- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Echolot v mobilním telefonu ??
Ahoj, nevíte někdo, zda-li je nějaká aplikace, která synchronizuje bezdrátový snímač echolotu s mobilním telefonem? Určitě nejsem sám, kterého to napadlo, nebylo by to možná marné:-)- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Ncertbert - Profil | Út 17.4.2012 2:14:25
NBrabik - Profil | Po 16.4.2012 17:24:28
Ncertbert - Profil | Po 16.4.2012 17:02:23
NStanley88 - Profil | Po 16.4.2012 16:10:54
Tak už tedy vím, že zatím nic takového není:-) Ale podle rozvíjejících se aplikací, tomu dávám rok, maximálně dva:-)
PS: když může dneska Iphone ovládat helicopteru, tak proč ne:-) echolot:-)
NStanley88 - Profil | Po 16.4.2012 16:03:24
Nsiri - Profil | Ne 15.4.2012 20:42:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
http://www.google.cz/m?q=fishfinder+android+app
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 20:39:14
Nloveckaprů - Profil | Ne 15.4.2012 20:34:21
NCalex - Profil | Ne 15.4.2012 20:31:55
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 20:26:46
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 20:22:10
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 20:16:18
Nloveckaprů - Profil | Ne 15.4.2012 20:14:27
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 20:12:53
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 20:08:42
NPaja76 - Profil | Ne 15.4.2012 20:08:14
Testuji to dál, ale prozatím velmi špatné výsledky velká spotřeba baterií a na tom závislá délka dosahu....s telefonem zajímavá myšlenka pokud to někdo umí s i-phonem díky za radu, ale asi ještě není sowtvare ...
Nloveckaprů - Profil | Ne 15.4.2012 20:05:10
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 20:01:08
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 19:56:59
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 19:42:21
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 19:38:10
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 19:36:18
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 19:35:12
Nloveckaprů - Profil | Ne 15.4.2012 19:35:12
NBabuč - Profil | Ne 15.4.2012 19:33:55
GPS je něco úplně jiného. Gps je na tvé straně pasivní a nevysílá. Pouze poslouchá satelity v pásmu kolem 1600 nebo 1800MHz.
Bojuješ hezky za svou myšlenku ale já tě dál nebudu moci těšit. Z mého pohledu je lepší koupit si komplet s větším dosahem a jít zkoumat vodu, nežli se trápit, investovat s značným rizikem neúspěchu. Ovšem pokud se do toho pustíš tak přeji úspěch.
NBabuč - Profil | Ne 15.4.2012 19:28:34
není tedy mezi RX a TX čidly a zpracováním žádný přenos!! V případě vzdálené sondy by musela provést zpracování signálů právě sonda a přenést již hotová data a telefon by je jen přeložil a zobrazil. přenosem dat či suignálů vzniká zpoždění, které by nám výsledky zkreslovalo. Navíc také může vzniknout při přenoszu chybovost, která by se musela odstraňovat složitými digitálními filtry, kdežto při přenosu hotových dat si vystačíme se standartními přostředky kontroly dat. (pár nepár, kontrolní součty a podobně)
Na druhou stranu, kdo si hraje nezlobí.
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 19:22:26
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 19:20:34
NBabuč - Profil | Ne 15.4.2012 19:20:32
Ale bádejte, chlapáci! Sám jsem zvědav.
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 19:18:06
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 19:16:16
NLéčitel - Profil | Ne 15.4.2012 19:11:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NBabuč - Profil | Ne 15.4.2012 18:47:44
Další otázka je SW. Tím že neexistuje sonda, nepsal tedy nikdo ani pro mobily soft. Vývoj by byl ze všech stran vysoce nákladnou záležitostí.
Musíš se taky kouknout na fakt, že sondu přitahuješ navijákem. a to jsou potřeba dvě ruce. A koukat na přijímač. Těžko ho dáš na stolek, takže logicky tě čeká vymýšlení držáku na prut.
pokud ho budeš vymýšlet, dost pravděpodobně tě čeká pár pádů zařízení na zem, v horším případě do vody.
Čemu bys pád více přál? Přijímači kde se s tím i počítá, nebo mobilu...???
Nloveckaprů - Profil | Ne 15.4.2012 17:58:39
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 17:39:57
NStanley88 - Profil | Ne 15.4.2012 17:38:36
NBabuč - Profil | Ne 15.4.2012 16:38:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tyhle plovátka vysílají na 433MHz a mobily jsou vybaveny když už tak WIFI a Bluetooth, obé pracuje na 2400MHz. Musel by se k mobilu připojit nějaký specializovaný HW.
Nretrívr - Profil | Ne 15.4.2012 16:36:57
Kde to žije - všechna témata
5:58NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....













