WCC 2012 - Itálie

Baťour - Profil | Út 4.9.2012 21:12:24

bobrman >> :-))))))))))) to víme néééééééééé :-)

    Zindys - Profil | Út 4.9.2012 21:11:38

    Martin M. >> tolik vodovodních trubek by ani v Hornbachu neměli :o)

      RST - Profil | Út 4.9.2012 21:10:42

      Martin M. >> Jde to jenom potom není vidět.

        Prchlajs - Profil | Út 4.9.2012 21:09:56

        Baťour >> :-)))

          RST - Profil | Út 4.9.2012 21:09:36

          mannice >> Pořadí angláni neumí, museli by použít přítele exela a na to nemají buňky.

            Baťour - Profil | Út 4.9.2012 21:09:27

            Martin M. >> :-)))))))))))))))))))

              Zindys - Profil | Út 4.9.2012 21:09:27

              Poušťák >> jde, na dně v té největší díře je špunt :o))

                Baťour - Profil | Út 4.9.2012 21:09:01

                Prchlajs >> Bys to musel nelejt do lahve od Tulamura:-)

                  Martin M. - Profil | Út 4.9.2012 21:08:38

                  Zindys >> a zkus na takovou hloubku dat tycovku :-)

                    Poušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:07:55

                    Baťour >> zdar čáro..o))

                      Prchlajs - Profil | Út 4.9.2012 21:07:20

                      Baťour >> Pošlem tam Vendu ten to vychlastá ...:-)))

                        Baťour - Profil | Út 4.9.2012 21:06:17

                        Poušťák >> Všechno se dá vypustit Ahoj Vendo :-)

                          mannice - Profil | Út 4.9.2012 21:06:03

                          Nevíte někdo,kde bych moh najít nějaký aktuální pořadí ?

                            Zindys - Profil | Út 4.9.2012 21:05:37

                            No mě překvapila průměrná hloubka 81 m, co píšou :o)) Jsem zvyklej chytat na hloubkách běžně kolem 15 m, chytal jsem i na 20+, ale tohle je teda mazec... nedovedu si představit jet na lodi a najednou na echolotu hloubka 90 m a já v lodi prut na kapry připravenej na položení :o)))

                              Poušťák - Profil | Út 4.9.2012 21:05:25

                              A dá se to vypustit ?..o)))

                                Miras - Profil | Út 4.9.2012 21:05:05

                                Baťour >> ty ani neloupu:-)

                                  Miras - Profil | Út 4.9.2012 21:04:21

                                  RST >> to je skoro jako když upustí Orlík:-)

                                    Baťour - Profil | Út 4.9.2012 21:04:06

                                    Miras >> Ty já rád na loupajdu :-)


                                      Miras - Profil | Út 4.9.2012 21:03:19

                                      bobrman >> tam dole žijí prakapři, Ti však vyplavou max. do 70m a dál se jim nechce:-)

                                        Baťour - Profil | Út 4.9.2012 21:02:47

                                        Miras >> jo taky se mi to zdálo moc Díky :-)