WCC 2012 - Itálie

NRick - Profil | Čt 6.9.2012 21:10:12

John_SK >> vyhoda je že poté se daji položit o kousek dále :) aniž by to bylo jasne posouvani

    NDrinks - Profil | Čt 6.9.2012 21:10:00

    Ross je totiž homokláda .

      NKocháč - Profil | Čt 6.9.2012 21:09:04

      John_SK >> Koloniální velmoc prostě nemůže kousnout úspěch rozvojových zemí z východu.

        NMarPit - Profil | Čt 6.9.2012 21:07:02

        Tak zmrvenej přenos se jen tak nevidí .........., vlastně ano, každoročně na WCC :-(

          NJohn_SK - Profil | Čt 6.9.2012 21:05:27

          Teď jsem mluvil s Danem Němcem, odpoledne 8,5kg a před chvilkou 16,5kg. Ross jim prý odpoledne smotal dvě H-bojky, že se mu zdály být moc daleko :)

            NRST - Profil | Čt 6.9.2012 20:58:22

            Zajda >> Jak to jezdí neví nikdo a asi ani pořadatelé.

              NZajda - Profil | Čt 6.9.2012 20:55:12

              Nevíte, jak to jezdí na Bolsenu?

                N(bedna) - Profil | Čt 6.9.2012 20:53:18

                Kocháč >> Pokoušeli jsme se,ale když jsme otevřeli lebku nebylo tam nic, jen jeden drátek a tak mu jej Husa ustřihl a upadly mu uši.-)-)-)

                  NRST - Profil | Čt 6.9.2012 20:48:12

                  Bisoň >> Nevěř bednovy je to přesně naopak:)

                    NKocháč - Profil | Čt 6.9.2012 20:46:53

                    (bedna) >> Jste ho v karavanu operovali?

                      N(bedna) - Profil | Čt 6.9.2012 20:41:05

                      Bisoň >> Tovačov už nám zamrzl a Unca už zmoudřel.-)-)-)

                        NBisoň - Profil | Čt 6.9.2012 20:08:02

                        Vase zprava I tak díky z info - co Tovačov jak šlape ? A co ten tlučhuba Unca ?

                          NF16 - Profil | Čt 6.9.2012 19:31:00

                          čvachta >> Tak to je průšvih s tím pivem.Ještě že máte dostatek ohnivé vody.))))Kurňa makejte.Dívá se na vás celý svět.))))

                            NDrinks - Profil | Čt 6.9.2012 19:29:41

                            http://www.worldcarpclassic.com/ Akorát živý přenos , se záběry z Bolseny. Za chvílu přijde sličná slečna takže koukat.)

                              N(bedna) - Profil | Čt 6.9.2012 19:04:19

                              Bisoň >> Zdar.Víš toho víc jak já.
                              Já to sleduju jen z toho co tu kluci překládaj,mě by to hlava nepobrala,snažit se pochopit ten oficiální výsledkovej nesystém co nastolili pořadatelé.
                              Já jsem vlezl na oficiální stránky jednou a byl jsem rád,že jsem našel zpátky českej seznam.cz.-)-)-)

                                Nb_u_r_t_o_n - Profil | Čt 6.9.2012 18:49:29

                                Ondra (tloušťák) >> diky.Ptal jsem se jen z duvodu reakce Karla Nikla

                                  NOndra (tloušťák) - Profil | Čt 6.9.2012 18:21:25

                                  b_u_r_t_o_n >> oficiálně 200m :)

                                    NSampus - Profil | Čt 6.9.2012 18:16:38

                                    No vyhra urcite niekto zo stvorice Dojcland,UK,Austria,Itali.Aj keby rybu nechytili,Drzim prsty Sk aj CZ bande ved su uz taky domiesany ze neviem ktory su vasi a ktory nasi, Nech skoncia co najvysie v rebricku.Skoda ze nie su priebezne vysledky.

                                      NBisoň - Profil | Čt 6.9.2012 18:14:06

                                      (bedna) >> Ahoj Bedna nemáš přehled jak si vedou Gaspar - Maier a Bis s Ústí nad Labem nějak se nemohu prokousat k výsledkům. Jen vím z SMS že chytli 15 , 16,5 a 7,5 kg.Honza z Olomouce.

                                        NBisoň - Profil | Čt 6.9.2012 18:11:12

                                        b_u_r_t_o_n >>