- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Která ultegra je lepší na kaprařinu
Shimano Ultegra 10000 XSC nebo Shimano Ultegra CI4 10000 XSA
chtěl bych se zeptat jetli mi někdo neporádí která z těch dvou ulteger je lepší na kaprařinu díky za vaše názory
http://www.as-fish.cz/8126,cz_shimano-ultegra-ci4-10000-xsa.html
http://www.as-fish.cz/13860,cz_shimano-ultegra-10000-xsc.html
chtěl bych se zeptat jetli mi někdo neporádí která z těch dvou ulteger je lepší na kaprařinu díky za vaše názory
http://www.as-fish.cz/8126,cz_shimano-ultegra-ci4-10000-xsa.html
http://www.as-fish.cz/13860,cz_shimano-ultegra-10000-xsc.html
Autor diskuse: Tomčaaa - Profil , 15.7.2012 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
24x v oblíbených a 18x v ignorovaných.
NPortos - Profil | Po 27.8.2012 13:19:41
Goldik1 >> czechcarp - 27.8.2012 13:08:58 >> vem si je s klasickou přední brzdou. Ta dvojitá je na dvě věci. Na h... a na nic :-)
Nczechcarp - Profil | Po 27.8.2012 13:08:58
Přemýšlím o těchto ultegrách. Jaké máte zkušenosti s těmito typy? Neměl by někdo fotky?
http://www.chytapust.cz/shimano-navijak-ultegra-14000-xtb/d-74785/
http://www.chytapust.cz/shimano-navijak-ultegra-14000-xtb/d-74785/
Nloveckaprů - Profil | So 11.8.2012 8:01:42
tak to já jsem si krapet připlatil a koupil si 2 navijáky Ultegra CI4 14000 XTA, a to jsou panečku mašiny :)
NGRUPA - Profil | Pá 10.8.2012 22:48:47
Horda >>
Ahoj
já jsem zkusil jednu sezónu bez baitu a už nikdy více. Nedokážu to. Nerad šteluju hlavní brzdu pokud teda zrovna nezdolávám, mám jí prostě ideálně na zásek, dle vody kde zrovna chytám. Takže jsem šel po ultegře do BBLC a pak z rozmaru do INFINITY a jsem maximálně spokojenej.
Nejhorší je, když mi někdo "pomáhá" a když mu řeknu povol, začne drbat do přední brzdy, bych ho v ten moment sežral. :-)
Ať ti to hrrčííí.......
Ahoj
já jsem zkusil jednu sezónu bez baitu a už nikdy více. Nedokážu to. Nerad šteluju hlavní brzdu pokud teda zrovna nezdolávám, mám jí prostě ideálně na zásek, dle vody kde zrovna chytám. Takže jsem šel po ultegře do BBLC a pak z rozmaru do INFINITY a jsem maximálně spokojenej.
Nejhorší je, když mi někdo "pomáhá" a když mu řeknu povol, začne drbat do přední brzdy, bych ho v ten moment sežral. :-)
Ať ti to hrrčííí.......
NDida - Profil | Pá 10.8.2012 22:27:15
Sargi >> nn mám Entohy, jsou poctivé- určitě dobré na odhoz při chytání na krátké vzdálenosti - chod je dost pomalý - ale na dálku při závozu se při stahování utočíš k smrti:-). JJ je to možné na Mlejňák občas zajdu, letos jsem tam byl ale zatím jen jednou.
NSargi - Profil | Pá 10.8.2012 22:19:30
Dida >> Pokud si pamatuju viděli jsme se na Mlýňáku že ano? Pokud dobře pamatuju ty máš Windcasty, já sháním navijáky, které mibudou sloužit dlouhou dobu. Když má Entoh méně ložisek, tak je menší pravděpodobnost jejich poškození. V chodu mi Entohy abslutně vyhovují, ikdyž mají pomalejší chod, vše vynahrazuje jejich nahazovací schopnost, kterou mají jednu z nejlepších díky menší cívce.
NDida - Profil | Pá 10.8.2012 22:15:07
arnošt >> určitě, v našich eshopech je předražené naprosto všechno
NDida - Profil | Pá 10.8.2012 22:11:48
Sargi >> od ENTOHu bych upustil- mám je taktéž už asi 3 roky-sice jsou to poctivé navijáky, ale CI4 je mnohem lepší jak v chodu tak i v navíjení vlasce!!
Narnošt - Profil | Pá 10.8.2012 22:09:49
Dida >> Ta cena je děsivá,myslím ten průměr na našich e-shopech.V Německu je to o poznání lepší,ale za stejnou cenu jako CI4 to holt není,to je pravda... o(
Nelhierro - Profil | Pá 10.8.2012 22:07:11
U konkurence jsem se podílel na duelu Ulteger. Měl jsem CI4 14000 XT-A a teď mám nové XSC. Rozdíl je velký, novinku doporučuji. Více v onom duelu.
NSargi - Profil | Pá 10.8.2012 22:07:04
XSC má velmi zvláštní pomalý chod navijáku. Mají otevřenou brzdu, není tam žádný kryt, což může znamenat zanesení, ale zatím to je nový model, takže není vyzkoušený. Už si ho pořídilo pár kluků z teamu a nemůžou si ho zatím vynachválit. Brzda taky vypadá dobře, teď se taky rozhoduji mezi XSC nebo Daiwa Tournament Entoh, ale nejspíše vyhraje Entoh, ikdyž má velmi pomalý chod, ale čím více ložisek tím větší je pravděpodobnost, že se s nimi může něco stát. A brzda je u Daiwy taky trochu jinde než u Shimana :-))).
NDida - Profil | Pá 10.8.2012 22:05:46
arnošt >> jj to jo staré XSB je opravdu nic moc, ale nová CI4 je už někde jinde, technium je zas ještě o něco lepší, ale ta cena!!!
Narnošt - Profil | Pá 10.8.2012 22:01:36
Dida >> Tak to nedovedu posoudit,CI4 jsem v ruce neměl.Ale pokud porovnám Ultegru 14000 xsb s Techniem 10000 xsb,tak tam rozdíl byl a to markantní.
NDida - Profil | Pá 10.8.2012 21:49:12
arnošt >> jenže za tu cenu Technia budu mít skoro 2 CI4:-) a tak velkej rozdíl mezi nima není, kromě designu.
Čtenáři této diskuse také sledují
NShimano Power Aero 100001660
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5334
NKaprařský top vercajk3167
NShimano Power Aero 14000 XTB310
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NNavijáky Daiwa Emblem1373
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
NFanclub značky Shimano16391
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...













