WCC 2012 - Itálie

Pvl - Profil | Pá 7.9.2012 17:39:45

Ondřej Macků-Maca >> Tak ne aby jsi udělal nějakou nepředloženost .o§)

    Ondřej Macků-Maca - Profil | Pá 7.9.2012 17:39:06

    Pvl >> dneska musím být ještě hodnej, jedu zajtra nebo v nedělu....;-)

      Ondřej Macků-Maca - Profil | Pá 7.9.2012 17:38:30

      deni 79 >> dívej, já jsem taky od konkurence a když jsem od Karla z krámu potřeboval nějaký věci, tak mi vyšel maximálně vstříc a nenechal si na mým zboží ani kačku zisku, všechno mi nechal za nákup. A dělat to rozhodně nemusel.

        Pvl - Profil | Pá 7.9.2012 17:36:48

        Ondřej Macků-Maca >> Běž raději na ryby .

          Ondřej Macků-Maca - Profil | Pá 7.9.2012 17:36:07

          judas.d >> nebaví....:-)

            slavina - Profil | Pá 7.9.2012 17:31:00

            deni 79 >> a o co jiného jde v podnikání. O zábavu.

              Rick - Profil | Pá 7.9.2012 17:30:52

              deni 79 >> neznam tě a podle tvé reakce ani nechci ale zaručuju že by Karel rad pujčil komukoliv z Czech ktery se umi chovat. Z tvé reakce spiš posoudim že ho osobně neznaš

                Pvl - Profil | Pá 7.9.2012 17:30:00

                deni 79 >> Všeobecně ..... ber to tak ,že každý jsme svým způsobem vychcaný - To mi nikdo nevymluví :o§) EDIT : někdo víc, někdo méně , někdo průhledněji a někdo méně průhledněji .

                  deni 79 - Profil | Pá 7.9.2012 17:28:21

                  Ondřej Macků-Maca >> ja co jsem poznal nikla na vystave,tak jsem o tom presvedcenej. Jde mu jenom o prachy a zviditelneni jmena Nikl.

                    judas.d - Profil | Pá 7.9.2012 17:27:37

                    Ondřej Macků-Maca >> že tě to baví.......já už bych se dávno na to vysr.....

                      Ondřej Macků-Maca - Profil | Pá 7.9.2012 17:25:08

                      deni 79 >> Já neříkám že jsem si jistej že by ho půjčil konkurenci. Ale tvrdit s jistotou, že je za tím jen vychcanost mi přijde nepříliš košér. Kašli na to....

                        deni 79 - Profil | Pá 7.9.2012 17:21:29

                        Ondřej Macků-Maca >> ja uz vidim jak Nikl pujcuje vercajk konkurenci. Zrovna tenhle vychcanek...

                          deni 79 - Profil | Pá 7.9.2012 17:18:31

                          yvana >> bud jsi hloupa a nebo do Nikla zamilovana.... :-)
                          Pokud by Nikl prisel za nekym jinym nez za tim ktery za nej chyta,tak bych smekl kloboucek a rekl je to ferovy chlap.. .Myslis si snad ze by pomohltreba Kucerovcum??

                            Ondřej Macků-Maca - Profil | Pá 7.9.2012 17:17:20

                            deni 79 >> A jak ty můžeš vědět že by to neudělal? MiK taky kdysi půjčil svoje náhradní pruty Bachymu....Třeba by to udělal, třeba neudělal. Je blbost to takhle řešit. Prostě mu je půjčil.

                              deni 79 - Profil | Pá 7.9.2012 17:14:04

                              ZVcarp >> zdenek3689 - 7.9.2012 11:58:55 >> promin ale je to tak. To co pises je holy nesmysl. Myslis si snad ze by super chlap jako Nikl prisel za Rafanem. Ne a vzivote to neudela. svoje pruty a vybaveni pujci pouze tomu kdo chyta za nej...

                                přemysl - Profil | Pá 7.9.2012 16:50:12

                                Rick >> díky

                                  judas.d - Profil | Pá 7.9.2012 16:27:58

                                  RST >> nevím ale i tebe neznám a babičku jsem nečetl.

                                    bart.bm - Profil | Pá 7.9.2012 16:00:50

                                    ZVcarp >> zdenek3689 - 7.9.2012 11:58:55 >> nic proti ale mě se tohle stát opravdu nemůže protože na takové akce nejezdím a jen sem sem opravdu nakouk nic víc nic míň a napsal svůj názor tak nějak podložen tím co jsem zažil a viděl.Ok beru na vědomí je to mylný názor a mluvila ze mne závist a vše zlé co v sobě nosím jako následek traumatuzijícího dětství :)))

                                      bart.bm - Profil | Pá 7.9.2012 15:54:58

                                      yvana >> hmm na vás vaše názory jsem tak čekal....nezlobte se na mě ale váš názor je zcela mimo a nezakládá se na tom co sem si zrovna myslel a věřte po tom co jsem viděl na vlastní oči si o Niklovi a niklovcích myslím své...nereágujte na mě já nebudu na vás děkuji

                                        Rick - Profil | Pá 7.9.2012 15:39:07

                                        Honzin >> ta nejvetší rybu ma čislo 305