WCC 2012 - Itálie

yvana - Profil | Pá 7.9.2012 21:44:57

RST >> No já bych řekla,že by šel jinam,ale někdo by mohl říct,že jsem sprostá.Jinak s těch našich drápe se někdo na bednu?

    MarPit - Profil | Pá 7.9.2012 21:43:06

    Pvl >> Taky koukáš, jak se dá udělat mezinárodní kaprařskej závod ?
    Když vezmu v potaz to vyrypování a sáhodlouhé debaty, ohledně toho a onoho, u závodů pořádaných tady u nás ....... Kdyby to takhle uspořádali jen čechům, již první noc by všechny pořadatele někdo utloukl podběrákovou tyčí :-)

      RST - Profil | Pá 7.9.2012 21:42:53

      yvana >> Mít vodu svět by čuměl co umíme, celej namachrovanej západ by šel do kolen.

        yvana - Profil | Pá 7.9.2012 21:39:56

        Tyranožížalopes >> U mě máš jedno velké plus:-)

          yvana - Profil | Pá 7.9.2012 21:39:01

          RST >> Ferdo tak vím,že už je kolikátý ročník,ale ty jména mi nic neříkají,ale jak píše Pvl třeba se u nás někdo chytne za nos,když cokoliv kritizoval.Každý ať si to přebere.Myslím tím závody.

            Tyranožížalopes - Profil | Pá 7.9.2012 21:38:45

            RST >> dikl vazim si kazde takove pochvaly :-)

              RST - Profil | Pá 7.9.2012 21:38:17

              Pvl >> To mi povídej............

                Pvl - Profil | Pá 7.9.2012 21:36:24

                RST >> Na jednu stranu je dobře ,že tomu tak je (zmatky) Alespoň ti kteří , si nodpustí kritiku týkající se závodů u nás uvědomí (teda snad uvědomí ?? ) mám na mysli všech větších k. závodů ,že to není zase tak hrozné, když se něco vyprdne !! Nemám na mysli konstruktivní kritiku ! Jen vyrypování.

                  RST - Profil | Pá 7.9.2012 21:35:44

                  yvana >> EE WCC je už ani nevím kolikátej rok. Letos poprvá v taliánsku loni třeba Madine. Připadá mi že jsou tak nějak uzavření do své velikosti,podívej na ty jména u hlavních pořadatelů.

                    RST - Profil | Pá 7.9.2012 21:33:01

                    Tyranožížalopes >> Kua na to jak seš mladej tak dost dobrý. Máš u mě palec nahoru.

                      yvana - Profil | Pá 7.9.2012 21:31:25

                      RST >> Ferdo to tam prvně pořádají takovou akci?

                        RST - Profil | Pá 7.9.2012 21:28:21

                        LeoSNB >> Už sem to tu psal, nevyzná se v tom asi ani pořadatel....... Ryby z úterka klidně doplní ve čtvrtek jsou to amatéři a diletanti.

                          LeoSNB - Profil | Pá 7.9.2012 21:08:38

                          RST >> Kapánek se v tom nevyznám :)) naši jsou na jakém místě nevíš?.. Jestli to tam je :)

                            Tyranožížalopes - Profil | Pá 7.9.2012 21:07:38

                            kdyz ma clovek cas to tady cist a aktualizovat kazdych 10 minut tak se nic nedeje .. a pak sotva clovek celej den neni u pocitace je tu debata... precet sem si asi 200 zapisu a musim rict ze to opravdu stalo za to... :-) je videt ze tu nekdo tak strasne zavidi ze by pri fotbale pred cizi branou nenahral spoluhracovi aby trefil gol radsi by to strelil sam brankarovi primo do ruk :-) nekdy je lidska zavist az opravdu smutna ... jen podotykam - i kdyby niklovi slo jen o zviditelneni jeho jmena... myslis ze se mu to povedlo?? kur*a ze se mu to povedlo si vem jenom jak se o tom tady vedla diskuze a kolem jezerav italii se to taky rozsiri behem chvilky. do debat se timto urcite dostal jestli do kladnych nebo zapornych to uz je jedno i takhle se to jmeno siri dal...
                            kazdej at ma o komkoli svuj vlastni obrazek ale prece neni nutny nekomu zpochybnovat spravny lidsky chovani.... howgh domluvil jsem :-)

                              RST - Profil | Pá 7.9.2012 21:02:48

                              yvana >> Asi jo.

                                yvana - Profil | Pá 7.9.2012 20:59:14

                                RST >> No vidíš to je úspěch,že to vůbec stihli vkládat:-)Díky moc ono toho asi bude víc nepřehledného co?

                                  RST - Profil | Pá 7.9.2012 20:56:41

                                  yvana >> Končí to zítra, a změny jsou nepřehledné, celkové výsledky jsou tu: http://www.worldcarpclassic.com/event-2012/2012-res​ults

                                  Angláni se dvanáct hodin před koncem závodu naučili vkládat úlovky na oficiální stránky: http://www.worldcarpclassic.com/event-2012/2012-res​ults/wcc12-provisional-catch-list

                                    yvana - Profil | Pá 7.9.2012 20:52:52

                                    RST >> Ferdo já byla na rybách jsou nějaké výrazné změny?a kdy to končí?díky

                                      judas.d - Profil | Pá 7.9.2012 20:49:14

                                      RST >> o děkuji,ferdo já ang.neumím psal tam někdo ang.na twitru že to dělaj na pikaču a opakovaně?Ty jako starší kmet obce rybářské určitě umíš ten huhu jazyk a odpovíš.

                                        RST - Profil | Pá 7.9.2012 20:43:03

                                        judas.d >> Pokud máš p. spec. tak ano.