WCC 2012 - Itálie

NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:01:46

bobrman >> Doufám, že máš odrůdu průměr 30mm:-)

    NMiras - Profil | Út 4.9.2012 21:00:08

    Baťour >> Mr. Gůůůůgl to přeložil z italštiny takhle:
    Jeho elipsovitý tvar nadmořská výška 305 m nad mořem a oblast 114,5 km2 s maximální hloubkou 151 m a obvod 43 km, dva ostrovy vznikají, a Bisentina Martana, pravděpodobné zbytkové sopečné je obklopen převážně řetězce Volsino (nebo Vulsini).

      NRick - Profil | Út 4.9.2012 20:58:23

      Martin M. >> presne tak, ale zase to dá nadeje že pomalinku a s vetši intensitu ryby najdou do krmeni, tady je velky vyhoda že ryby se nezapletaji do snur, přijdou z zadu z hloubek a vetšina tymu ma vlasce v trav kde rybám nevadi. O to to bude zajimavý co na konce tydne padne za ryby, takhle důkladny průzkum se jen tak nějaky revír nedočka.
      P.S. I když by se chytalo jen 160 ryb denně tak je to jeden za den na rybař což jě tehdy pro mně osobně žalostně málo a rychly by mně to přestalo bavit

        NBaťour - Profil | Út 4.9.2012 20:56:49

        RST >> :-)))))))))))))))))))))))))

          NRST - Profil | Út 4.9.2012 20:53:44

          Miras >> Kua to je díra v zemi jako hrom. Představ si to prázdné. Horší než macocha:-))

            NBaťour - Profil | Út 4.9.2012 20:53:41

            Miras >> Já to slyšel od Talianů na Pusu netvrdím že to je pravda :-)

              NMiras - Profil | Út 4.9.2012 20:51:12

              Zindys >> kecaj, je tam 151m:-) Píšou to na stránkách přilehlého města Marta.

                NBaťour - Profil | Út 4.9.2012 20:47:39

                Zindys >> Slyšel jsem od Italů že hloubky tam jsou někde i 300m .

                  NZindys - Profil | Út 4.9.2012 20:42:21

                  Miras >> kolik tam jsou největší hloubky, nevíš ? na Wikipedii píšou cosi o max hloubce 150 m :o)))

                    NMiras - Profil | Út 4.9.2012 20:42:14

                    Ondřej Macků-Maca se - 4.9.2012 20:39:56 >> A já myslel, že to se může stát jen organizátorům z UK:-)

                      NDrinks - Profil | Út 4.9.2012 20:40:30

                      RST >> Asi dobrej obchodník :o)

                        NRST - Profil | Út 4.9.2012 20:40:11

                        Miras >> Aspoň pošetří baterku.

                          NOndřej Macků-Maca se - Profil | Út 4.9.2012 20:39:56

                          Miras >> to je hovno, my na lize na Halámkách na jaře jsme měli 4m od břehu 17m hloubku a padalo nám to až do 23 :-)))

                            NMiras - Profil | Út 4.9.2012 20:39:54

                            bobrman >> Na kolika hektarech jsi letos zasadil brambory?:-)

                              NRST - Profil | Út 4.9.2012 20:39:30

                              Drinks >> Sem realista a obchodník:-))

                                NDrinks - Profil | Út 4.9.2012 20:39:02

                                RST >> Všechno vidíš moc černě :o)

                                  NMiras - Profil | Út 4.9.2012 20:38:41

                                  JT může v klidu chytat na odhoz. 40m před sebou má 20m hloubku:-(

                                    NRST - Profil | Út 4.9.2012 20:38:00

                                    bobrman >> Letos nesmí. Je neúroda a případný úspěch kukuřice na WCC by zajisté výrazně zvedl cenu této komoditoy na světových burzách, což by nevyhnutelně vedlo k prohloubení hladu v rozvojových zemích.

                                      NBaťour - Profil | Út 4.9.2012 20:37:41

                                      bobrman >> Ty woe si mě natřel beru sebou ve čtvrtek na pus cca 5Okg čerstvejch z domácí zahrádky :-)

                                        NBaťour - Profil | Út 4.9.2012 20:34:04

                                        bobrman >> :-)))))))))))))))))))))))))))))