WCC 2012 - Itálie

NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:30:05

Miras >> vsadím krk na to,že to budou taliáni co chytěj první dvácu.

    Nrices - Profil | Út 4.9.2012 21:26:57

    žiadná panika chytá sa prvých 24-30 hodín do konca ešte ďaleko :-)

      NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:26:05

      Rick >> -Víťa je strašný zvíře, tomu bych nepodržel:-)

        NOndřej Macků-Maca se - Profil | Út 4.9.2012 21:25:41

        Miras >> tak to už je velkej chlap! :-)

          NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:24:38

          Ondřej Macků-Maca se - 4.9.2012 21:23:05 >> Ano, Víťa má dva chlupy:-)

            NRick - Profil | Út 4.9.2012 21:24:32

            Miras >> do konce jsou takový ktery ma´ji ryby dvě jako Vit pod. ten bychom měli podržet trochu více. A samo ten kdo se vytrhne prvni 25+

              NOndřej Macků-Maca se - Profil | Út 4.9.2012 21:23:05

              Miras >> a ti co mají dvě ryby jsou na tom lépe o dva chlupy?

                NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:22:06

                mannice >> Ve hře jsou všichni, ale Ti z našich, kteří už mají aspoň rybu, jsou na tom o chlup lépe. Do konce je však ještě hodně daleko...

                  NBaťour - Profil | Út 4.9.2012 21:22:02

                  Poušťák >> :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

                    NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:20:23

                    Baťour >> akorát mám vždycky kratší ukazovák na pravačce a nevím od čeho...o))

                      Nmannice - Profil | Út 4.9.2012 21:20:15

                      A sleduje to někdo tak slušně,že by dokázal odhadnout, jak jsou na tom některý naši na předních příčkách ? :)

                        NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:19:17

                        Rick >> Pro průběh závodů je to jedině dobře. Nebylo by špatné, kdyby to tak bylo až do konce a poslední noc se urval samozřejmě někdo z Čechů:-)

                          NBaťour - Profil | Út 4.9.2012 21:18:39

                          Poušťák >> Jo pisek je dobrá věc to se vždycky hodně dozvíš taky umím tuhle mezinárodní řeč :-)

                            NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:17:16

                            Miras >>jj.také si myslím,ale ještě to není dokázáno.

                              NRick - Profil | Út 4.9.2012 21:17:01

                              mannice >> poradi asi težko určit, cely den ulovky, poté někdo z JAR ma okolo 35 kg, podle mého druhy nejlepší okolo sedmi hod. během 10 min 2 ryby. Dokud ulovky se nepřehoupnou do 5-6 ks na tým tak moc jasny nebude.

                                NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:16:01

                                Poušťák >> řekl bych, že +-30m je strop, odkud si kapr ještě zobne.

                                  NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:15:16

                                  jdu za Netipou blbci.

                                    NBaťour - Profil | Út 4.9.2012 21:15:15

                                    bobrman >> Se budu muset asi v pátek ožrat s Větrákem na Pusu :-)

                                      NPoušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:14:10

                                      není se čemu divit kapr v hloubkách 23-25 m bere normálně(z vlast.zkušenosti).Strávili jsme s Leošem týden na jezeře ve Fr s majitelem fi.Feed Up a jeho kámošem a vyprávěli(víc do písku) nám o Bolzeně a kapřiskách hodně,bo jsou místní a mají tam dokonce vlastní pozemek.Slyšel jsem od kámoše že měl záběry z 28m.

                                        Nb_u_r_t_o_n - Profil | Út 4.9.2012 21:12:50

                                        a co rikate na todle bivvy city?