Tica Scepter GF-kde koupit?

Vlastním 2 ks Tica Scepter GF, převod 4,3 : 1, bleděmodré barvy.
Sháním do sady 3. kus, ale všude nacházím jen šedé nebo béžové mutace.
Včera mi přišel poštou 3. kus, ale opět stříbrný, budu ho v pondělí vracet.
Budu vděčný za každou pomoc při koupi. Velikost cívek nerozhoduje, ale aspoň jedna by měla být mělčí, vel 4,5 nebo max 6.
Autor diskuse: BULOH - Profil , 11.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NKocháč - Profil | St 15.8.2012 19:19:30

bremic >> Normálně se mění za půlku, ale musí k ní být ještě dva sceptery

    Nbremic - Profil | St 15.8.2012 19:15:56

    Kocháč >> Vyměnil jsem ji za dvoje pastelky pro prvňáky :)

      NKocháč - Profil | St 15.8.2012 19:12:29

      bremic >> No ty voe, z bláta do louže :o)

        Nbremic - Profil | St 15.8.2012 19:09:23

        Kocháč >> Kecáš..sem se těšil na rajčata a dostal jsem k tomu Ultegru :)

          NKocháč - Profil | St 15.8.2012 18:51:49

          Fild@ >> Fil@s - 15.8.2012 18:44:24 >> Teď na ně mají akci. Ke dvěma kusům dostaneš 1kg rajčat.

            Nsolich76 - Profil | St 15.8.2012 18:47:51

            Kocháč >> jde vidět, že máš přehled a chodíš do samých lepších obchodů s důchodcama na zboží v akci.

              NFil@s - Profil | St 15.8.2012 18:44:24

              Kocháč >> To ti tak žeru..

                NKocháč - Profil | St 15.8.2012 18:42:02

                Fild@ >> Fil@s - 15.8.2012 17:40:26 >> U nás tyhle navijáky prodávají v Bille a Penny marketu, hned vedle kastrólů a ponožek.

                  NFil@s - Profil | St 15.8.2012 17:40:26

                  BULOH >> Kde jsi ho nakonec sehnal?

                    NBULOH - Profil | St 15.8.2012 11:54:01

                    Už vyřešeno, díky všem za pomoc.

                      NKolis - Profil | So 11.8.2012 22:40:51

                      LosPafkos >> tomu rozumím...

                        NLosPafkos - Profil | So 11.8.2012 22:38:18

                        Kolis >> měl jsem svrbění,ale od toho to pána už ne :--(((

                          NKolis - Profil | So 11.8.2012 22:36:13

                          LosPafkos >> Koupíš? o))

                            NBULOH - Profil | So 11.8.2012 22:16:01

                            Jak jsem už psal, pokud se nepodaří sehnat v pondělí ten třetí modrej, tak je určo prodám.

                              NLosPafkos - Profil | So 11.8.2012 22:05:28

                              BULOH >>tak prodáváš je nebo ne ?

                                NBULOH - Profil | So 11.8.2012 21:57:38

                                Na rps už nemá ani kus, v pátek mi došla od něj tica a je stříbrná.

                                  Nfredous - Profil | So 11.8.2012 20:07:10

                                  BULOH - >> Zdravím. Měl jsem zhruba v dubnu úplně stejný problém jako Ty. Měl jsem dva Sceptry GF a potřeboval jsem třetí. Sháněl jsem všude možně a všude už měli pouze novou inovovanou verzi Sceptrů. Tady na tomhle shopu: http://www.rsp-fishing.cz/scripts/zbozi.php?KID=49&​num_all=67&POCETMAX=0&Trideni=Vyrobce%20DESC jsem je konečně sehnal. Velice příjemný majitel, který jich měl ze starých zásob ještě dostatek. Doporučuji si tam raději zavolat a domluvit se jakou velikost cívky chceš. Přeji dobré pořízení...

                                    NJiří L. - Profil | So 11.8.2012 19:42:08

                                    BULOH - >> zkus www.carpproduct.cz a nebo www.sweetfish.cz - zkus se Tam doptat- viděl jsem je tam v regálu na prodejně někdy v červnu.

                                      NLosPafkos - Profil | So 11.8.2012 18:14:33

                                      si z nás děláš srandu a ten dnešní inzerát už teda neplatí ?

                                        NFil@s - Profil | So 11.8.2012 18:06:51

                                        Zdar, kvůli tomu jsi sice nemusel zakládat novou diskuzi, ale občas se nějaký objeví tady v bazaru. Když jsem je kupoval poprvé, nebyl problém je koupit v té bleděmodré. Pak se objevily na trhu černé, tak jsem je střelil a koupil černé. Zkoušej bazar.