WCC 2012 - Itálie

Nb_u_r_t_o_n - Profil | Čt 6.9.2012 18:09:04

Chlapi jak je to stou vyvážkou kolik je povoleno metru?

    NRST - Profil | Čt 6.9.2012 17:31:41

    Rick >> No asi je potřeba popostrčit rakušany trošičku nahoru. Při tom informačním zmatku si tam můžou napsat co chtějí.

      NRick - Profil | Čt 6.9.2012 17:29:48

      kouknu na catchlist a až ted se vzpomeli organizatory že v utery chytil rakusan jeste 2 ryby o)) buh ví co jěste přijde

        NRick - Profil | Čt 6.9.2012 16:57:13

        Miras >> doufame že se po třeti netrefi, do stejny hejna

          NMiras - Profil | Čt 6.9.2012 16:55:05

          Rick >> mají druhou 20+ v řadě.

            NRick - Profil | Čt 6.9.2012 16:47:09

            tak to bylo o fous

            World Carp Classic ‏@WCCUK
            #CATCHCONFIRMED Bakos Karoly landed a Common Carp weighing 21.5KG at peg ATT 6 #WCC2012

              NRST - Profil | Čt 6.9.2012 16:26:48

              (bedna) >> Nemlč a piš, jmenuju tě dvorním vypravěčem a bajkařem této diskuse.

                N(bedna) - Profil | Čt 6.9.2012 16:25:37

                RST >> To jen tak pro odlehčení té nervozity.Už mlčím.-)

                  NDrinks - Profil | Čt 6.9.2012 16:24:24

                  RST >> ;)))

                    NRST - Profil | Čt 6.9.2012 16:19:23

                    (bedna) >> No tys tady ještě chyběl. Až do tvého zápisu jsme tu byli všichni tak nějak normální:-)

                      N(bedna) - Profil | Čt 6.9.2012 16:13:45

                      No jestli čtu správně,tak už byl podán první protest proti pořadateli.
                      Prý nebylo v pravidlech nic o nutnosti ulovenou rybu pustit a Rumunský team ,,Troch a Masa,, podali protest,že ty dva mražáky vezli zbytečně.
                      Ale je možné,že to googel špatně přeložil.-)-)-)

                        NKocháč - Profil | Čt 6.9.2012 16:03:19

                        tak už jsme vyhráli?

                          Nčvachta - Profil | Čt 6.9.2012 16:02:18

                          F16 >> zdarec Zdendo,díky,lahváče právě došly..:)

                            NPoušťák - Profil | Čt 6.9.2012 15:39:11

                            bobrman >> na kaprařích jsem nikdy nešetřil..o))

                              NPoušťák - Profil | Čt 6.9.2012 15:29:10

                              Rick >> dobrá v Brně ti koupím sodofku..o))

                                NPoušťák - Profil | Čt 6.9.2012 15:28:33

                                mi-ku >> a co ty,copak jsi na Worldu?...o)))

                                  NF16 - Profil | Čt 6.9.2012 15:23:23

                                  čvachta >> Čau Rosťo a spol.Držíme s Pájou palce.Zatím ostudu neděláte.Jste super.Doufám,že nedojdou lahváče.Pak by váš výkon mohl polevit.Držte se chlapi.

                                    NRick - Profil | Čt 6.9.2012 14:52:58

                                    Martin M. >> kurna stáárnu

                                      NMartin M. - Profil | Čt 6.9.2012 14:43:55

                                      Rick >> rok 2001

                                        NHonzin - Profil | Čt 6.9.2012 14:43:49

                                        než jsem douploadoval tabulky, tak přibylo 10 zápisů, které nejsou zahrnuty ve vystavených tabulkách. 2x třetí místo v sektoru je ale slušné (mohlo by být i třetí když se zadaří)