

                RST >> ale to jsem nevedel. Dik za info.

                  NMilan 66 - Profil | Pá 7.9.2012 22:02:02

                  RST >> tam ta natura skoci na kazdeho. :-)

                    NRST - Profil | Pá 7.9.2012 21:59:38

                    Milan 66 >> Jenže to nepořádají taloši ale angláni, a ti už by mohli vědět za ty roky....

                      Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 21:56:00

                      RST >> No já myslím,že tahle noc bude hodně zajímavá vzpomeň si na mě.

                        Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 21:54:23

                        RST >> Tak tohle Ferdo znám moc dobře jsem to sledovala nabyl tam takový hubený pán a má jméno Kocháč?.-))

                          NMilan 66 - Profil | Pá 7.9.2012 21:51:56

                          Jiny kraj jiny mrav. Vsichni tady nadavaj na organizaci a asi opravnene, jen ti talosi budou v poho a povidat jak se to vsechno povedlo. Tak to proste u tech jizanu je a s tim my od tud nic neudelame.

                            NTyranožížalopes - Profil | Pá 7.9.2012 21:49:04

                            RST >> v tom je prehled !! je videt ze cesi se prace neboji :-)

                              NRST - Profil | Pá 7.9.2012 21:48:26

                              Milan 66 >> Že by nějaká diskvalifikace??? Pro změnu.

                                NRST - Profil | Pá 7.9.2012 21:47:51

                                yvana >> Nevím to jistě ale na sektor má našlápnuto Švec, ale tato noc rozhodne. Karel pokud by lapnul něco Pěknyho má taky na sektor taky. Třeba něco vymyslí.

                                  NPvl - Profil | Pá 7.9.2012 21:47:40

                                  MarPit >> Jen mne to tak napadlo MS a zmatky . Může se stát cokoliv Je jedno kde ... je potřeba to tak brát, ať u nich tak u nás Ostudu budou mít jen oni

                                    NMilan 66 - Profil | Pá 7.9.2012 21:47:40

                                    o tom kdo bude na bedne rozhodnou poradatele. Typicka Italie.:-)

                                      NRST - Profil | Pá 7.9.2012 21:45:25

                                      yvana >> Poslední co jsme dělali ..... http://ajc2012.mrk.cz/?zavod=60&typ=-1

                                        NTyranožížalopes - Profil | Pá 7.9.2012 21:45:07

                                        yvana >> taky dik :-)