WCC 2012 - Itálie

Martin M. - Profil | Čt 6.9.2012 14:43:21

Rick >> jeee, to by bylo tak krasne :)

    Rick - Profil | Čt 6.9.2012 14:39:28

    Turňa >> Nemám problém organizovat obnovu kaprosrazu z roku 2004? Ted k tomu mám i celkem zazemi tak chytani i tekuta forma se dá zkloubit :)

      Honzin - Profil | Čt 6.9.2012 14:31:54

      Odpolední update celkový i po sektorech ATT, Capin Club a JetFish

        Miras - Profil | Čt 6.9.2012 14:05:05

        Doposud rybu chytilo 56 týmů, tzn., že 2 týmy ze 3 jsou bez záběru.

          Turňa - Profil | Čt 6.9.2012 13:56:03

          Poušťák >> Tak kde a kdy budeš omluvu předávat, ať si taky užijem!

            Rick - Profil | Čt 6.9.2012 13:53:33

            Poušťák >> vyhradně v tekuty formě

              mi-ku - Profil | Čt 6.9.2012 13:45:20

              Poušťák >> co tady strašíš?..))

                Poušťák - Profil | Čt 6.9.2012 13:25:29

                Rick >> přijmeš omluvu?...o)))

                  Rick - Profil | Čt 6.9.2012 13:24:40

                  Poušťák >> hele, jsem sice jen o chlup maldší ale ne uplně odepsany!!!

                    Poušťák - Profil | Čt 6.9.2012 13:18:08

                    Rick >>to slovo jo,ale to ostatní si z praxe pamatuješ už jen matně...o)))))))))))))

                      Rick - Profil | Čt 6.9.2012 13:14:45

                      Poušťák >> no trochu vice o to posledni, v mládi jsem sbiral 2 mesice vino v okoli bordeaux takže tyhle řecičky mám zmákly :)

                        Poušťák - Profil | Čt 6.9.2012 12:57:29

                        Rick >> jj a lysec,šupináč ,malý a láska...o))))))

                          Rick - Profil | Čt 6.9.2012 12:51:18

                          Poušťák >> z Holandstine prosim, Fr fakt moc neumim, jen takový večerni řec a kde koupit povolenku a vino

                            Pvl - Profil | Čt 6.9.2012 12:44:59

                            Poušťák >> Zaleži jak se na každej dívá :o§)

                              Poušťák - Profil | Čt 6.9.2012 12:44:03

                              Pvl >> takže každej jsme tak trochu indián..o))

                                Pvl - Profil | Čt 6.9.2012 12:31:45

                                Poušťák >> Máš hned indiánské jméno .o§)

                                  RST - Profil | Čt 6.9.2012 12:30:31

                                  Poušťák >> :-))

                                    Poušťák - Profil | Čt 6.9.2012 12:26:54

                                    RST >> já když to dal s Leošem kdysi poprvé hned z frantiny,tak jsem šel dokolen smíchy.Kapr Buldozer z Orientu byl přeložen jako...ten který hrne břehy..o))))))

                                      RST - Profil | Čt 6.9.2012 12:24:48

                                      Poušťák >> EE z francouštiny do anličtiny a z ní do češtiny.

                                        RST - Profil | Čt 6.9.2012 12:24:04

                                        Miras >> Něco se děje na twitteru se probral CATCHCONFIRMED :-))