Dešná - zákaz označení lovného místa

Chystám se na Dešnou a zjistil jsem,že zakázali používat jakékoliv označení lovného místa. Beru s sebou člun na zakrmování a nevím,jak odhadnout lovné místo při zakrmování. Díky všem za radu.
Autor diskuse: Jervys - Profil , 24.6.2012 kaprařina - techniky lovu

chytden - Profil | St 10.7.2013 14:58:32

Kocháč >> tak nevím, jak by ses tvářil ty, kdyby ti v půlce výpravy tekly hovna pod bivakem a všechno bys měl od toho a správce tě pošle s úsměvem do "prdele", že to není jeho starost :-) Jako jsem sice z Třebíče, což není moc velké město jako Brno, kluci jsou z daleko menších měst, dá se říct z větší vesnice.

    bart.bm - Profil | St 10.7.2013 14:50:45

    Vanis >> Vanisu rekni Danovi kolik raketou naperes za tyden partyklu do vody v chorvat a kolik kouli...a jde to?...i bez lode a bojky?

      Redfish_Brno - Profil | St 10.7.2013 14:44:30

      Kocháč >> Správně, močůvka je za příplatek :-)

        Kocháč - Profil | St 10.7.2013 14:36:03

        chytden >> Podle karty jsi z města a jestli i kamarádi, tak by měli spíš poděkovat za tu kompletní kulisu venkova. Ber to tak, že na to jistě nezapomenou jako třeba na ulovení 10kg lysce :o)

          chytden - Profil | St 10.7.2013 14:14:50

          Rosta >> tak s těma ožralama je to pravda, ale já měla to štěstí, že jsem byla daleko, ale to, že přítelovi s kamarády na protejší straně před třemi lety nějaký traktorista hnojil močůvkou přímo za bivaky, všechno to teklo do bivaků a následně do vody a to jsme řešili se správcem a ten to řekl, že to není jeho starost a že nenabídnul nějakou nápravu nebo slevu při vyúčtování. Jako bylo mě v tu chvíli kluků líto, ale i ryb, kterých se to týkalo také. Navíc v těch horkách to nebylo nic příjemného.

            rover - Profil | St 10.7.2013 14:07:38

            Dan.J >> Zdar, ...nn, není, ...stačí jen info, že tam něco takového je, a funguje to :-)

              Vanis - Profil | St 10.7.2013 14:06:31

              Dan.J >> já jsem to bral tak trochu s úsměvem. Prostě si si někteří lidi myslí čím dál daj bojku a zavezou, tím víc ryb nachytaj. Mě stačí házet do 30 metrů a nachytám taky. Kdybych házel dál, tak bych si asi stěžovat šel, le jak říkám, neměl jsem potřebu házet daleko.

                Dan.J - Profil | St 10.7.2013 14:02:12

                rover >> Zduř kámo,to není prd..

                  Dan.J - Profil | St 10.7.2013 14:01:34

                  Rosta >> Od toho tam máte přeci správce,já mu to řekl a taky sem nemusel.Holt mně štve, pokud se takto někdo chová a nic se neděje ani po upozornění.

                    rover - Profil | St 10.7.2013 14:01:33

                    Rosta >> Instalací fotopastí, ...třeba

                      Rosta - Profil | St 10.7.2013 13:58:10

                      Dan.J >> To nic nemění na tom, že to nevíme.

                        Dan.J - Profil | St 10.7.2013 13:53:19

                        Rosta >> Po půl roce to není,byl sem tam nedávno.

                          Rosta - Profil | St 10.7.2013 13:51:41

                          Dan.J >> A jak na to máme reagovat, když o tom nevíme a dočteme se to po půl roce na MRKu.

                            Dan.J - Profil | St 10.7.2013 13:47:34

                            Rosta >> Tak za prvé,to jsem ještě neměl číslo a za druhé,já sem tam za to placen?Jen mně štve že nejsem místní a od vašeho spolku,garantuji ti že bych si za tím blbem došel.

                              Rosta - Profil | St 10.7.2013 13:42:49

                              Dan.J >> Už jednou jsi psal, že kvůli bojkám jsi volal na spolek, když správce nekonal svou povinnost, proč jsi nezavolal tenkrát?

                                Dan.J - Profil | St 10.7.2013 13:25:18

                                Švec >> Jistě že ano,bylo mi řečeno.Bohužel sem to neviděl,bylo by to těžké dokazování.

                                  Dan.J - Profil | St 10.7.2013 13:22:09

                                  Vanis >> No a od toho je tam snad správce ne,pokud někdo podá protest a je oprávněný,správce by měl zasáhnout!

                                    Švec - Profil | St 10.7.2013 13:21:36

                                    Dan.J >> určitě jsi to hned nahlásil někomu ze spolku. Co ti na to řekli?

                                      Dan.J - Profil | St 10.7.2013 13:18:08

                                      Švec >> Protože mně to štve,dodnes žádnej nereagoval co hodlají udělat s těma ožralama.Ono je hrozně příjemný, že někam jedeš na týden či déle a pak ti to tam znepříjemňijí ožralové,hlavně že zaplatěj!!!Byl jsem svědkem, jak z mola hodil kapra do vody z výšky a připadalo mu to děsně srandovní.

                                        Vanis - Profil | St 10.7.2013 13:13:45

                                        Dan.J >> je pravda že jsem tam pár ožralejch hovad taky zažil. Na druhou stranu mi ta voda nepřijde až tak těžká na to, aby se tam muselo krmit u bojky. Vždycky jsem si dobře zachytal i bez zavážky. Takže já se zákazem docela souhlasím. Nejednou se mi stalo že mi píchli bojku 50 metrů přede mě z druhé strany.