Žížalové ,, boilies ,,

Ahoj...
Hlavou mi bleskl zvláštní nápad - nasekat žížaly a přidat je při výrobě boilie do směsi... Usušené nebo hned vlhké to nevím, ale --------- CO VY NA TO ?!?!?
Autor diskuse: Štěpsa - Profil , 16.4.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

NVenglous - Profil | Po 16.4.2012 20:25:43

rok ti z toho budou smrdět ruce :)

    NDave≻ - Profil | Po 16.4.2012 20:23:49

    Bomber76 >> No fuj, tak to radši nechám na příští rok.......:)))

      NZdendahat - Profil | Po 16.4.2012 20:22:35

      Bomber76 >> tvl to musí bejt řacha

        NBomber76 - Profil | Po 16.4.2012 20:21:13

        Dave≻ >> Je to hnus. A ráno se ta vůně linula ze sklepa, kde jsem je sušil, po celém baráku. Já jsem si nechal trochu té "sračky" a ještě jsem s tím ty hotové boilie zalil. Když to vyschlo, tak má to boilie takovou krustičku. Vypadá to jako Ferrero rocher! :o)))

          Nviceroy - Profil | Po 16.4.2012 20:17:39

          Zdendahat >> v poho :-))))

            NZdendahat - Profil | Po 16.4.2012 20:16:52

            viceroy >> tak to se omlouvám, to jsem nedočetl, to bych asi taky neustál, vim moc dobře co to umí :-)

              NDave≻ - Profil | Po 16.4.2012 20:16:13

              Bomber76 >> Smrdí to, když je to rozmixovany?

                Njambo - Profil | Po 16.4.2012 20:13:31

                Ale pánové, není nad pěknou žížalu na háčku. Ten nakvašený smrad odradí snad i ryby :-)) No belachanová kostka taky smrdí hezky,je pravda že za prachy,žíže jsou zadarmóóó :-))

                  NBomber76 - Profil | Po 16.4.2012 20:12:34

                  Dave≻ >> Já jsem je mixoval poprvé minulou středu, ale chystal jsem se na to tak tři roky. Posbíral jsem je ráno v práci na zámkovce. Byly napůl chcíplé, takže když jsem je večer mixoval s CSl, tak už je to doufám ani moc nebolelo. A jestli jo, tak to byla rychlá smrt. :o)))

                    NMachino - Profil | Po 16.4.2012 20:12:26

                    Mr.Mepps >> no fuj:D

                      NTomajo - Profil | Po 16.4.2012 20:09:11

                        NDave≻ - Profil | Po 16.4.2012 20:09:06

                        Štěpsa - >> Tohle mě už taky napadlo.Mixuju do boilie jatra, tak proč nezkusit žižaly, ale zatim jsem nepobral odvahu a taky samotny žižaly.

                          Nviceroy - Profil | Po 16.4.2012 20:08:19

                          Zdendahat >> tohle je v poho ale zizaly ve sklenici zaparene no fuj kuwa

                            NZdendahat - Profil | Po 16.4.2012 20:07:02

                            no myslím že mnozí z vás, co tady píšete o blití, a pokud si teda vyrábíte boilie z kupovanejch směsí, jste to už několikrát podstoupili. a nejenom sušený žoužaly, běžně se v mixech toto vyskytuje, žížalí moučka a sušenej hmyz

                              NFilla - Profil | Po 16.4.2012 20:06:22

                              Štěpsa - >> pri lovu surovin jsme narazili na zizali lyofilizovanej extrakt s certifikatem a hodnoty byly super! jen tim varem nejspis hodne "dobrot" znicis. to zkus a dej nam pak echo, co? :)

                                NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 16.4.2012 20:03:40

                                Štěpsa - >> mno nevím na co by tam bylo takové boilie žížalové...že by na to šli úhoři? :-)

                                  NMr.Mepps - Profil | Po 16.4.2012 20:03:36

                                  ladikxxx >> :D

                                    NP.R.E.D.A.T.O.R - Profil | Po 16.4.2012 20:02:47

                                    viceroy >> mno a ne?namažeš to na boilie jak na chleba a chytáš :-))

                                      NMr.Mepps - Profil | Po 16.4.2012 20:00:31

                                      Lukynn >> LukasHejc - 16.4.2012 19:56:59 >> JJ

                                        NMr.Mepps - Profil | Po 16.4.2012 20:00:25

                                        MaTTeSeK18 >> Jn :D