WCC 2012 - Itálie

NRST - Profil | Pá 7.9.2012 15:34:40

Už se ví jak je to s tím Karlovým kaprem????

    NRick - Profil | Pá 7.9.2012 15:16:34

    Honzin >> asi tam máš stále karlik s miminem

      NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 15:15:58

      Odjíždím na víkend k vodě...at to dopadne jakkoliv, mají v té organizaci bordel, ačkoliv je člověk informuje na jejich stránkách o chybách a oni to berou na vědomí, ale neopraví jejich chyby :(
      Jedna viz příloha...čí je ryba č.252? Pescalis 01 nebo Outdoor 01 ??? nebo ve výsledcích k dnešnímu dni nemají na prvním místě úlovek o hmotnosti 22,5 čímž honza jakoby stále vede :( atd....:(

        NRick - Profil | Pá 7.9.2012 15:11:59

        přemysl >> řekneme že se maly naviják byl vyměnen za vetší aby se snadnej dohodilo na 200 m

          NPvl - Profil | Pá 7.9.2012 15:05:37

          Honzin >> Stránka nenalezena

            NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 15:00:32

            Pro zájemce zpracovaná tabulka z WWC2012, otázka je jestli jsou všechny informace v catch-listu správné, jako že asi moc ne…ale můžete se podívat zde http://www.uloz.to/…cc-2012-xlsx

              Npřemysl - Profil | Pá 7.9.2012 14:58:03

              yvana >> prosím co se stalo Švíckovi že mu Karel půjčil pruty, nějak mi to uteklo, dík

                NMiras - Profil | Pá 7.9.2012 14:44:30

                Mike >> Shaun taky chytá nad žumpou, co?

                  NZajda - Profil | Pá 7.9.2012 14:35:55

                  Mike >> Dík. Já mám na Novinkách.cz tohle: 19,45 - Goalissimo
                  Průvodce nejlepšími fotbalovými soutěžemi světa
                  Sport - Přidat do mých pořadů

                  Nakopat je do řiti...Ne, že bych se teda bez toho neobešel...:-)

                    NMike - Profil | Pá 7.9.2012 14:30:04

                    Zajda >> 19:45, ČT4

                      NZajda - Profil | Pá 7.9.2012 14:24:15

                      Je to tu sám chlap. Mám tudíž mimorybí dotaz - zítra nejni ten zápas našich fotbalových primadon ani v televizi? Děkuji za info - nějak to nemůžu nikde v programu najít...:-(

                        NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 13:49:54

                        Bohužel chyba v zápisu...a je jen jedna nebo jich tam mají i více?

                          NMiras - Profil | Pá 7.9.2012 13:42:47

                          Honzin >> Na Outdooru sedí eso vedle esa a kulový. Škoda, že to tam nejde, přál bych si viděl jejich souboj v sektoru, kde by ryby braly...

                            NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 13:37:53

                            Bohužel špatně zapsaná organizátory :(

                              NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 13:31:06

                              Ryba pro Karla Nikla

                                NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 12:35:15

                                Aktuální tabulka výsledků pro zájemce ZDE !!! http://www.uloz.to/xq2sUEX/wcc-2012-xlsx !!!

                                  Ndandakl - Profil | Pá 7.9.2012 12:28:31

                                  Honzin >> nech to byt....

                                    NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 12:24:43

                                    dandakl >> Si tam zavolej a budeš mít aktuálnější než já tady od stolu s informacemi z http://www.worldcarpclassic.com/event-2012/2012-res​ults/wcc12-provisional-catch-list (Jinak nedokážu pochopit co jsi nepochopil na postu: BOBIKA - Ÿ Pá 7.9.2012 8:57:35 Nová největší ryba závodu.
                                    #CATCHCONFIRMED Peter Micula of Europe landed a Common Carp weighing 22.5KG at peg PVTV 15 #WCC2012) Peace

                                      Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 12:17:45

                                      Honzin >> To si nemyslím,že jsou k ničemu já třeba ti za ně moc děkuju.