WCC 2012 - Itálie

NRST - Profil | St 5.9.2012 12:36:38

yvana >> Máš sz

    NRST - Profil | St 5.9.2012 12:36:25

    Pitris >> twiter dělají angláni a moc jim to nejde, od toho nočního dablu o rybách ani čárka.

      NPitris - Profil | St 5.9.2012 12:33:27

      Miras >> Pošli jim ten odkaz na leteckou na twitter :-)

        NRST - Profil | St 5.9.2012 12:33:01

        yvana >> JJ Karel je velký bojovník zažil sem ho u nás a vždycky to byl koncert.

          Nyvana - Profil | St 5.9.2012 12:32:52

          Miras >> No tak po pravdě já ani s tím odkazem si nevím rady,ale to je jedno.

            NKocháč - Profil | St 5.9.2012 12:32:45

            Zpráva od tula:
            Víťa Podoubský se rozjel. Czech revue :o)

              NRST - Profil | St 5.9.2012 12:31:57

              Pítrs >> Piš parde

                Nyvana - Profil | St 5.9.2012 12:31:45

                RST >> Špatně moc špatně info okolo nemají neví co se děje zatím snad vůbec okolo nikdo nic nevytáhnul,ale psal bojuju a to mu věřím.

                  NPítrs - Profil | St 5.9.2012 12:31:08

                  Miras >> písnu to Chambersovi mám jej na facebooku

                    NMiras - Profil | St 5.9.2012 12:30:18

                    yvana >> Hodit co? Odkaz je níže, nic jiného nemám..

                      NMiras - Profil | St 5.9.2012 12:29:23

                      Pítrs >> Já pořád tu účtařinu vlastně dělám, jen na trochu vyšší úrovni:-)

                        NRST - Profil | St 5.9.2012 12:26:18

                        yvana >> Jak sou na tom??

                          NPítrs - Profil | St 5.9.2012 12:26:13

                          Miras >> Ty by jsi mohl být klidně účetní s jakou precizností jsi to připravil Miro. Podle mně to pořadatelé neřeší, pro ně to není priorita.

                            Nyvana - Profil | St 5.9.2012 12:25:45

                            RST >> Tak jsem pozdrav předala.-)

                              NRST - Profil | St 5.9.2012 12:24:55

                              Pítrs >> Čtyřkolka je pomalá:-(

                                Nyvana - Profil | St 5.9.2012 12:24:48

                                Miras >> Míro a když už jsi si dal tu práci je možný to sem hodit?díky

                                  NMiras - Profil | St 5.9.2012 12:23:06

                                  RST >> Serou mě. Jako každým rokem:-)

                                    NPítrs - Profil | St 5.9.2012 12:17:53

                                    RST >> Zavez jim to Ferdo na čtyřkolce ... :-)

                                      NBOBŠ - Profil | St 5.9.2012 12:15:37

                                      Miras >> Diky pane čekal jsem kdo to první nevydrží:)))