Kapráky s celoduplonovou (pěnovou) rukojetí

Ahoj,
Všichni teť řeši korkové rukojeti,ale můj vkus to je jen z části. Angláni mají na pár videích právě celoduplonové rukojeti a vypadá to zajímavě. Bohužel v našich e-shopech toho moc není. Má někdo pruty s takto řešenou rukojeti? Fotky uvítám.
Autor diskuse: perch2 - Profil , 6.4.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Vaši favoriti (bez ohledu na cenu)

A) Nash - Entity21%

B) Sportex - Morion18%

C) Daiwa - theory6%

D) Force - X-range6%

E) Chub - outcast3%

F) jiné45%

Od 9.4.2012 hlasovalo 33 čtenářů.

Nperch2 - Profil | Pá 6.4.2012 15:14:34

siri >> Mě bohatě stačí hody kolem 100m dál jsem zatím házet nemusel, spíš naopak a navíc nemám zrovna postavu na házení.

    Nsiri - Profil | Pá 6.4.2012 12:49:34

    roxtidy >> Tak vis jak, na nejakem UK sajtu, kde jsem tohle zahlidl, meli popis taky jednotnej, nicmene ta informace byla jaksi uplnejsi... ;)

      NHalen - Profil | Pá 6.4.2012 12:31:39

      perch2 >> Ty Chuby ale nemají celopěnovou rukojeť, je to protiskluzná smršťovačka. Ale je to příjemné do ruky a celkem dobře to vypadá, jen jsem zvědav, jak bude vypadat po jedné či dvou sezónách. Jiné pruty, které jsem měl v ruce s tímto typem rukojeti jsou Shakespeare NCI(4), neuvěřitelně tenké, lehké a na pohled krásné pruty.

        Nroxtidy - Profil | Pá 6.4.2012 12:24:53

        siri >> no s 2,75tkou urcite ne - je to "chyba" na webu prodejce, ktery samozrejme nebude u kazde libraze menit popisek od vyrobce ;-)

          Nroxtidy - Profil | Pá 6.4.2012 12:17:37

          perch2 >> tady mas jeste tu diskuzi - jsou tam i videa a zkus hledat na youtube, tam je taky video
          http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=645441&kw=entity

            Nsiri - Profil | Pá 6.4.2012 11:49:47

            perch2 >> Akorat ten superhod nebyl s timhle modelem Entity... ;)

              Ndraveček - Profil | Pá 6.4.2012 11:23:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              perch2 - >> SPORTEX Morion 2,75 lb paráda :-))

                NTravex - Profil | Pá 6.4.2012 11:15:20

                RAMBO666 >> V kolikátce je máš? Já v 2,5lb

                  NRAMBO666 - Profil | Pá 6.4.2012 11:14:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  sportex- morion..............

                    Nperch2 - Profil | Pá 6.4.2012 11:06:50

                    roxtidy >> ty entity vypadají hodně dobře.

                      NMike - Profil | Pá 6.4.2012 11:04:51

                      perch2 >> Daiwa Theory duplonovou rukojeť nemá ani náhodou....je tam jen kousek smršťovačky...

                        NTravex - Profil | Pá 6.4.2012 11:02:19

                        perch2 >> Pár kusů Shiman Speedmastru mají jeste v http://www.gammarus.cz/novinky.php?p=fullpage&cislo​polozky=55&lang=cz
                        , stačí navštívit prodejnu a domluvit se, oni je stáhnou, kam budeš požadovat. A Morion jde sehnat v pohodě. V obchodech je moc nemají, ale objednají. Já ti je kdyžtak nafotím. Nějaký fotky mám, ale ne detaily rukojetí.

                          Nroxtidy - Profil | Pá 6.4.2012 10:58:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Novy proutek od Nashe - ENTITY
                          http://www.carpproduct.cz/nash/nash-prut-kaprovy-en​tity-12-275lb-full-shrink-novinka-10121
                          Je tu na ne i spešl vlakno ;-)

                            Nperch2 - Profil | Pá 6.4.2012 10:48:45

                            Travex >> nemáš prosím na ně odkaz nebo sem hoď klidně fotku ;)

                              NTravex - Profil | Pá 6.4.2012 10:44:27

                              Morion a staré Shimano Speedmaster.

                                Nperch2 - Profil | Pá 6.4.2012 9:24:30

                                Sportex morrion

                                  Nperch2 - Profil | Pá 6.4.2012 9:23:46

                                  Daiwa theory carp