- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pokec bývalých kaprařů
S kaprařinou jsem skončil pro to, že:
A) Stala se z ní komerční záležitost a o kapra vůbec nejde61%
B) Je fyzicky vyčerpávající3%
C) Nebavilo mě být několikrát do roka bez papírů5%
D) Dosáhl jsem vrcholu a nebylo kam jít dál5%
E) Nedosáhl jsem stanovených cílů 1%
F) Chci občas sníst kapra, a jako kapraři mi to bylo zapovězeno9%
G) Jiný důvod15%
Od 20.4.2012 hlasovalo 146 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
16x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
NPYTLAKS - Profil | So 21.4.2012 17:09:56
NJKB - Profil | So 21.4.2012 17:07:05
NHrdobec - Profil | So 21.4.2012 17:04:22
Nmalamut - Profil | So 21.4.2012 17:00:24
NPYTLAKS - Profil | So 21.4.2012 16:59:55
NPYTLAKS - Profil | So 21.4.2012 16:53:12
NDrinks - Profil | So 21.4.2012 13:13:11
No slovo dalo slovo a já jel. Bavilo mě to sledovat , bavilo mě být venku. Dojel sem z ryb a řekl tátovi že chci chytat dál , tak sem se přihlásil do kroužku , a navštěvoval ho. Druhý rok jsem dostal povolenku a od taty sem vyfasoval jeho starší prut kratší a lehčí , kdyby dal ty stará pádla tak mě to převáží do vody:-) A já zkoušel na splávek ulovit svou rybu, za těch 16let (3 roky přestávka díky zdrav. problémům.) Co chodím k vodě sem zažil hodně, a tím i ulovených ryb musím říct když si procházím starší fotky kterých už moc není společně s mojím tátou u vody tak srdce zaplesá. Tehdy jsem zkoušel snad všechny druhy vláčka , položená, už jako mladý capart sem předbíhal tátu v tom kdo nachystá krmení ( spařený rohlík, vanilkové těsto , kolínka ve strouhance) Byly to krásné začátky , které si pamatuju už jen střepiny ale na určité chvíle nelze zapomenout. Postupem času jsem sem dostával na položenou lov na tehdy fosforového policajta o velikosti tenisové míčku sem nemohl uhnout podhledem jinam. Za tu dobu se dost změnilo , ty kaprařské začátky u nás si nepamatuju vůbec ani za Těšinského , Vítka a podobně. Tehdy sem o tom nevěděl ani sem to nevnímal . Kdo ví proč? Ale musím říct že před pár rokama , sem se začal aktivně věnovat kaprům , vzhledem že sem sítm začal jako studen prostředky nebyli, musel jsem vzít za vděk co sem dostal. A i díky tomu jsem se naučil něco co využíuju do dnes. Nemám nic proti reklamě, ta je dnes všude. Je jen na člověku jestli se nechá zlákat nebo ne, já sem si koupil jen to nejnutnější a žiju a chytám. Moc jsem za pět let nepochytal, jsem ale mladý a mám to nejlepší před sebou i to osobní i to rybářské snad. u vody sedím rád a dá se říct že za poslední 2 roky raděj jedu k vodě než v pátek a v sobotu na diskotéku kde ty peníze stejně utratím, a to mi je líto . Nic z toho nemám, proto si raděj zajedu na víkend na ryby a jsem dostatečně odpočinutý a odreagovaný, jak kdy . Když narazíte na pár bezmozků u vody tak si říkáte jestli Vám tohle za to stojí, a za sebe musím říct že stojí. Ty dny u vody prostě miluju a nemůže bez ních být.
Snad taková slohovka nenaštve. Mějte se hezky.
NKub1s - Profil | So 21.4.2012 12:56:45
Nsolich76 - Profil | So 21.4.2012 12:50:24
Marťas ty mu nelez do prdele. Páč kdyby ho fotili tak by šly vidět jen tvé boty z jeho pozadí.
Nsolich76 - Profil | So 21.4.2012 12:44:21
Nmalamut - Profil | So 21.4.2012 12:41:16
Nsolich76 - Profil | So 21.4.2012 12:38:38
Nsolich76 - Profil | So 21.4.2012 12:38:02
NJKB - Profil | So 21.4.2012 12:33:22
Nmalamut - Profil | So 21.4.2012 12:32:18
NParanoidní Schizofre - Profil | So 21.4.2012 12:31:35
Nmalamut - Profil | So 21.4.2012 12:31:08
NHrdobec - Profil | So 21.4.2012 12:29:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Červené karty: jurasoft, JKB, Dave≻, jenda_jjteam, Padujev, ccib, FOUSATEJ HAT
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59868
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NČína - objednali ste uz nieco?15722
NUdírny a uzení51140
NČR - pivní velmoc?2279
NTvrdé jádro ...9347
NRybářsko - Dřevorubecká klika83006
NFotbalové jádro MRKu142563
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22050
NBushcraft, zálesáctví, pobyt v přírodě2177
Kde to žije - všechna témata
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












