WCC 2012 - Itálie

Honzin - Profil | Čt 6.9.2012 7:58:34

Aktualizované výsledky k dnešnímu ránu...za správnost vstupních dat mohou Angličané...

    Rick - Profil | St 5.9.2012 21:57:04

    doufam že organizace nekolabuje, jakmile ryby opravdu najedou do krmeni tak bych to taky nemuseli ustát, 4 dni bez spánek bude pro rozhodči asi trochu moc :) Měli najmout klučí z CCM, jěste není pozdě....

      deni 79 - Profil | St 5.9.2012 21:30:23

      Leoš >> imperialisticky...

        Leoš - Profil | St 5.9.2012 21:09:08

        Chlapáci, nevíte někdo jak to jde klukům od IMPERIÁLU??
        Děkuji Leoš

          yvana - Profil | St 5.9.2012 20:05:06

          RST >> Moc ti dík Ferdo.

            Drinks - Profil | St 5.9.2012 19:35:09

            http://www.worldcarpclassic.com/ live stím Van Damem :-)

              Drinks - Profil | St 5.9.2012 19:17:06

              Koller65 >> Bez záběru.

                Koller65 - Profil | St 5.9.2012 19:16:34

                Nevie niekto ako to ide J. Tešinskému? Majú nejaký kontakt s rybou??

                  RST - Profil | St 5.9.2012 19:12:48

                  Anglánům v průběžných výsledcích došli rámečky:-)))) http://www.worldcarpclassic.com/event-2012/2012-res​ults/wcc12-provisional-catch-list

                  Sou to holt profíci.

                    Drinks - Profil | St 5.9.2012 19:01:15

                    živě http://www.worldcarpclassic.com/ Ardy Veltkamp and Frank Warwick

                    Zase jim tam prší jak cip :-)

                      RST - Profil | St 5.9.2012 18:41:24

                      Tomajo >> Jo funguje domů jedou Francouzi.

                        Tomajo - Profil | St 5.9.2012 18:24:19

                        Drinks >> a pak že organizace nefunguje

                          Drinks - Profil | St 5.9.2012 18:22:08

                          Už má inějaký tým po závodech :o)

                          Richworth 10 have received a RED CARD and have been disqualified from the event. Yellow Card: 2 competitors in boat. Red: No Life Jacket

                            Poušťák - Profil | St 5.9.2012 17:39:34

                            Miras >> ten nemůže mít dvacet..o))

                              Rejdy - Profil | St 5.9.2012 16:36:12

                              Miras >> Jen jim dej, lenochům!! :)))

                                Fery - Profil | St 5.9.2012 16:24:25

                                ..taky jsem mohl srolovat kousek dolu :-)

                                  Fery - Profil | St 5.9.2012 16:21:04

                                  ..čau kluci..zatím jsem to nesledoval..najdu někde přehlednou tabulku průběžných výsledků,nebo je organizace stejně k ničemu jako ve Francii ? .-)

                                    mannice - Profil | St 5.9.2012 16:15:10

                                    Honzin >> Díkys za tabulku, odměna by byla určitě na místě ;)

                                      Karasák - Profil | St 5.9.2012 16:13:20

                                      Přemet:-) >> Spíše Karlík a továrna na boostery :-)

                                        Přemet:-) - Profil | St 5.9.2012 16:12:07

                                        Jinak samozřejmě gratulace všem, kteří již mají rybu na svém kontě a držím pěsti i těm méně šťastným bez ryby!!!! :-))