- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký elektromotor na člun Bush Crab 300 ?
Zdravím, kdo má zkušenost prosím poraďte! Budu kupovat BUSH Crab 300 a chtěl bych na něj dokoupit elektromotor za rozumnou cenu. Použití na kaprařinu, vyvážka, zdolávání a to jak na jezerech tak i řece. Jde mi o dostatečný výkon, aby to utáhlo dvě osoby s krmením i proti proudu na řece (celková zátěž cca 300kg). Mám nabídku na: Model Sprinter 46lb cena 4500Kč
Měrná síla 350W/ 0,4 7HP
Napětí 12V
Max. Výkon 48A
Max. rychlost otáček 1950 RPM
Rychlosti dopředu 5, dozadu 2
Síla toč. momentu 2,0N.M
Hmotnost 7,2 kg
http://www.potreby-rybarske.cz/Cluny-a-motory-Elektromotory-Motor-na-clun-Elektromotor-Sprinter-46lb.html,det,14997
http://www.boat007.cz/lode-cluny/260-300/crab-300-bush-motorove-nafukovaci-cluny.html
Co myslíte, bude to stačit? A co říkáte na ten člun máte s ním nějaké zkušenosti ?
Děkuji za odpověď !
Měrná síla 350W/ 0,4 7HP
Napětí 12V
Max. Výkon 48A
Max. rychlost otáček 1950 RPM
Rychlosti dopředu 5, dozadu 2
Síla toč. momentu 2,0N.M
Hmotnost 7,2 kg
http://www.potreby-rybarske.cz/Cluny-a-motory-Elektromotory-Motor-na-clun-Elektromotor-Sprinter-46lb.html,det,14997
http://www.boat007.cz/lode-cluny/260-300/crab-300-bush-motorove-nafukovaci-cluny.html
Co myslíte, bude to stačit? A co říkáte na ten člun máte s ním nějaké zkušenosti ?
Děkuji za odpověď !
Autor diskuse: Stork - Profil , 24.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
arnošt - Profil | St 30.7.2014 18:30:13
Johnas >> Ne,ne,spíš obměna.Mám zálusk to poskládat trošku jinak... :))
zlámiš - Profil | St 30.7.2014 17:07:26
Jezdím převážně Dyje 5 a 7, takže velké vody, kde když foukne tak je potřeba se rychle dostat na břeh. Přemýšlím buď MINNKOTA ENDURA 55 nebo OMICRON COBRA 54i. Nebo mi někdo doporučí či nabídne jiný ( poměr cena - výkon)
Johnas - Profil | St 30.7.2014 15:53:48
arnošt >> Čau, čau já člun pořídil v loni a měl jsem zkušenost s naší plastovkou kde máme 40 a to je lenoch a to váží méně než člun takže pak jsem se svezl na 330 boat 007 kde měl 55V Traxxise 36 a nebylo co řešit volba byla jasná. Jsem koukal, že rozprodáváš vercajk co to?
arnošt - Profil | St 30.7.2014 15:18:34
Johnas >> Ahoj Honzo,mám úplně to samý,na Albastarovi 330 motor Traxxis 55 V36.Je to jak jsi řekl,čím silnější,tím lepší...
Johnas - Profil | St 30.7.2014 15:12:08
Mám 330 Albastara a když jsem řešil motor tak čím silnější tím lepší. Takže jasná volba Traxxis 55lb
zlámiš - Profil | St 30.7.2014 14:15:19
Petrův zdar, koupil jsem si člun Zodiac 360 CADET FR. Nyní přemýšlím jaký a jak silný elektromotor koupit?
Děkuji za odpovědi a nabídky
Děkuji za odpovědi a nabídky
PYTLAKS - Profil | Pá 24.8.2012 10:21:40
Stork - >> minkota je dobrý motor,mám už několik let 36lb a v klidu na loď yamaha 300,trol na hartě i na maře
vundu - Profil | Pá 24.8.2012 9:57:02
...no když už teda uvažuješ o Crabu..tak se pořádně rozmysli,jestli ti bude ta 300-vka stačit....já ho mám ve 330 a kdybych ho mohl vyměnit,hned bych bral ještě větší,mám ho taky na kaprařinu,a na přívlač a věř,že dva lidi +vercajk (na přívlač-4pruty a pár krabiček s nástrahama+nějaké ty nezbytnosti)a toho místa tam zrovna nejvíc není.....
jinak k motoru...když už kupuješ Bush...tak raději našetři a kup si kvalitní motor,já teda osobně,když už jsem koupil člun za 25 000,- tak jsem našetřil a koupil si traxise....a dodnes nelituji...
no snad jsem ti alespoň trochu poradil....
jinak k motoru...když už kupuješ Bush...tak raději našetři a kup si kvalitní motor,já teda osobně,když už jsem koupil člun za 25 000,- tak jsem našetřil a koupil si traxise....a dodnes nelituji...
no snad jsem ti alespoň trochu poradil....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
2:51Krátkodobá kaprařina x 9995
PáLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5347
PáÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8063
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáKyjský rybník, Džbán 50908
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
ČtFanclub značky Shimano 16402
ČtDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
Co je nového - kaprařina + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
27.6.Dětské rybářské závody - U...
1.7.!ct-retro ,
2.7.ddk carp cup giants fishing 2026...
2.7.OBSAZENO! FUTRO Extra Cup...
3.7.Hájiště rodinná těžba
3.7.9. ročník Potštátské 50-tky
3.7.!!!ct retro dubenec 48h!!!
3.7.RKMB RCO víkend Bohušice 3-5.7.
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.Rybářské závody Žeranovice 24H
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Specialista pro kapraře Chyť a pusť
Plzeň, Rokycanská 1337/64









