WCC 2012 - Itálie

NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:54:33

Rick >> ono se může klidně stát ricku že začne hrozně foukat několik dní a nachytá se kulový.

    NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:53:35

    Kocháč >> je tam taková dobrá závodnická sestava vůbec a o chlastu ani nemluvě..o))))

      NRick - Profil | Út 4.9.2012 21:50:16

      Miras >> jen doufám že Italové najdou koužlo exclu, jinak musim koupit jěste kalkulačku než to skončí :(, nějaky noumo ma 3 rybky na 30kg, asi zatim druhy po JAR. Kolik bude na vitežství stačit 150-200kg?

        NKocháč - Profil | Út 4.9.2012 21:45:42

        Poušťák >> Právě, že když je šance na rybu a motá se tam, tak ji tulo dá. Bude to pěknej závod a mohou se kluci ukázat. A Dan jsou to samé. Máme tam dobrou reprezentaci a i chlastu vydrží hodně.

          NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:41:47

          No uvidíme, co přinese noc. Snad se kluci příliš nevyspí.

            NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:40:10

            Miras >> tam je devjet náhradníku ty bláho..o))

              NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:39:37

              Kocháč >> Tulo jí chytí ale zasebou na cikloztezce...o)))..taky si myslím že to budou nejférovější závody,co se míst a hloubek týče,za posledních x let.

                NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:37:43

                Rick >> Taliáni nám říkali,že když tam bylo jejich enduro,tak se chytlo snad 5 ryb přes dvacet,tak si myslím,že to tam znají nejvíc.

                  NRST - Profil | Út 4.9.2012 21:37:04

                  Kocháč >> kéž by si měl pravdu proroku.

                    NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:36:12

                    Poušťák >> Tam umí třicky chytat jen jeden člověk.

                      NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:35:22

                      Poušťák >> V Ústí to není problém, teď se tam zrovna uvolnilo pár míst na ROP:-)

                        NKocháč - Profil | Út 4.9.2012 21:34:57

                        Poušťák >> První dvacku a i druhou a třetí chytí tulo, to je hotové. Ta voda se mi líbí a bude to lepší závod než Francie. Bude to hodně zajímavý a ryby se chytají a je to týden a tulo umí a dá to.

                          NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:34:24

                          RST >> aby je nepřivezli z Mlejnů..o))

                            NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:33:52

                            Miras >> taky bych byl klidně bez páteře,kdybych dostal krabicák a plovoucí podlahu...o))))

                              NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:32:43

                              kobr.d >> Nespíš jo, ale zřejmě to bere jako běžnou součást svého životního prostoru.

                                NRick - Profil | Út 4.9.2012 21:32:35

                                Poušťák >> to bych nedelal, myslim že It vsadily na rychly zaber od měnší ryb, ty ktery šli od začatek na velky ryb koule budou mít první dváca, i když se to asi nikde nedozvime pokud neni z naše straně EU

                                  NRST - Profil | Út 4.9.2012 21:32:01

                                  Poušťák >> JJ už ji vezou z italské rybeny:-)

                                    NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:31:36

                                    Poušťák >> Naši politici vesele žijí bez páteře, tebe čeká život bez krku:-)

                                      Nkobr.d - Profil | Út 4.9.2012 21:31:24

                                      Miras >> +- 30m, v takové hloubce už musí kaprovi pořádně hučet v uších :-))

                                        NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:30:35

                                        rices >> tak,tak a ještě bude všechno obráceně.