Zkušenost s výrobky f.Taska

Zdar kolegové,náhodou jsem narazil na novou firmu s kaprařskou bižuterií,máte někdo konkrétní zkušenost s jejich výrobky,cena vs. kvalita?
Autor diskuse: Grasel - Profil , 30.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
55 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nčervik7 - Profil | Ne 6.10.2013 19:13:41

:)

    Njimmyfloyd - Profil | Ne 25.8.2013 20:18:49

    jak se vám chytá s pěnovými wazzupkama od této firmy?

      NRadek Fox - Profil | Pá 16.8.2013 22:26:09

      dasty carp >> Peťas, to dá rozum, že tyhle věci budeš používat :-)))) Opravdu jsem jejich provedením nadšen a těším se na další novinky. Závěsky však budu i dále používat od fa Carp ´R´ Us, lepší jsem zatím neviděl.

        NTomajo - Profil | Pá 16.8.2013 20:59:47

        dasty carp >> jeste by mohli naucit olova prekousnout navazec a vyprostit se z kamenu, kdyz se to nekde na dne uvazne :-)

          Ndasty carp - Profil | Pá 16.8.2013 19:41:10

          Radek Ráliš >> Radek Fox - 16.8.2013 9:58:12 >> A to je teprve zacatek.Veci od Tasky poizivam od te doby co to Michal zacal vozit a mam toho dost a se vsim zatim spokojenost.Ted jsem zkousel nove zavesky s prevleky a take super.Pak hotove montaze Helikopteru s kterou jsem ted lovil a super.Uvidime co nas ceka dal s cim prijdou a vim ze toho bude jeste dost.Hlavnedrzet tu kvalitu co toma a budento super...

            NRadek Fox - Profil | Pá 16.8.2013 9:58:12

            Mám doma pár drobností od této firmy a s jistotou říkám, že lepší ještě žádná firma nedělá !!! Vše je dokonale propracované, funkční i cenově zajímavé.

              NTomajo - Profil | Út 7.5.2013 19:28:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              olova mají vážně moc pěkný :-)

                Ndasty carp - Profil | St 17.4.2013 9:07:16

                Tomajo >> Ahoj jsou pecka vid..Super je že jich je ve více tvarech.

                  Ndasty carp - Profil | St 17.4.2013 9:06:44

                  FSnevajs >> Fildo nevím,,ale pokusím se ti to zjistit

                    NTomajo - Profil | St 17.4.2013 8:40:50

                    dasty carp >> olova jsou fajnové :-)

                      NFSnevajs - Profil | St 17.4.2013 3:08:38

                      dasty carp >> nevis jak se do tech swingeru vejde dlouhej Isotop ?

                        Ndasty carp - Profil | Pá 15.3.2013 20:57:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Málem bych zapoměl na ty krásné olova..

                          Ndasty carp - Profil | Pá 15.3.2013 20:55:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Bižuterii mají perfektní.Vše sedí jak má spousty vychytávek a skvělé rovnátka.Z nich jsem unešený.

                            Ndasty carp - Profil | Pá 15.3.2013 20:47:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Taska UK swingery))

                              NJTr - Profil | Ne 3.2.2013 16:56:03

                              Neví náhodou prosím Vás někdo ,jestli pasujou závity od bobinů Tasky do bobinů od Solaru?

                                Nkosvi - Profil | Ne 30.12.2012 18:27:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Grasel - >> Olovo funguje zatím dobře :-)

                                  NBoža - Profil | Čt 11.10.2012 9:05:33

                                  Mám podobnej stojan od zn. NASH ale nerez je nerez takže jak to půjde půjdu do něj a sním pořídím i swingery.

