Tvar olova na řeku s oblázky

Jaký tvar zátěží se vám nejlépe osvédčuje na proudné řece s olázky na dně, aby po nich olovo necestovalo? Taky bych chtěl, aby se snadno stahovalo, tak bych nejradši volil tvary bez díry uprostřed (ale nechám si poradit). Díky
Autor diskuse: Barbusek - Profil , 25.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Barbusek - Profil | Út 28.8.2012 18:37:32

Tomajo >> ...punk´s not dead :)

    Tomajo - Profil | Út 28.8.2012 14:08:55

    jedině tenhle tvar by obrdžel na drsném kamenitém dně :-)

      Josef95 - Profil | Po 27.8.2012 22:10:30

      zdravím,
      jedině olůvka Olpra - výborná kvalita za výbornou cenu...

        Pvl - Profil | Po 27.8.2012 21:37:49

        Barbusek - >> omluva -- smázni si to

          Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:37:43

          Erva >> nebaví, potřebuju radu, na lepší tip olova , který by nezapadal do slídového dna.

            Erva - Profil | Po 27.8.2012 21:35:53

            Anýzový dědek - Pvl- Ahoj kucí že vás to baví :-))

              Pvl - Profil | Po 27.8.2012 21:34:50

              Anýzový dědek >> Aha .o§)

                Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:32:43

                Pvl >> no jen tak, že neumím odlévat olovo, ale například dokážu opravit kolo, nebo najít houby, když nerostou....-:o))

                  Pvl - Profil | Po 27.8.2012 21:29:20

                  Anýzový dědek >> Proč píšeš třeba ? .o§))))

                    Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:28:01

                    Pvl >> zase umím třeba něco jiného..))

                      Pvl - Profil | Po 27.8.2012 21:26:34

                      Anýzový dědek >> Ach bože ..

                        Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:25:40

                        Pvl >> Nemám. a taky jsem na to dost nešikovnej.

                          Pvl - Profil | Po 27.8.2012 21:22:40

                          Anýzový dědek >> Děláš jako kdyby na to byla potřeba slévárna Nemáš balkon ??

                            Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:20:53

                            Pvl >> díky, to je nad moje možnosti si v paneláku něco odlévat...-(
                            ještě tak slivku do butylky.......-:o))

                              Pvl - Profil | Po 27.8.2012 21:16:49

                              Anýzový dědek >> tak si odlej něco sám -nepoleze to do peněz EDIT a co ty olova -tvar trojůhelníku když se začne smotávat jde (má jít kolmo nahoru) a jsou placatá

                                Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:15:37

                                Hrdobec >> to jo, ale leze to sakra do peněz...o))

                                  Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:14:53

                                  Hrdobec >> jj..))

                                    Hrdobec - Profil | Po 27.8.2012 21:14:48

                                    Anýzový dědek >> Ale zasměješ se a bude ti líp o))))

                                      Hrdobec - Profil | Po 27.8.2012 21:14:12

                                      Anýzový dědek >> To jsem zaregistroval,ale osobní zkušenost chybí

                                        Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:14:05

                                        Hrdobec >> hm, to mi nepomůže...o))

                                          Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:13:15

                                          Hrdobec >> myslel jsem na něco podobného tomuto
                                          http://www.carpsystem.cz/jsa-fish-musle-385

                                            Hrdobec - Profil | Po 27.8.2012 21:13:00

                                            Anýzový dědek >> Neznám bohužel,já jen tak pro odlehčení problematiky:-)

                                              T.Karel - Profil | Po 27.8.2012 21:11:07

                                              Barbusek - >> Koukni na tohle ,tam je docela výběr
                                              http://www.carpsystem.cz/rybarske-olova?start=32

                                                Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:10:27

                                                Hrdobec >> vím, ale nějakou variantu volně prodejného olova neznáš?

                                                  Hrdobec - Profil | Po 27.8.2012 21:07:13

                                                  Anýzový dědek >> Tak to je chyba :-)))

                                                    Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:05:59

                                                    Hrdobec >> Hm, taky jsem o tom uvažoval, ale nemám řezačku na šutry..o)))

                                                      Hrdobec - Profil | Po 27.8.2012 21:04:32

                                                      Anýzový dědek >> zkus tohle :-)))

                                                        Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 21:02:18

                                                        Pvl >> tam jakékoliv olovo zapadne a je to trhačka, tak jestli by nepomohlo nějaké placaté - nevím.

                                                          Pvl - Profil | Po 27.8.2012 20:58:45

                                                          Anýzový dědek >> Než se pídit jaký olovo raději bych chodil jinam .o§)) EDIT to bude asi docela zajímavé ??

                                                            Anýzový dědek - Profil | Po 27.8.2012 20:56:19

                                                            nechce se mi zakládat nová diskuse na podobné téma. Mohl by mu někdo poradit jaký tvar olova na přehradu , kde je dno ze slídy?

                                                              Barbusek - Profil | Po 27.8.2012 20:47:08

                                                              Pepazdepacarp >> jedním slovem, krása

                                                                Pepazdepacarp - Profil | Po 27.8.2012 20:33:25

                                                                Barbusek - >> já používám tento model,vlastní výroba