- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Váha olova na odhoz 140m
Čus..,vím že to bude dost individualní přesto prosím o Váš názor.Jakou volíte váhu olova pro dosažení max.délky hodu.Je mi jasný že délku hodu ovlivňuje sposta faktorů....Mám 3lbs Shimano Beastmaster long distance.Potřeboval bych se dostat aspoň na 140m.Je to vůbec reálné???Díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.4.2012 kaprařina - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nviceroy - Profil | Ne 8.4.2012 9:11:53
Rados >> souhlasim s tebou ale s montazi je 140 m strop pokud nehazes s vetrem ti co pisou vice metru jsou uz lovci z marsu s montazi si myslim ze to uz realne neni , cim delsi navazec tim kratsi hod a s tema tvyma faktorama naprosto souhlasim at hrci
NFranc49 - Profil | Ne 8.4.2012 9:08:27
Erva >> Radku nelzu ti videl jsem to ale bez koule se to hodit da tady kdyz jsou zavody v hodech do dalky tak jak nehodis 200m tak se ani nekvalifikujes jenze tady francouzi nechytaji na pruty 2,75lbs to vidim same HIS 200 nebo videl jsem big carpe mirage 3,75lbs i big carpe mirage ULR tam neni libraz potom century vse 3,5lbs nikdo tu zvejky nepouziva ja osobne mel 3,75lbs spickova akce je to velkej rozdil od tech co ted mam da se hodit daleko na tech 140m se dostanu ale ty 3,75lbs se dostanou dal ja nelzu nemusim ale proto neumim treba nahodit s prutem 3lbs a min tady byly nemci se sportexama a nehodili tak daleko meli 3lbs je to proste hodne v te akci no a nejen v tom dulezite jsou proporce toho kdo hazi navi sila vlasce vse vse se hodnoti ale to vis:)))))))
NErva - Profil | Ne 8.4.2012 9:00:26
Pvl - V tom případě štuple do uší ,bo jak tě trefí tak ti bude v uších zvonit týden :-))
NErva - Profil | Ne 8.4.2012 8:59:28
Grasel - Jj, čím kvalitnější tím lepší ,ale i ta stavařská pěkně tlumí náraz ,ale pak je to na novou jelikož praskne ,já nevím pochopil bych že je někdo schopný hodit kolem těch 140metrů ,ale jak už tady někdo psal 180 a dokonce někteří atakují 200 to už je fakt krmení rybyček :-))
NGrasel - Profil | Ne 8.4.2012 8:56:06
Erva >> Kdyby stavařskou,myslím že kevlarová nebude stačit.. :))
NErva - Profil | Ne 8.4.2012 8:47:14
Pvl - Tak dávej pozor ,nejlepší bude si vzít raději stavařskou helmu :-))
NGrasel - Profil | Ne 8.4.2012 7:51:32
Jejda,tady se zase sešlo ostřelovačů :))
Odteď chodím pouze na revíry s šířkou 250m+, aby mě náhodou někdo nesejmul :)
Odteď chodím pouze na revíry s šířkou 250m+, aby mě náhodou někdo nesejmul :)
NRados - Profil | So 7.4.2012 19:23:24
machacek.pepa >> V Rouchovanech neboli Gabčíkovo jsem to zkoušel, někdo tam testoval pruty a měl měřák, kterej se připnul na prut, tak jsem to taky zkoušel, bylo to 130 m,ale měl jsem tehdá pruty Harrison Light Speed. S šímama mě lo lítá ještě dál, jsou tužší a snesou hrubší nához.
Nkritik - Profil | So 7.4.2012 19:02:28
Slavík >> To nebude příští zimu, ale jak to tady tak sleduju, tak 200m hranice bude pokořená během následujících 50ti příspěvků .-)))
NSlavík - Profil | So 7.4.2012 18:42:01
kritik >> jasny ale pristi zimu to vidim jasne to uz se bude atakovat 200m hranice ;)))
NErva - Profil | So 7.4.2012 18:39:28
kritik - Někdo i tak daleko že to druhý vesluje na člunu půl hodiny :-))
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...












