WCC 2012 - Itálie

NBloodworm - Profil | Út 4.9.2012 15:35:17

Knizepan a jeho supina :) .....

    NKocháč - Profil | Út 4.9.2012 15:15:09

    Bloodworm >> Dym je zvíře :o))) Jen tak dál

      NBloodworm - Profil | Út 4.9.2012 15:10:52

      Info je pravdive...ted mi psal knezik ze zdolal 19,4.GRATULCE!!.....

        NMiras - Profil | Út 4.9.2012 15:09:27

        Rejdy >> Jen houšť!

          NRejdy - Profil | Út 4.9.2012 15:02:07

          Miras >> Už to vidím! No tak super! Česká stopa se vrývá pořádně do závodu... :)

            NMiras - Profil | Út 4.9.2012 14:58:24

            Rejdy >> údaj z carpfishingu od Švícka - sedí kousek od nich.

              NRejdy - Profil | Út 4.9.2012 14:57:13

              Miras >> Důvěryhodné info?

                NMara.J - Profil | Út 4.9.2012 14:56:32

                Jen tak dál . . .

                  NMiras - Profil | Út 4.9.2012 14:54:49

                  Sportcarpáci prý zdolali kapra 19,4 kg!

                    NKocháč - Profil | Út 4.9.2012 14:41:32

                    Vypadá to na pěkný závod :o)

                      Nmscarp - Profil | Út 4.9.2012 14:30:01

                      VAN's >> Čau chlape,ať se zadaří. Posílám pozdrav z Číny : )

                        Nroce - Profil | Út 4.9.2012 14:23:51

                        VAN's >> at se daří!!!

                          NRaggo - Profil | Út 4.9.2012 13:57:41

                          VAN's >> Jedeeeeeeeeeeeem !!! :)

                            NRick - Profil | Út 4.9.2012 13:51:14

                            Pitris >> dikes, škoda že tam jěste nemaji ty 16-ky

                              NPitris - Profil | Út 4.9.2012 13:01:39

                              Catch list, zatím jen provizorní, na stránkáck o tom ještě není nic :-) http://www.worldcarpclassic.com/event-2012/2012-res​ults/wcc12-provisional-catch-list

                                NMiras - Profil | Út 4.9.2012 13:01:15

                                  NRST - Profil | Út 4.9.2012 12:43:00

                                  Rick >> No stejně to máš špatně. Jestli se nepletu tak ze 160 týmů 4 nepřijeli takže výpočet je (160-4) * 2 = 312 :-)

                                    NRick - Profil | Út 4.9.2012 12:39:48

                                    Zajda >> nic v zlém ale 2x160 je 320, to je snad normalni ne? jsem zvykly psat jen vysledek o)
                                    sorry přsiti budu hodnejší

                                      NMiras - Profil | Út 4.9.2012 12:32:53

                                      Portos >> Taky si myslím. Podle mě mají ty kapry ochočené:-)

                                        NPortos - Profil | Út 4.9.2012 12:31:27

                                        RST >> stejně je to cinklé:-))