                                    Ndasty carp - Profil | St 10.10.2012 21:20:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dvě fotečky stojánku))

                                      NModrý šílenec - Profil | Út 2.10.2012 21:34:29

                                      El Duffus >> Já jich mám taky několik let v kufříku a taky nemám problém, jenom jestli to nebude tím, že jsem je ještě nepoužil ... ;-))))

                                        Ndasty carp - Profil | Út 2.10.2012 21:17:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                          NMiras - Profil | So 1.9.2012 21:46:45

                                          kobr.d >> Jasně, žádný problém.

                                            Nkobr.d - Profil | So 1.9.2012 20:27:38

                                            Miras >> Až je budeš mít, směl bych poprosit o foto jak to s těma hlásičema vypadá?

                                              NMiras - Profil | So 1.9.2012 15:59:41

                                              kobr.d >> Přesně tak.

                                                Nkobr.d - Profil | Pá 31.8.2012 19:30:49

                                                Miras >> Ahoj. Chceš ty uši k ATTskum?

                                                  NLeoSNB - Profil | Pá 31.8.2012 19:22:31

                                                  Soptík M >> To věřím :D Už jsi prodal pruty?..

                                                    NSoptík M - Profil | Pá 31.8.2012 19:19:07

                                                    LeoSNB >> To je dnes světoznámá novinka mít na půdě sklep :-D

                                                      NLeoSNB - Profil | Pá 31.8.2012 19:16:54

                                                      Soptík M >> na půdě plný sklep ?... :D ještě jsem neviděl na půde sklep... Jinak až je budeš vyhazovat, tak adresu znáš :))

                                                        NSoptík M - Profil | Pá 31.8.2012 19:12:01

                                                        LeoSNB >> Vidliček už mám doma na půdě plný sklep :-D

                                                          NTonskiller - Profil | Pá 31.8.2012 16:34:43

                                                          Miras >> ok dík ty řetízkáče se mi hodně líbí a uvidíme jak se mi bude líbit cena :§

                                                            NPvl - Profil | Pá 31.8.2012 16:18:53

                                                            LeoSNB >> Zlaté ne .Ale "zlaté" to už je jiná :o§)

                                                              NLeoSNB - Profil | Pá 31.8.2012 16:17:09

                                                                NPvl - Profil | Pá 31.8.2012 16:11:53

                                                                LeoSNB >> Ty si každý dovolit nemůže :o§((

                                                                  NLeoSNB - Profil | Pá 31.8.2012 16:10:07

                                                                  Soptík M >> - >Tomajo- Zlaté vidličky :)

                                                                    NMiras - Profil | Pá 31.8.2012 15:46:18

                                                                    Cronicle >> Zdroj: časopis Advanced Carp Fishing - pár měsíců nazpět.

                                                                      NCronicle - Profil | Pá 31.8.2012 15:38:55

                                                                      Miras >> Nagymama povedala..

                                                                        NMiras - Profil | Pá 31.8.2012 15:38:28

                                                                        Cronicle >> Od zdroje:-)

                                                                          NCronicle - Profil | Pá 31.8.2012 15:36:26

                                                                          Miras >> Odkiaľ máš také info?

                                                                            NMiras - Profil | Pá 31.8.2012 15:34:10

                                                                            Cronicle >> Ono je to možná tím, že majitel firmy Taska pracoval pro Fox a potom i pro Ace:-)

                                                                              NCronicle - Profil | Pá 31.8.2012 15:12:57

                                                                              El Duffus >> ja som ich mal a rozhodol som sa, že ich používať nebudem...potom som našiel rovnátka od Foxu a tie sa mi zdajú byť lepšie..No rovnátka používam málokedy..

                                                                                NEl Duffus - Profil | Pá 31.8.2012 15:04:45

                                                                                Cronicle >> chytám rovnátka od CARP'R'US několik let a nemám s nima problém, kromě toho, že na menší háčky ty delší rovnátka zastřihuju...

                                                                                  NCronicle - Profil | Pá 31.8.2012 15:01:41

                                                                                  El Duffus >> Rovnátka okopírované od FOXu..Rovnátka od CARP'R'US stoja za veľké .....! Akurát olová majú zaujívavé farby..

