Kaprařský navijak do 100m hodu, čím menší tím lepší

Zdravím všechny dobré duše co jsou ochotny poradit. Chystám se začít s kaprařinou a hledám dobrý naviják na Beast mastera, který ovšem nebude příliš velký. Jako dobrý naviják pro začatek (poměr kvalita / cena) se mi jeví Tica Scepter, ale vadí mi jeho velikost. Neznáte srovnatelný naviják, ale menší?
Autor diskuse: Jarychen - Profil , 5.6.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NMike1977 - Profil | Čt 7.6.2012 12:48:56

Cappyk >> Ahoj s Surfmastrem 750 musím jen souhlasit! Byly to super navi. jednou po roce, mi na jednom odešel cvrček. Pak zjistili, že to v republice nikdo nemá, tak mi jen vrátili prachy. Tak ten druhý používám výhradně na sumáry. Ale mám zbytečně doma 3 cívky, kdybys jednu chtěl, odprodám. Ale mám na ní 240 m pletenky Dyneema Gorilla na 49,8 kg...

    NJarychen - Profil | Čt 7.6.2012 12:45:10

    Rajsi >>Dik zajimava volba, dik za radu ... jinak letet k tem prutum po tom bahinku musel byt zazitek :)

      NJarychen - Profil | Čt 7.6.2012 12:42:36

      NeBeroun alias Qwert >> Podle obrazku tezko soudit velikost, vlsatnis ho ? neni ten šimpani navijacek velikostne srovnatelny s Ticou??

        NJarychen - Profil | Čt 7.6.2012 12:35:04

        Franc49 >> Aha tak u vas sousede se mate asi lip jak u nas :)

          NJarychen - Profil | Čt 7.6.2012 12:33:02

          *Shimi* >> Uz pomalu zdavam snahu najit mensi navijak ktery se vleze do mych pozadavku. Dival jsem se na Ticy a kamarad mi poradil at jdu radsi misto Scepter do Tica Dolphi a objevil jsem ji za dobrou cenu 1600 kc, tak se vahy prevazily na tento kousek :) jak rikas pozoruji ze v tom jsou zanedbatelne rozdily

            NRajsi - Profil | St 6.6.2012 18:21:57

            Jarychen - >> Ahoj, mrkni na tento. http://www.freefishing.cz/detail/navijaky/baitrunne​r/navijak-okuma-power-liner-pl/3140 Já je měl myslím 3roky, pak jsem je prodal kámošovi, který na ně táhne druhou sezónu a pořád šlapou. Za tu cenu jsem byl mile překvapený. Není to ani nijak velký navi a celkem lehký. Měj se , čau.

            ps: přečkaly toho celkem dost.

              NCappyk - Profil | St 6.6.2012 18:18:04

              *Shimi* >> Ideální naviják jak na kaprařinu tak případnou (CZ) sumcařinu

                N*Shimi* - Profil | St 6.6.2012 18:07:20

                Cappyk - >> Jo, na Surfa jsem zapomněl, taky zajímavý kolovrátek za ty prachy. Akorát mě překvapilo, že na ofiko stránkách firmy PENN o něm není ani čárka. Chtěl jsem se podívat jestli dělaj taky menší velikosti, ale bohužel jsem ho nikde nenašel.

                  Nporthos11 - Profil | St 6.6.2012 18:03:38

                  chlapi, a co tak tica sportera 6007 gr? mam 2 na ruke za 80€ (po dvoch sezonach). primarne som chcel scepter... chcel by som hlavne na nahadzovanie s JRC powerplay 3lb.

                    NTopoľčanec - Profil | St 6.6.2012 18:00:32

                    S navijakom Tica Scepter budeš nadmieru spokojný, Ja osobne ho nemám ale poznám kopec kaprárov čo im šlapú roky a bez známok používania. Za tú cenu super voľba

                      NCappyk - Profil | St 6.6.2012 17:56:28

                      kobe >> Nemám ...ale doufám že na příští sezonu už bude :)

                        Nalfonz42 - Profil | St 6.6.2012 17:50:56

                        NeBeroun alias Qwert >> chce na kapra, tak snad nejlépe volnoběžku.

                          Nkobe - Profil | St 6.6.2012 17:48:02

                          Cappyk >> Ty vlastníš ten Penn?Nevypadá vůbec škaredě:)

                            Nalfonz42 - Profil | St 6.6.2012 16:26:46

                            Nešetři a kup zaručenou kvalitu od Shimana. Přijatelná cena Naviják Shimano Baitrunner Tribal 10000 RA - http://www.tropicliberec.cz/navijaky-baitrunner-shi​mano-2012-new/navijak-shimano-baitrunner-tribal-100​00-ra . Zajímavý design a není to až tak velká krava. Hodně úspěchů.

                              NDomino222 - Profil | St 6.6.2012 16:18:25

                              *Shimi* >> Tak bacha, ja som ultegry povedal iba ako vzor, lebo z tvojej reči som dedukoval že nepoznáš navi. vo veľkosti okolo 5000, teraz som sa ti pozrel do karty a tam som sa dočítal toľko že až. Myslím že si natoľko skúsený aby si mu radil.. Tak veľa šťastia

                                N*Shimi* - Profil | St 6.6.2012 16:14:04

                                Domino222 - >> Aha, tak už víme odkud vítr vane. Ono je potřeba si tu diskuzi nejdříve pořádně přečíst celou, aby nedocházelo k ukvapeným reakcím. Jarychen hledá navijáky do 2000,-, tak do toho výběru nebudem motat kolovrátky jednou tak drahé. A co se týče té velikosti 6000, tak to se týká POUZE TFG V8 Distance, to nebylo myšleno všeobecně. Samozřejmě, že bych mu poradil třeba Ultegru CI4 vel.4500, která je malinká a lehká, jenže to je jaksi mimo cenový kontext.

                                  NDomino222 - Profil | St 6.6.2012 16:04:32

                                  *Shimi* >> Preto lebo píšeš že iná voľba ako 6000 nie je, potom sú na trhu 8000 a 10 000 ale to sú už kravy...Tak prečo mu neporadíš napr. tie Ultegry? Ja ich mám, a práve preto som si ich kúpil lebo som nechcel aby môj navi. vážil 2 kg.. :)

                                    N*Shimi* - Profil | St 6.6.2012 16:02:16

                                    Domino222 - >> Třeba Ultegra se dělá ve vel. 5500, proč?

                                      NFranc49 - Profil | St 6.6.2012 16:01:36

                                      Jarychen >> u nazs stoji 60 euro a to je min jak 2000kc:))))))))))