Obal na pruty

Dobrý den, chtěl bych si pořídit obal - nejlépe tubus - na pruty Force X-Range 3,60m 3lbs Fuji, jsou to dvouděličky, chtěl bych je do obalu (tubusu) ukládat i s navijáky Tica Scepter GTX 9000 (jsou kaprové - větší). Prosím poraďte, co mám koupit a jaký obal je pro tuto sestavu nejvhodnější s maximální ochranou? Jak píšu, nejlépe sháním tubusové provedení s možností uložení prutu s navijákem. Všem děkuji za reakce na můj dotaz a pomoc při výběru.
Autor diskuse: homollis - Profil , 31.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NErva - Profil | So 31.3.2012 19:39:54

Ahoj kdyby měl někdo zájem tak mám na prodej obal na pruty JRC Cocon 12ft na 3 pruty ,bez poškození ,potebuji obal pro pruty z 50mm očkem ,více info na SZ .

    NVojtěch - Profil | So 31.3.2012 19:38:04

    jsem názoru, že každý prut má být ve futrále solo. Proto používám obaly od Doc, dobrý matroš a
    cena cca 600,- za kus.

      NErva - Profil | So 31.3.2012 17:24:34

      milin - Není zač .

        Nmilin - Profil | So 31.3.2012 17:24:07

        Erva >> Asi jo. Dík za radu.

          NErva - Profil | So 31.3.2012 17:20:48

          milin - Jj, domluv se z Luděk Černý(Lc1) on ve Sportcarpu pracuje a jde se s ním domluvit na všem ,je to fajn chlap ,taky se s ním domlouvám ,když něco kupuji a máš klid ,jinak taky řeším podobný problém :-))

            Nmilin - Profil | So 31.3.2012 17:16:07

            Erva >> Ještě jsem to neudělal, ale zboží se dá bez udání důvodů do 14 dní vrátit. Takže to asi risknu.

              NErva - Profil | So 31.3.2012 17:14:13

              milin -Jj, vím já to mám cca. 250 km a taky jsem tam byl na výletě:-))

                Nmilin - Profil | So 31.3.2012 17:13:01

                Erva >> Zdar. 115 km. To by šlo. Nechat si je poslat bude ale asi lepší :-) Jen mě štve ta neochota tady. Možná mám jen já špatný zkušenosti.

                  NErva - Profil | So 31.3.2012 17:08:50

                  milin - Ahoj ,tak si je nechej poslad ze Sportcarpu ,nebo se tam vyprav, zase tak daleko to z Brna nemáš a ještě se můžeš kochat krásnou přírodou při cestě do Tuněchod :-))

                    Nmilin - Profil | So 31.3.2012 17:05:25

                    mipa >> Hm to je. Nechápu, že kolem Brna od nich nikdo nic nemá. Možná by sehnali, ale co mám zkušenosti, tak ochota je hrozná.

                      Nmipa - Profil | So 31.3.2012 16:59:49

                      milin >> znám jednu prodejnu, ale je pro tebe dost z ruky - http://www.parys.cz/

                        Nmilin - Profil | So 31.3.2012 16:57:17

                        Luděk Černý(Lc1) >> Díky, to je přesně ono. Začínám zjištovat, že Soul dělá dobré věci. Jen v Brně a okolí nemůžu najít prodejnu, kde mají věci od nich.
                        Dík M.

                          Nmipa - Profil | So 31.3.2012 16:57:08

                          neprduch >> ...důkazem je hned další zápis od - Luděk Černý(Lc1) ... opět "podobný tip" tubusového pouzdra ..... opravdu stačí jen hledat -)))

                            Nmipa - Profil | So 31.3.2012 16:47:13

                            neprduch >> pokud si to přečteš trochu víc pozorně, tak shání nejlépe tubusová pouzdra ..... a já se ptám, jestli tento tip ? ...... né velikost ... nic víc ... jen tip pouzdra :-))))))

                              Nmilin - Profil | So 31.3.2012 16:45:28


                              Potřebuji sehnat obaly, pouzdra na pruty, na dvojděličky 13ft, ale každý prut zvlášt a hlavně, co je důležité, aby měly zip po celé délce. Ne třeba jen do třičtvrtě co mají většina. Máte někdo nějakého tipa?

                                Nneprduch - Profil | So 31.3.2012 16:42:19

                                mipa >> Když ty dvouděličky 3,60 trochu zkrátí, tak se mu tam určo vejdou:))))

                                  Nmipa - Profil | So 31.3.2012 16:38:22

                                  homollis - >>... myslíš třeba tento tip ... http://rybar.braunstar.cz/pouzdra-na-pruty/dopravni​-pouzdro-cormoran-na-prut-i-s-navijakem- ... na netu k nalezení jsou, stačí si jen vybrat ... D:-)))))))

                                    NDrinks - Profil | So 31.3.2012 12:32:20