WCC 2012 - Itálie

Ndandakl - Profil | Pá 7.9.2012 12:16:44

Honzin >> aby jsi se nepo...chtěl jsem aktualni at tam nemusim volat....

    Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 12:14:08

    bart.bm >> Koukám,že cokoliv člověk udělá dobrého tak bude po zásluze potrestán a to jsi ty a deni předvedli.vy asi nedokážete pochopit,že by to mohlo být čistě jenom pomoc co?atˇ žije česká závist.A tu jste tady předvedli.

      NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 12:07:09

      RadekZa >> Jsi skazil srandu, mě pak ty moje tabulky přijdou k ničemu, když se někdo jako dandakl zeptá na otázku, která je jasně zodpovězená o pár řádků níže (

        NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 12:05:53

        dandakl >> víme, ale nepovíme :)

          NRadekZa - Profil | Pá 7.9.2012 12:04:07

          dandakl >> 22,5 Petr Micula :)

            Ndandakl - Profil | Pá 7.9.2012 12:00:22

            Nevite kdo má nejvetší rybu a jak velkou???

              Nzdenek3689 - Profil | Pá 7.9.2012 11:58:55

              bart.bm >> Pokaždé se najde škarohlíd, kterej v tom vidí něco jiného... Tohle je další vlastnost našeho národa... Ikdyž někdo udělá dobrou věc, tak se najdou jedinci jako ty a deni 79, kteří v tom vidí jenom pouhé zviditelnění toho člověka co pomáhá... Vžij se do situace Švícka! Seš na WCC a celkem ti jde ryba ale máš vyčerpané baterie (prostě nedostatečné vybavení aby si se mohl rvát až do konce a měl dobrý pocit že si udělal maximum) Přijde k tobě Karel Nikl a nabídne ti svoje pruty, krmení a ostatní výbavu....a ty mu řekneš NEE ty to děláš jenom proto, aby si se zviditelnil :D Už tě vidím....

                NMiras - Profil | Pá 7.9.2012 11:58:40

                Bloodworm >> Odměnu dostanou 3 týmy na bedně, vítězové sektorů, lovec největší ryby, první ryby a první tři mančafty v týmové soutěži.
                Odměna pro vítěze je celkem zajímavá, ostatní jen paběrkují...

                  Nbart.bm - Profil | Pá 7.9.2012 11:50:47

                  deni 79 >> že by prosadit jméno za každou cenu?? :))))))

                    NBloodworm - Profil | Pá 7.9.2012 11:34:55

                    Jak je to s vitezy v sektorech?Odmenujou se jen vitezove daneho sektoru nebo prvni 3 v poradi?

                      Nbart.bm - Profil | Pá 7.9.2012 11:28:30

                      Honzin >> a tak omluva sem se přehlíd :) nesu vinu v plném rozsahu

                        NJoFa1 - Profil | Pá 7.9.2012 11:08:13

                        V sektoroch Outdoor a Richworth sa v podstate nechytila žiadne ryba takže tam nie je nič rozhodnuté (myslím sektor) takže šanca tam je aj keď to tam asi bude zabité vzhľadom na hĺbku jazera.Za organizáciu si zaslúžia 5- mali by sa ísť k Vám priučiť stačí hocijaká gulášovka a o maratónoch ani nehovorím.Kiež by sa niektorý od Vás dostali na bedňu nech Anglánom spadne sánka.

                          Ndeni 79 - Profil | Pá 7.9.2012 10:24:57

                          Honzin >> takze to nebylo moc hezke gesto. Pouze vypocitavost...

                            NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 10:13:39

                            deni 79 >> NIKL !

                              Ndeni 79 - Profil | Pá 7.9.2012 10:08:45

                              yvana >> a za koho chyta svicko?

                                Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 9:47:44

                                Ondřej Macků-Maca >> Tak gratulace třeba se mu to ještě rozjede.

                                  NOndřej Macků-Maca - Profil | Pá 7.9.2012 9:44:05

                                  Rafan první rybu, lehce přes 9kg

                                    NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 9:38:56

                                    bart.bm >> Sedí v sektoru JetFish .... to je tak asi vše

                                      Nbart.bm - Profil | Pá 7.9.2012 9:36:38

                                      jen sem nakouk a mam dotaz Blažek chytá za Těšáka?? to mu IB nenese??

                                        Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 9:36:02

                                        RadekZa >> Ano jde o to gesto tohle udělat a já všem klukům moc přeju pěkný umístění.