WCC 2012 - Itálie

RST - Profil | Út 4.9.2012 12:27:33

Portos >> Nevím jestli ho znají ale tahají kapra za kaprem.

    DejF - Profil | Út 4.9.2012 12:27:20

    Miras >> Mě to právě zarazilo z toho důvodu, jak uvádíš.

      Portos - Profil | Út 4.9.2012 12:25:55

      Miras >> a znají taloši rohlíkové bojles? :-))

        Miras - Profil | Út 4.9.2012 12:24:56

        DejF >> Ano smí, to jen u nás v Kocourkově jsou omezení typu - jen boilies a pelety:-)

          Fishky - Profil | Út 4.9.2012 12:21:46

          Zajda >> rick odpovídal normálně, nechytá se na dva pruty, ale na 320 průtů, zdytek (318 prutů) se do záběru z bivaku když venku prší asi nevešel.

            DejF - Profil | Út 4.9.2012 12:20:22

            Na mistrovství světa se smí chytat na kukuřici?

              Miras - Profil | Út 4.9.2012 12:16:57

              Zajda >> Ne, na 4.

                RST - Profil | Út 4.9.2012 12:14:25

                Zajda >> Jeden tým = 2-4 členové loví na max 4. pruty. Jen Tomáš s Hofim si zapoměly pruty přibalit tak lapají na dva:-)

                  Rejdy - Profil | Út 4.9.2012 12:11:11

                  VAN's >> Hodně štěstí / Veľa šťastia !! :)

                    Zajda - Profil | Út 4.9.2012 12:09:06

                    Rick >> Třeba bys mohl odpovědět normálně když se někdo normálně zeptá...

                      Rick - Profil | Út 4.9.2012 12:04:58

                      Zajda >> ne na 320, to musi stačit

                        Zajda - Profil | Út 4.9.2012 11:57:46

                        A to se tam chytá jenom na dva pruty?

                          VAN's - Profil | Út 4.9.2012 11:48:49

                          Zdravíme všechny v česku a na slovensku. V Itálii od dnešní půlnoci vydatně prší a vypadá to, že přestává pršt, tak jdeme na vodu převézt udice a něco vymyslet na italské šupináče :-) :-( Zatím čekáme na první záběr. V sektoru ATT jsou chycení celkem 3 kapři a průběžně tento sektor vede Starbaits Extreme Carping Martin Kania a Rostislav Wator. Zdraví VAN´s, Hofi a Dido :-)

                            Portos - Profil | Út 4.9.2012 11:28:20

                            RST >> a pak že tam neplavou... :-)

                              RST - Profil | Út 4.9.2012 11:26:13

                              Další bodíky Martin Kania 12Kg.

                                Miras - Profil | Út 4.9.2012 11:20:51

                                Ondřej Macků-Maca se - 4.9.2012 11:10:24 >> Asi vědí proč.

                                  Ondřej Macků-Maca se - Profil | Út 4.9.2012 11:10:24

                                  Miras >> myslím že taloši chytají na kukuřici....aspoň podle toho co jsem se bavil s rafanem....

                                    Miras - Profil | Út 4.9.2012 11:05:37

                                    Začíná se to zajímavě rozjíždět. Vícero týmů už má po rybě, někteří i ryby dvě:-). Velmi často se na Twitteru objevují italská jména - že by výhoda domácího prostředí?

                                      Přemet:-) - Profil | Út 4.9.2012 11:02:44

                                      Hoši, dotoho, Hoši, dotoho :-)) Všem čechům i slovákům držím palce!!!
                                      Jinak je super, že se chytají ryby už takhle brzy po zahájení a není to jen o jednom či dvou flecích .-)

                                        Rick - Profil | Út 4.9.2012 10:56:57

                                        Tak anglany to vyřesilo po své ooo)))) 10,2+10,3 na carping club 1, že by jeden blbej kapr?