WCC 2012 - Itálie

NRST - Profil | St 5.9.2012 12:15:16

Miras >> Kua pošli to anglánům ať to pravidelně doplňují.

    NMiras - Profil | St 5.9.2012 12:10:53

    Tak mi to nedalo a udělal jsem si tabulku svou vlastní. Údaje do ní vložené vychází jak z ověřených, tak neověřených zdrojů - zkrátka ze všech, které mám momentálně k dispozici. http://leteckaposta.cz/999044484
    Zatím chytilo rybu jen 35 týmů ze 156, takže ona to zase taková hitparáda asi nebude.
    3 sektory jsou pořád bez ryby.

      Nmaineline:-) - Profil | St 5.9.2012 9:49:58

      na Tomika je to ještě brzo začne mu to jezdit až tak zítra po poledni....

        NMiras - Profil | St 5.9.2012 9:46:57

        Teď jsem koukal, kde Richworďáci chytili ten pěkný double. Je to Jetfish 4, Jetfish 3 je neobsazené, a na Jetfish 2 sedí Blažena. Mohl by taky něco polapit.

          NRST - Profil | St 5.9.2012 9:22:15

          Tomajo >> JJ naprostej souhlas.

            NMiras - Profil | St 5.9.2012 9:17:27

            Roman Rozvoda a spol. mají kapra +- 20 kg!

              NTomajo - Profil | St 5.9.2012 8:57:34

              konecne opravdu trochu regulerni zavod. Tohle me vazne bavi sledovat, kdyz neni predem jasne odkud se vyhraje. A dik vsem co sem vkladaji informace

                Nyvana - Profil | St 5.9.2012 8:17:22

                Rick >> Děkuju moc.Snad se to zlepší.

                  NRick - Profil | St 5.9.2012 7:32:07

                  yvana >> Karlik má smulu sedí na sever kde ryby nejdou, snad jediny sektor kde jeste nespadla ryba

                    NciciN - Profil | St 5.9.2012 0:28:13

                    Tak prej double, vedle 20cky nějaká ta 17tka....

                      Nčvachta - Profil | St 5.9.2012 0:19:17

                      tak po linovi nám přišel zase kapřík a tentokrát 13kg.Angláni vedle začínaji být trošku nervozní..
                      Uvidíme co nám zitra řeknou marschálove..

                        Npajacarp - Profil | St 5.9.2012 0:14:37

                        # REF ANGLER TEAM          SWIM WEIGHT SUMA KG
                        51 WCC12-017 Hennie Du Preez South Africa Pescalis 6 35,2
                        53 WCC12-020 Andrea Campanini JRC Europe 1 Pescalis 2 31,8
                        45 WCC12-106 Emilian Paraschiv Pescalis 1 30,6
                        47 WCC12-147 Richard Simeons CC Moore 13 26,8
                        55 WCC12-020 Filippo Mongrandi JRC Europe 1 Pescalis 2 25,4
                        58 WCC12-039 Maurizio Pelatelli PV TV 08 24,7
                        59 WCC12-065 Peter Tuczai CT Austria ATT 01 24,7
                        44 WCC12-024 Rob Nunn JRC Europe 2 Carping Club 1 22
                        50 WCC12-044 Daniel Mercotti ATT 5 21,5
                        60 WCC12-095 Peter Micula PV TV 15 20
                        63 WCC12-087 Vit Podoubsky Club Carping 14 20
                        61 WCC12-111 Andrei Vladeanu Club Carping 6 19,7
                        49 WCC12-111 Andrei Popescu Carping Club 6 19,5
                        57 WCC12-144 Pete Wilson Big Fish Richworth Jetfish 4 19,1
                        21 WCC12-025 Michele Bettucci JRC World ATT 16 18,8
                        4 WCC12-046 Danielle Sciubba PVTV 3 17,7
                        11 WCC12-045 Guido Cappello SBS 2 17,5
                        39 WCC12-008 Mario Jackle JRC Europe 2 Pescalis 12 15,4
                        67 WCC12-046 Steffano Fainelli PVTV 3 13,1
                        33 WCC12-042 Sandro Di Cesare Pescalis 3 11,9

                          NPaul van Drax - Profil | Út 4.9.2012 23:42:23

                          Podle twitteru je tu první dvacka, konk. 20.2 kg. Lovec Pete Wilson.

                            NPokki - Profil | Út 4.9.2012 22:36:09

                            Tyranožížalopes >> No jak co :-) Tomu kdo to s ním neumí to může spočítat pěkně :-D

                              NTyranožížalopes - Profil | Út 4.9.2012 22:20:08

                              Rick >> pokud vim tak excel ti to spocita i bez kalkulacky :-)

                                Nyvana - Profil | Út 4.9.2012 22:13:55

                                RST >> Ahoj nevíš jak je na tom Karlík?

                                  NDrinks - Profil | Út 4.9.2012 21:58:38

                                  Jdite spát, já neusnu když se tady diskutuje , abych o něco nepřišel :o)

                                    NRadekZa - Profil | Út 4.9.2012 21:57:28

                                    No zatím je to pěkně rozjetý, tak snad se udrží naši kluci :)

                                      NKocháč - Profil | Út 4.9.2012 21:56:25

                                      Rick >> Jsem zvědavej kdo půjde do trháku a jestli to bude start cíl nebo nebude. Už teď je to nezajímavější wcc

                                        Nrices - Profil | Út 4.9.2012 21:54:50

                                        možno aj 300 kg bude málo, chcelo by to ankletu kto trafí kilá viťazov , a dáku peknu odmenu pre najbližší typ :-)