WCC 2012 - Itálie

Přemet:-) - Profil | St 5.9.2012 16:11:12

El Duffus >> Karlík a továrna na čokoládu???? :-)))

    Rejdy - Profil | St 5.9.2012 15:32:40

    El Duffus >> Karlík, viď? :)

      Fishky - Profil | St 5.9.2012 15:20:07

      El Duffus >> věnuje se dnem i nocí šoulačce, ale kapři to nějak né a né ocenit :-)

        El Duffus - Profil | St 5.9.2012 15:06:02

        nevíte jak je tom Karlík?

          Fosgen - Profil | St 5.9.2012 14:43:11

          krásná ryba a velká gratulace !!!

            RadekZa - Profil | St 5.9.2012 14:26:58

            Je pěkné vidět jak češi krásně bojují v takové konkurenci a hlavně že tahají i pěkné ryby...byla by to fantazie kdyby se někdo z našich dostal na bednu :)

              Drahoš - Profil | St 5.9.2012 14:22:48

              Miras >> Pěkně Miras :o)) Měl by jsi jim nabídnout své služby. pěkně přehledné tabulky robíš:o))

                Miras - Profil | St 5.9.2012 14:10:41

                Nová největší ryba WCC - 22 kg a chytil ji tým našeho Romana Rozvody! Konečně taky pěknej lysec:-)

                  Rick - Profil | St 5.9.2012 13:32:37

                  Honzin >> já tebe taky:) a díky za tabuličko, snad vydržiš italsky nápor dat a dožijeme aktualni až do konce, to by bylo na odměnu od MM

                    Honzin - Profil | St 5.9.2012 13:26:16

                    Rick >> Rejpaly MILUJU!!! špatnej proklik v tabulce...

                      Rick - Profil | St 5.9.2012 13:09:04

                      Honzin >> a jseš se jíst že Vetlkamp chyytil 1 rybu o 40 kg? :) asi musiš na ten excel jěste chvile cvičit

                        Honzin - Profil | St 5.9.2012 12:59:27

                        Chvíle práce s excelem a máte přehledovou tabulku k dnešnímu dni :)

                          RST - Profil | St 5.9.2012 12:53:53

                          Miras >> Přístup twetter:

                          Login: Kapraři z Čech
                          Password: mrkprenos

                            Miras - Profil | St 5.9.2012 12:48:39

                            Od Víti: V noci jsem udělal 13,1 a 8,5. Vedle nás na č. 15, 15,8 a 16,4:-(

                              Portos - Profil | St 5.9.2012 12:43:24

                              Všechno je to banda pitomých hipíků ti Angláni. Tragégie ten přenos...

                              Tady do ČR by se mohli jezdit učit! Kde jaké "gulášovky" už mají lepší zpracování informací a přenos na web.

                                RadekZa - Profil | St 5.9.2012 12:41:50

                                yvana >> otevřeš ten odkaz a tam má modře napsaný Výsledky+peg list finalni 2012.xls na to klikneš a stáhneš si to potom otevřeš a je to :))

                                  RST - Profil | St 5.9.2012 12:41:14

                                  Miras >> Udělám tu registraci.

                                    Miras - Profil | St 5.9.2012 12:40:20

                                    Zřejmě vysvětlení, proč 3 sektory stále mlčí.

                                      Miras - Profil | St 5.9.2012 12:39:37

                                      Pitris >> nejsem na twitteru registrovanej, takže to neklapne. Může to však udělat někdo jiný - třeba ty.

                                        yvana - Profil | St 5.9.2012 12:36:49

                                        RST >> Já vím,že je snad se to zlepší moc mu to přeju,ale musí to tam být hodně těžký.