                                                                                    NMiras - Profil | Pá 31.8.2012 15:00:36

                                                                                    Tonskiller >> Ano má, měly by být do měsíce. Čekám na řetízkáče a uši, tak jsem se ptal.

                                                                                      NEl Duffus - Profil | Pá 31.8.2012 14:51:45

                                                                                      Ondřej Macků-Maca se - 30.8.2012 22:28:52 >> myslíš to tungstenové nebo normální? Máš srovnání s Niklem??

                                                                                        NTomajo - Profil | Pá 31.8.2012 14:46:47

                                                                                        Soptík M >> vážně krasavec, taky by se mi líbil

                                                                                          NTomajo - Profil | Pá 31.8.2012 14:41:12

                                                                                          celkově moc pěknej a vypadá i propracovanej nerezovej program http://www.youtube.com/user/taskacarp?feature=resul​ts_main

                                                                                            NSoptík M - Profil | Pá 31.8.2012 14:40:19

                                                                                            Tomajo >> Jo to je. Doufám, že mi bude říkat pane :-)

                                                                                              NTomajo - Profil | Pá 31.8.2012 14:37:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                              tak stojánek je moc fajnovej :-)

                                                                                                NTonskiller - Profil | Pá 31.8.2012 14:36:25

                                                                                                Ondřej Macků-Maca se - 30.8.2012 22:28:52 >> ahoj nevíš jestli už má od nich má Mik objednané swingery? Jsem koukal na jejich web a moc se mi líbí. Sleduju to na webu a zatím to nemá na netu. Jen mě napadlo jestli o tom nevíš

                                                                                                  NSoptík M - Profil | Pá 31.8.2012 14:29:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                  Grasel >> Téměř vše nabízené nalezneš zde. http://obchod.mikbaits.cz/index.php/cz/taska-produc​ts.html Jinak ohledně těch drobností. Vlasová rovnátka jsem použil několikrát a nemám už důvod měnit.

                                                                                                    NGrasel - Profil | Pá 31.8.2012 14:23:24

                                                                                                    Soptík M >> Mě právě ty drobnosti zajímají nejvíc,protože dle mého názoru jsou nederažší částí výbavy,jelikož se kupují pořád dokola,ale i ten stojan od nich by nemusel být špatnej,zajímalo by mě kdy budeme mít jejich kompletní nabídku i v některém z českých shopů..

                                                                                                      NSoptík M - Profil | Pá 31.8.2012 14:19:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                      Grasel - >> Ahoj. mám od nich všechny jehly, rovnátka, nůžky a zarážky a jsem max spokojený. Hned jak od Tasky bude k mání stojan, tak i něj bych rád obohatil svojí výbavu.

                                                                                                        NGrasel - Profil | Pá 31.8.2012 14:10:45

                                                                                                        Ondřej Macků-Maca se - 30.8.2012 22:28:52 >> A něco dalšího z jejich sortimentu co bys doporučil nebo naopak?

                                                                                                          NF.T.M. - Profil | Pá 31.8.2012 7:50:40

                                                                                                          Na jejich stránkách jsem viděl pěkný věci, až na ně u nás narazím tak do toho určitě jdu :-)))

                                                                                                          http://taskacarp.com/

                                                                                                            NOndřej Macků-Maca se - Profil | Čt 30.8.2012 22:28:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                                                                                            Mám nůžky, rovnátka, zarážky a olova, to je naprostá špica. Především z těch rovnátek jsem fakt nadšenej.
                                                                                                            Co mě jediné zklamalo, to jsou jejich převleky proti zamotání, jsou dost tenké a blbě se s nimi pracuje.

                                                                                                              Nkritik - Profil | Čt 30.8.2012 22:13:46

                                                                                                              Zakoupeny rovnátka a koulezarážky. Naprostá špica.