WCC 2012 - Itálie

NPoušťák - Profil | Čt 6.9.2012 12:23:49

Miras >> ale z francouštiny do češtiny..o)))

    NMiras - Profil | Čt 6.9.2012 12:19:55

    RST >> Koukám, že Rick píše úplně stejně jako gůůůgl překládá:-)

      NMiras - Profil | Čt 6.9.2012 12:08:25

      RST >> A pak, že jsem rypák jenom já:)

        NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 6.9.2012 12:08:04

        Miras >> Jak je to stará informace?

          NMiras - Profil | Čt 6.9.2012 12:05:34

          Dan Němec přidává 13,1kg šupiho.

            NRST - Profil | Čt 6.9.2012 12:03:41

            Vzkaz pořadatelům na fízbůku - překlad google:

            Rick Mommers Org: příští rok strávit pár EUR na IT chlap s mozkem a rychlé prsty, mají několik českých kluků na fóru zde, které mají přesnější údaje než ty, a aľ data během 5 minut. Jistě by chtěli strávit tam zkušenosti s vámi, jak k pokrytí on-line (to je 24hrs non stop) rybolov událostí, více let praxe výborném zpětnou vazbu.

              Npetho - Profil | Čt 6.9.2012 11:11:24

              Pome TOM a JERY do teho :-)))

                NRST - Profil | Čt 6.9.2012 10:31:16

                bobrman >> Asi by se měli naši držet kousek od špice. Pak by to mohlo dopadnout jak na VC motorek - tam vždycky někdo spadne:-))

                  NMiras - Profil | Čt 6.9.2012 10:27:15

                  RST >> A možná, že dojde i k nějaké diskvalifikaci některého z čelních, neanglických týmů:-)

                    NRST - Profil | Čt 6.9.2012 10:25:55

                    Miras >> Největší rybu lapnou poslední noc nějací angláni:-)

                      NZajda - Profil | Čt 6.9.2012 10:25:50

                      RST >> Tož to potem ja...

                        NRST - Profil | Čt 6.9.2012 10:25:02

                        Zajda >> Ale kóři a su dokonca v práci a počítám ovečkám véplaty. Sem lezu z důvodu odpočinutí oka od nekonečné a nespolupracující exelové tabulky.

                          NMiras - Profil | Čt 6.9.2012 10:22:53

                          Luděk Černý(Lc1) >> Vidím to tak, že ve hře jsou hned 3-4 naše týmy + další náš tým má šanci na největší rybu WCC.

                            NMiras - Profil | Čt 6.9.2012 10:21:58

                            RST >> Naopak, jsem ještě moc mírnej:-)

                              NZajda - Profil | Čt 6.9.2012 10:21:34

                              RST >> Se nekóří nebo co, že se tady furt mrcasíš okolo kaprů?:-)))

                                NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Čt 6.9.2012 10:21:24

                                Miras >> to je super výsledek, pořád jsou ve hře i další týmy

                                  NRST - Profil | Čt 6.9.2012 10:19:16

                                  Miras >> Ale fuj seš na ně moc tvrdej a kritickej:-)

                                    NMiras - Profil | Čt 6.9.2012 10:16:29

                                    RST >> Ano, jsou zcela na hovno.

                                      NRST - Profil | Čt 6.9.2012 10:15:17

                                      Luděk Černý(Lc1) >> Se mi zdá že se v tom neorientuje nikdo. Ty informace co odtamtud tečou jsou slušně řečeno neúplné a velmi neaktuální:-((

                                        NPrchlajs - Profil | Čt 6.9.2012 10:12:11

                                        Miras >> Nevim co se nachytalo jinde,ale po posledních třech rybách by měli vyskočit o dost vejš.