WCC 2012 - Itálie

NRadekZa - Profil | Pá 7.9.2012 9:32:38

yvana >> To vím taky že mu je půjčil psal sem to tu už včerá, ale svíčko dne sám psal na carpfishing že měl vyvezené jen dva, od Karla je to věc kterou by asi nikdo jiný neudělal jde vidět že to je člověk s charakterem :)

    Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 9:27:58

    RadekZa >> Já vím jenom,že mu je Karlík půjčil už včera a jestli jenom trochu tím někomu pomohl tak smekám.On ví,že nemá šanci,ale ten druhý ano a o tohle jde pomoc druhému.

      NRadekZa - Profil | Pá 7.9.2012 9:22:42

      yvana >> A přes noc stejně měl Svíčko vyvezený jen dva...podle mě je lepší nahodit aspon na pas blink ty sdva ostatní přece jen je větší šance že se trefí někam a příjde záběr něž když leží na souši :)

        NRick - Profil | Pá 7.9.2012 9:14:45

        BOBIKA >> Ten Micula z toho děla solo jizda, podle mého za posl. 24h má alepson 6-7 ryb, už se to trochu rysuje kde se mají kapřiky dobře

          Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 9:05:42

          Tak Švícko může chytat dál Karlík mu půjčil pruty,aby mohl zavážet.

            NBOBIKA - Profil | Pá 7.9.2012 8:57:35

            Nová největší ryba závodu.
            #CATCHCONFIRMED Peter Micula of Europe landed a Common Carp weighing 22.5KG at peg PVTV 15 #WCC2012

              Nyvana - Profil | Pá 7.9.2012 8:37:19

              Honzin >> Moc díky za ty tabulky,já myslím,že každý neumí tak pracovat v exelu a najít to všechno.

                NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 8:20:32

                bobrman >> migrific - 7.9.2012 8:13:25 >> Nic na tom není, vzal jsem jejich průběžné výsledky a dal do excelu. Je pravda, že prvotní tvorba tabulky zabrala asi tak 30min, ale updaty jsou hotové za 5min, nic složitého. Nejhorší je dělat ty print screany. Je tu možnost pastovat tabulku v excelu, ale toho si moc uživatelů nevšimne a bude se ptát jaké jsou výsledky (ikdyž to už se pár lidí ptá teď, - i když výsledky jsou zde tak 2x denně aktualizovány....Ono tabulku udělat je jedna věc, ale šikovně ji pástnout na web je druhá, i když to anglánům vůbec nejde (no radit jim co a jak zřejmě nemá cenu :)

                  Nmigrific - Profil | Pá 7.9.2012 8:13:25

                  Honzin >> díky za ty průběžné výsledky, zvlášť ta s našima klukama je výborná

                    NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 8:02:12

                    Ještě tabulka, jak jsou na tom České týmy ...

                      NHonzin - Profil | Pá 7.9.2012 7:35:54

                      Dobré ráno,
                      je tu pravidelný přísun nekorektních výsledků dle http://www.worldcarpclassic.com/event-2012/2012-res​ults/wcc12-provisional-catch-list.
                      Tabulka zpracovaná v excelu je zde http://www.uloz.to/xiM9qyt/wcc-2012-xlsx
                      No a výsledky jsou na přiložených souborech.
                      třetí místo v sektoru ATT nám utíká o 0,1 kg (kluci dejte jim olovo před zvážením :D)
                      V carping Club kluci drží pevně 3 místo
                      Honza Sus drží stále první místo s nejtěžší rybou.
                      Hofi, Blažek, Nikl, Moc, Jarda T, Tuli stále bez ryby

                        NLibor 1 - Profil | Čt 6.9.2012 23:41:47

                        Mitosek >> tam asi startovný nebylo, jedině se probojovat, ale možná se pletu, jsem amatér o))

                          NRadekZa - Profil | Čt 6.9.2012 23:40:26

                          Mitosek >> myslím že 1200eur ale nejsem si jistý :)

                            NMitosek - Profil | Čt 6.9.2012 23:37:04

                            Chlapi, už ten dotaz zazněl, ale nebyl zodpovězen. Kolik bylo to startovný na Bolsenu? A na kolik členů ... hlednal sem to na WCC webu a nenašel

                              NRadekZa - Profil | Čt 6.9.2012 23:26:05

                              yvana >> Karlík rybu nechytí...už to i vzdali dá se říct...půlku svýchu věcí dnes odpo dovezl druhým kluků od nikla :)) má před sebou takovou jamu že by tam ani Lochneska neplavala :o)

                                Nyvana - Profil | Čt 6.9.2012 22:19:24

                                Honzin >> fakt moc kluci děkuju už to čtu:-))

                                  Nyvana - Profil | Čt 6.9.2012 22:18:29

                                  Honzin >> No já se fakt moc nesměju.Díky za linku,Víš každý tady přeje někomu od nás co tam chytají.vím,že to mají hrozně těžký a já přeju holt Karlíkovi a mrzí mě,že nemá žádnou rybu.Snad se to ještě zlomí a A.D. když jenom čtu,tak se mi otvírá kudla v kapse:-(

                                    Nflekos - Profil | Čt 6.9.2012 22:17:20

                                    yvana >> Zkus si tam dat Zoom.--pravy horni roh-ozubene kolecko.

                                      NHonzin - Profil | Čt 6.9.2012 22:14:56

                                      yvana >> http://www.worldcarpclassic.com/event-2012/2012-res​ults/wcc12-provisional-catch-list i a brýle snad nepotřebuje ani Anýzový Dědek :D :D :D. No přesně tak, za svý jel. Ale za jaký....náš sponzoring ROFL (ještě ted se z té hlášky tady směju....)