- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
navijak tica scepter / shimano beast master 7000
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nbremic - Profil | Ne 12.8.2012 2:38:58
Nzaplosak - Profil | So 11.8.2012 22:26:20
Njetam - Profil | So 11.8.2012 20:53:15
NFil@s - Profil | So 11.8.2012 20:31:45
Njetam - Profil | So 11.8.2012 20:29:25
NDSD Prague team - Profil | So 11.8.2012 20:09:28
Na odhoz je super. Za ty peníze maká na 200%.
Dokonce jsem nedávno měl na prutu jesetera 36 kg. Trochu jsem se bál o ten naviák, ale zvládl to na jedna a to můžu říc, že si brzda na Tice zamakala.:-)
NFil@s - Profil | So 11.8.2012 19:45:24
NJiří L. - Profil | So 11.8.2012 19:38:33
NMichalU - Profil | So 11.8.2012 13:03:53
NMichalU - Profil | So 11.8.2012 12:55:05
NHonza.Š - Profil | So 11.8.2012 12:27:13
Jeden z mála navijáků, který se v této cenové relaci opravdu povedl, kdo to pochopil, ušetřil více jak polovinu o proti konkurenci .
Nchachar000 - Profil | So 11.8.2012 12:26:42
Nzaplosak - Profil | So 11.8.2012 12:13:52
Jinak vzhledově to jsou krásný navi.
Nzaplosak - Profil | So 11.8.2012 11:55:34
Tyhle jsem koupil, kus za 4200: Shimano Big Baitrunner XT-A LC, pokud si ještě myslíš že máš pravdu tak mi ani neodepisuj, nemělo by to smysl.
NHonza.Š - Profil | So 11.8.2012 11:54:29
NMichalU - Profil | So 11.8.2012 11:52:09
NJiří L. - Profil | So 11.8.2012 11:47:14
NMichalU - Profil | So 11.8.2012 11:41:54
NFil@s - Profil | Pá 10.8.2012 20:24:45
Nsirahobby - Profil | St 8.8.2012 9:00:23
Tak to mi promiň , ale nikde jsem tu nenarazil na to , že je podmínkou koupě na našem území .
Já v tom nevidím jediný problém . Mám to koupit tady na eshopu a nebo na Ebay . Z vlastní zkušenosti vím , že zboží z Ebay je často doma dřív než z našich eshopů .
NBitko - Profil | St 8.8.2012 8:45:09
Zatial som necital negativnu recenziu na tento navi, este link
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=634774
P.S. Chesper: odporucim Ti netahat travu ani rybu cez navijak, ale cez udicu, potom ten vlasec bude OK - je to elementarne pravidlo lovu...
Nbremic - Profil | Út 7.8.2012 19:10:30
NLucciano - Profil | Út 7.8.2012 16:19:26
NHonza.Š - Profil | Út 7.8.2012 15:54:35
Noskus - Profil | Út 7.8.2012 15:31:26
NMichalU - Profil | Út 7.8.2012 15:22:31
NLucciano - Profil | Út 7.8.2012 14:59:46
NUnkas - Profil | Út 7.8.2012 14:42:01
NMichalU - Profil | Út 7.8.2012 14:37:14
NLucciano - Profil | Út 7.8.2012 14:25:19
Honza.Š- >> máme ma seba šťastie a o5 zhodný názor :-)
NHonza.Š - Profil | Út 7.8.2012 13:22:01
PS: zde máš poslední model:
http://www.parys.cz/navijaky-rybarsky-navijak-tica-scepter-gtx-9000-.php?_ShopSearch%5BSearchType%5D=0&PaggingValues=2:20:2;
k tomu je ještě -5% při vložení slevového kódu.Budu objednávat čtvrtej do sady.
Za mě velká spokojenost.
NMichalU - Profil | Po 6.8.2012 21:30:50
NTavris29 - Profil | Po 6.8.2012 21:23:36
Nsison - Profil | Po 6.8.2012 21:23:03
Nbremic - Profil | Po 6.8.2012 21:21:23
NSoptík M - Profil | Po 6.8.2012 20:54:24
Nbremic - Profil | Po 6.8.2012 20:42:28
NMihalos - Profil | Po 6.8.2012 20:42:16
Nsison - Profil | Po 6.8.2012 18:29:24
Nsyrus - Profil | Po 6.8.2012 18:28:37
Nbigfatcatfish - Profil | Po 6.8.2012 18:25:18
Nchesper - Profil | Po 6.8.2012 17:45:05
Nkaly - Profil | Po 6.8.2012 17:39:42
Nsirahobby - Profil | Po 6.8.2012 17:34:09
Zas tak velký rozdíl to není , když budeš mít kliku . Nedávno byla Ultegra XSB za 96euro na italském Ebay. Teď tan je XSB10000 za 99euro .
Já tam nedávno prokaučoval Daiwu exceler S4000 za 49euro .
Noskus - Profil | Po 6.8.2012 16:29:08
Ndressi - Profil | Po 6.8.2012 14:02:49
Nbremic - Profil | Po 6.8.2012 13:02:21
Kde to žije - kaprařina
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:55NKrátkodobá kaprařina x 9920
16:33NFanclub značky Shimano 16391
16:29NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
8:22NLabe fishing store 19
8:02NOhře, úlovky, nástraha 1054
6:04NKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
SoNPenn Tidal (vantage) xt zkušenosti 19
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme cestovku
CK ALBA tour s.r.o.
Naše cestovní kancelář je zaměřená především na sportovní rybáře, kterým chceme dopřát možnost rybařit na špičkových...














