Asuán cup 100h

Od 4.5.2012 9:00 do 8.5.2012 13:00
http://asuan-cup.mrk.cz/
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 3.5.2012 kaprařina - závodní sektor

Petrcz - Profil | Ne 13.5.2012 11:15:33

slavina >> ale to tady řešíme od začátku že tam mněl bejt napsanej šrot pak je to jasné co je v tom obsaženo.

    slavina - Profil | Ne 13.5.2012 10:42:45

    Petrcz >>Jsme Češi tak šrot:-)) žádnej method

      Petrcz - Profil | Ne 13.5.2012 8:13:23

      Poušťák >> tak se pořádně podívej jak se to píše akorát že jsem neudělal mezernik píše se method mix

        Kocháč - Profil | So 12.5.2012 22:17:19

        Poušťák >> jo :o) je to děs, asi se budu i budit.

          Poušťák - Profil | So 12.5.2012 21:44:50

          Kocháč >> ti zvyšuje horečku,co??..o))

            Kocháč - Profil | So 12.5.2012 21:37:16

            Poušťák >> usfwjhvcz

              Poušťák - Profil | So 12.5.2012 21:09:45

              LeoSNB >> oo))))

                LeoSNB - Profil | So 12.5.2012 21:07:57

                Poušťák >> To je fagt :D

                  Poušťák - Profil | So 12.5.2012 21:06:01

                  LeoSNB >> taki se učým celí žyvot..o))

                    LeoSNB - Profil | So 12.5.2012 21:04:52

                    Poušťák >> A já měl celou dobu zafixováno method mix... Tak díky, že jsi na to upozornil :D :D

                      Poušťák - Profil | So 12.5.2012 21:01:54

                      Petrcz >> pýše se metotmyx..o))

                        Petrcz - Profil | So 12.5.2012 13:59:54

                        Kocháč >> ano nato že chytám necelj rok, tak jsem tam okoukal jak nahazovat dál, jak si vyrobyt košík z pet lahve, jak krmit raketou a hlavně ty pojmy že methodmix je uplně vše co si dám do kbelíku.

                          Petrcz - Profil | So 12.5.2012 13:58:40

                          podle většiny ano ale nejen šrot ale řepka, kukuřice, konopi straej namočenej chleba a jine složky

                            lecoun - Profil | So 12.5.2012 13:56:29

                            method mix je vlastně šrot

                              Petrcz - Profil | So 12.5.2012 13:53:57

                              Přemas >> CarpHouser - 12.5.2012 13:32:55 >> když mrkneš na web tak je to originalní krmeni a dost drahe ale podle pravydel je to i doma vyrobené a může tam bejt vše protože nikdo to v kouly nepozna co tam je to je vyklad rozhodčího

                                Kocháč - Profil | So 12.5.2012 13:48:55

                                Petrcz >> Mislýš sy, že jsy se něco naučyl?

                                  CarpHouser - Profil | So 12.5.2012 13:32:55

                                  Petrcz >> No a tedy co je to vlastně method mix? Dá se definovat jeho složení?

                                    Petrcz - Profil | So 12.5.2012 12:33:49

                                    snipe >> tos spatne pochopyl, já jim přeju a ja jsem rad za to co jsem se tam naučil a přiučil. jen jsem se pozastavyl na pravydlech CO NENÍ POVOLENO JE ZAKÁZÁNO a nikde se nepovolyla kukuřice, chleba, šrot atd. to je ponaučení na příště že medhodmix je řečeno vše co si clověk doma připravý.

                                      snipe - Profil | So 12.5.2012 11:57:59

                                      Petrcz >> Já to četl. Jen jsem nechápal Tvoji reakci. Chceš mi říct, že někdo vyhrál nějak "podivně"?! Mám za to, že Ti kluci si to odmakali! ;-)

                                        snipe - Profil | So 12.5.2012 11:56:15

                                        Kocháč >> Na 99% ano. Potřebuji si vyčistit mozek! ;-)

                                          Nafets - Profil | Pá 11.5.2012 17:17:52

                                          Fishky >> Teba stále láka sahara,sa chceš opalovať alebo chytať?Dúfam že Rišo losne lepší flek ako u hrádze,už sme si to tam v prvom kole odsedeli.

                                            sarai - Profil | Pá 11.5.2012 16:40:17

                                            Petrcz >> no jsem s brna..a vše dělali ručně....mistre

                                              Petrcz - Profil | Pá 11.5.2012 15:50:09

                                              snipe >> to si musiš přečíst od začátku oco tady šlo ja jsem spokojenej ale tady se řešilo krmeni a kdo jak vyhrál tod vše

                                                CarpHouser - Profil | Pá 11.5.2012 15:29:02

                                                Petrcz >> O krmení to někdy není.

                                                  Kocháč - Profil | Pá 11.5.2012 15:23:16

                                                  snipe >> Jedeš na rosničku?

                                                    snipe - Profil | Pá 11.5.2012 15:17:41

                                                    Petrcz >> Nezlob se na mě, ale nestačím se divit... Na prvních kaprových závodech v životě chytnete 20 a 15+ a Ty pláčeš na MRKu, že ten či onen tam narval tolik a tolik krmení?! Nechci vidět co budeš dělat, až jednou losneš flek, na kterým neuděláš aní píííp! (nicméně budeš zřejmě spokojen, jelikož tam nerveš o stovky kilo krmení více než sousedi) ;-)

                                                      Fishky - Profil | Pá 11.5.2012 14:51:40

                                                      Petrcz >> každé další závody ti dají další a další indicie k tomu, jak zachytat v rámci možností co nejlépe, stačí mít otevřené oči a koukat kolem sebe. Je dobré mít sousedy, co hodí do vody 150kg krmení, takové měj rád - oni krmí levnýma věcma a i kdyby chytali na zlatý koule v tom kvantu co tam podhodili to nebude mít smysl, to je pak mnohem efektivnější hodit jim dvě šikovné nenápadné montáže na kraj sektoru s atraktivní koulí bez krmení a chytíš víc, než sousedi - oni krmí, ty chytáš... krmit hodně má své "kouzlo", ale raději krmím méně a vezu se na krmení jiných, ono hladová ryba bere lépe než ta nakrmená a taky méně padá :-)

                                                        Petrcz - Profil | Pá 11.5.2012 14:40:08

                                                        Fishky >> pro nás to byla velká zkušenost a poučení do příště teprve začínáme toto byly naše první závody. pomalu hledáme zkušenosti a taktiky atd. každej takovej závod je pro nás velká zkušenost do příště. a k tomu krmeni na místě 12 byl team s Pardubic a od začátku závodu do večeře tam naházel 150 kg doma to prohnětával v míchačce. takže se to asi dá. sice ruce bolej a otoky jsou.
                                                        at to bylo jak bylo prostě byly chytřejší než náš team. lovu zdar