- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Která ultegra je lepší na kaprařinu
Shimano Ultegra 10000 XSC nebo Shimano Ultegra CI4 10000 XSA
chtěl bych se zeptat jetli mi někdo neporádí která z těch dvou ulteger je lepší na kaprařinu díky za vaše názory
http://www.as-fish.cz/8126,cz_shimano-ultegra-ci4-10000-xsa.html
http://www.as-fish.cz/13860,cz_shimano-ultegra-10000-xsc.html
chtěl bych se zeptat jetli mi někdo neporádí která z těch dvou ulteger je lepší na kaprařinu díky za vaše názory
http://www.as-fish.cz/8126,cz_shimano-ultegra-ci4-10000-xsa.html
http://www.as-fish.cz/13860,cz_shimano-ultegra-10000-xsc.html
Autor diskuse: Tomčaaa - Profil , 15.7.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
24x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
Nsumec 1950 - Profil | Út 3.12.2013 6:25:37
Která ultegra je nejlepší? No přeci ta moje,XSA 12000 .Mám dvě,a obě jsou po čtyřech sezónách jako nové. A to je doma nesuším.Chodí jak švýcary.
NMartík - Profil | Út 3.12.2013 0:27:17
Mě se místo XSC 10 000 dostaly do ruky staré Big Baitrunner LC, takže jednoznačně volím tyto. Věřím že XSC je skvělý a dobře zpracovaný naviják, ale legenda je legenda.
Nmurphyy - Profil | Po 2.12.2013 23:39:40
honza271 >> cau, skusim nieco k tomu, ultegra XSC, XTC urcite nema taky zdvih ako technium XT, tam je super slow oscillation system.
AERO WRAP 2 vseobecny nazov pre shimano system ukladania vlasca na cievku v paralelnych sluckach, nehovori nic o rychlosti zdvihu cievky. dalo by sa povedat ze ak ma navijak zdvih cez WORMSHAFT, tak pre system ukladania vlasca pouzivaju tento vyraz aerowrap
SLOW OSCILATION SYSTEM ultegra XSC, XTC, tusim ze aj u technia XSB to bolo tak) cievka ide hore a dole pomalsie v porovnani napr s ultegrou XT, XSA
SUPER SLOW OSCILLATION SYSTEM velmi pomaly zdvih cievky, technium XT, technium XSC..
2 SPEED OSCILLATION SYSTEM zdvih hore rychlejsi ako dole
casto sa to kombinuje a napr ultegra ci4 xsb tam je kombinacia 2 speed oscillation so slow oscillation
AERO WRAP 2 vseobecny nazov pre shimano system ukladania vlasca na cievku v paralelnych sluckach, nehovori nic o rychlosti zdvihu cievky. dalo by sa povedat ze ak ma navijak zdvih cez WORMSHAFT, tak pre system ukladania vlasca pouzivaju tento vyraz aerowrap
SLOW OSCILATION SYSTEM ultegra XSC, XTC, tusim ze aj u technia XSB to bolo tak) cievka ide hore a dole pomalsie v porovnani napr s ultegrou XT, XSA
SUPER SLOW OSCILLATION SYSTEM velmi pomaly zdvih cievky, technium XT, technium XSC..
2 SPEED OSCILLATION SYSTEM zdvih hore rychlejsi ako dole
casto sa to kombinuje a napr ultegra ci4 xsb tam je kombinacia 2 speed oscillation so slow oscillation
NHalen - Profil | Po 2.12.2013 23:19:55
Rozhodně 10000-XSA. proč? Má náhradní cívku. Náhradní cívka, to je minimálně 1000-1100Kč k takovému navijáku.
Nmilankocian - Profil | Po 2.12.2013 22:34:33
Z této dvojice bych volil xsa ci4:-) rozhodně je lepší než xsc :);) - utažení brzdy, je lehčí, a vzhledově hezčí, xsc mi připomíná daiwu ;)
Nhonza271 - Profil | Po 2.12.2013 21:59:39
Zdar chlapi jak to vypada s ukládáním vlasce na cívku u těchto navijáků ? Nějak se v tom nemohu orientovat ?? Aero Wrap II, slow oscilation system ... jedno ukládá vlasec za sebe jako technium XT podle mě by to mělo být nové XSC a XTC ... a Aero Wrap II jede rychle nahoru a pomalu dolů a to by mělo mít XSA Ci4 .... nebo je tu nějaký odborník, který se v tomto vyzná a ujasní mi to ? který by jste proferovalivy při výběru ??
NPallermo - Profil | Po 2.12.2013 20:34:08
flekos >> ups sem moc nedomyslel ale je to diskuze k navijakum ultegra xsc a ci 4 tak teda xsc civky
NPallermo - Profil | St 6.11.2013 16:07:03
kdo by chtel mam naprodej dve civky ve velikosti 10000 piste do sz
Njara - Profil | St 25.9.2013 22:16:25
smike >> Musíš vzít do úvahy reklamu - podprahové vnímání. Tomu se jen těžko ubráníš. Vsadil bych raději na zkušenost rybářů kteří zde přispívají.
Tournament má zvuk, dobré ohlasy, ten naviják se zkrátka povedl a je lety prověřen. Ale když umíš, tak nachytáš i s navijákem "noname". Je to zkrátka nekonečný proces hledání pro ty, co neustále hledají.
Tournament má zvuk, dobré ohlasy, ten naviják se zkrátka povedl a je lety prověřen. Ale když umíš, tak nachytáš i s navijákem "noname". Je to zkrátka nekonečný proces hledání pro ty, co neustále hledají.
Nsmike - Profil | St 25.9.2013 21:55:58
já mám 3 x XT už 9 let.pořád se přesvědčuju ke koupi Tournament S5000T, ale ta Ultegra zatím nemá chybu
Njara - Profil | St 25.9.2013 21:52:27
smike >> Neřadím se mezi znalce, jsem jen obyčejný uživatel.
Osvědčila se mi Super Ultegra XSA. Ten kdo ji má, tak ten je určitě v pohodě. Ještě doplním: - ale to jsme tak dva -tři roky zpátky. Úplné novinky nemusí být zákonitě "super". Teprve čas vše prověří.
Osvědčila se mi Super Ultegra XSA. Ten kdo ji má, tak ten je určitě v pohodě. Ještě doplním: - ale to jsme tak dva -tři roky zpátky. Úplné novinky nemusí být zákonitě "super". Teprve čas vše prověří.
Čtenáři této diskuse také sledují
NShimano Power Aero 100001660
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
NKaprařský top vercajk3167
NShimano Power Aero 14000 XTB310
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
NNavijáky Daiwa Emblem1373
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
NFanclub značky Shimano16401
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
22:03NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
22:03NBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
20:54NFanclub značky Shimano 16401
20:44NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
20:35NKrátkodobá kaprařina x 9947
19:12NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
22:03NBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Akční nabídky
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17














