Chytání na řece s klasikou.

Slyšel jsem že se dá chytat s normálními pruty a policajty na řece. Je to vůbec možné a jak?
Autor diskuse: end - Profil , 4.4.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NMr.Mepps - Profil | St 4.4.2012 22:09:13

MaTTeSeK18 >> čekám :D

    NMaTTeSeK18 - Profil | St 4.4.2012 22:08:33

    Mr.Mepps >> ok

      NMr.Mepps - Profil | St 4.4.2012 22:08:07

      MaTTeSeK18 >> Napiš mi do mladejch kaprařů

        NMr.Mepps - Profil | St 4.4.2012 22:07:50

        MaTTeSeK18 >> No to je fakt :D

          NMaTTeSeK18 - Profil | St 4.4.2012 22:06:04

          Mr.Mepps >> nemo už nežije:(((hele radši do zpráv nebo do plkárny protože zas fasnem červenou nebo kázaní.:)))

            NMr.Mepps - Profil | St 4.4.2012 22:05:01

            MaTTeSeK18 >> A co nemo ???

              NMr.Mepps - Profil | St 4.4.2012 22:04:49

              MaTTeSeK18 >> Já tebe taky :D

                NMaTTeSeK18 - Profil | St 4.4.2012 22:04:14

                Mr.Mepps >> Nemáš zač rád tě tu vidím:)

                  NS&F - pescador - Profil | St 4.4.2012 22:02:53

                  nofish >> Hezké a opět výstižné ... :-))

                    NMr.Mepps - Profil | St 4.4.2012 22:02:37

                    MaTTeSeK18 >> Dík :D

                      NMaTTeSeK18 - Profil | St 4.4.2012 22:01:27

                      Mr.Mepps >> Ty jsi mi tu chyběl :D

                        NMr.Mepps - Profil | St 4.4.2012 22:00:32

                        end - >> A proč by ne???

                          NBrtek - Profil | St 4.4.2012 21:50:52

                          Na prutech vůbec nezáleží,, musíš se řece přispusobit a hlavně si to musíš vyzkoušet sám,, jsou potřeba těší zátěže policajta můžeš použít většího a nebo na něj zavěsíš kus olova,, záleží na proudu řeky ,není to žádný umění ,,co nejdřív vyraž na řeku je mnohem živější než stojáky,, Pertu zdar!!

                            NSoulfish - Profil | St 4.4.2012 21:40:28

                            end - >> jde to, ale od dob vynálezu feederu to moc nepraktikuju

                              NRybatorstr - Profil | St 4.4.2012 21:39:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              end - >> No to si piš, že se to dá :-)) Já tak chodím chytat dost často. Jak psal níže Rex65 po proudu a dávám ještě špičku níž, těžšího poliše a jaké je to pěkné chytání. Zkus to a uvidíš sám jaká je to paráda. Ať se ti daří :-))

                                NLooki - Profil | St 4.4.2012 21:37:43

                                to se musi zažit,kdo nevidel neuveri!jak nekdo muze zalozit tak mongoloidni tema?
                                slysel si nekdy o lidnych usecich,ci snad o vracacích?a co to vubec jsou normalni pruty??? děs!!!!!!!!!!!

                                  NCalex - Profil | St 4.4.2012 21:35:53

                                  end - >> Ano, je to možné. Jak? Švagr chytal na řece s normálním prutem a 5 minut po půlnoci přijeli lodí policajti a sebrali mu papíry. Takže slyšels dobře,dá se to. 8-)

                                    NREX65 - Profil | St 4.4.2012 21:34:43

                                    Nevidím důvod proč by to nešlo běžně se tak chytá na malých i velkých řekách ale vlasec je potřeba mít po směru proudu aby nebyl tolik unášen a těžšího policalta a větší olovo, pokud nechytáš v klidných částech

                                      NMaTTeSeK18 - Profil | St 4.4.2012 21:25:00

                                      end - >> Přesně tak dá se to naprosto souhlasím s Kolegou níže.:-)

                                        Nnofish - Profil | St 4.4.2012 21:23:13

                                        end - >> Je to možné. Jak je to možné? Běž si to zkusit a uvidíš, přijdeš na to...... Člověk může být "blbý", ale musí si umět poradit.........