Fotky strojů na výrobu pelet

Zdravím, pokud máte někdo vyrobený stroj na výrobu pelet tak vložte foto.Pokud máte různé rady a tipy tak napište.
Díky Carpi
Autor diskuse: Carpi - Profil , 29.3.2012 kaprařina - domací dílna

PYTLAKS - Profil | St 3.4.2013 13:57:24

tady to sledujte,dá se tu dobře sehnat silon v různých průměrech

http://aukro.cz/silon-cerveny-pr-85-x-200-mm-i31424​68861.html

    jojino - Profil | St 3.4.2013 12:04:47

    cena je 25€ + dobierka.

      jojino - Profil | St 3.4.2013 11:34:15

      Pre vsetkych ktory maju zaujem o prednu cast na mlyncek k vyrobe peliet, dotycneho zaujima velkost mlynceka ,pocet a priemer dier. mluvy -madarsky-slovensky.

        Dan.J - Profil | St 3.4.2013 10:44:10

        jojino >> Bylo by mozne mi na nej dat kontakt?

          jojino - Profil | St 3.4.2013 10:27:34

          Ahoj, ten dotycnej to vyraba doma jenom pre rybarov, (malej biznis pre seba) staci napsat velkost mlynku, kolik dierok a aky priemer pozadujes. cca do 4 dni to mas doma na dobierku. J

            jojino - Profil | Út 2.4.2013 22:06:34

            voz >> U nas to manik prodava komplet za 28€ ,diri vyvrta podla objednavky. J

              voz - Profil | Út 2.4.2013 19:13:57

              Milan 66 >> To vím moc dobře...

                Milan 66 - Profil | Út 2.4.2013 19:11:52

                voz >> za silon ranec chcou!! Nemaluj si to růžově.

                  voz - Profil | Út 2.4.2013 19:06:18

                  jurasoft >> Zítra se podívám kolik chtějí za silon. Když to nebude ranec, tak na dva kousky koupím. Sám mám 32ku mlýn, tak třeba někdy taky něco pomelu. Jaký by jsi chtěl velikosti pelet? Když to nevyjde cenově, tak mi to tu prostě zůstane :-)

                    Diki - Profil | Út 2.4.2013 14:40:32

                    voz >> přesně tak a když k tomu koupíš materiál tak cena je nehorázná a pokud se mi podaří na něčem materiál ušetřit, tak si ho schovám pro sebe, abych ho příště nekupoval za draho.

                      voz - Profil | Út 2.4.2013 13:33:13

                      jurasoft >> Protože když ti napočítám silon, pak vrtání a soustružení 320,- / hod, tak si pomyslíš, že jsem zloděj....

                        fukino - Profil | Pá 29.3.2013 13:53:28

                        Carpi - >> Ja si ich vyrábam na tomto, nič zložité.

                          kubacarp - Profil | Út 19.3.2013 21:43:38

                          dvorak002 >> no tak na to bych já neměl nervy :D

                            Milan 66 - Profil | Út 19.3.2013 21:43:10

                            kubacarp >> mas pravdu.

                              Milan 66 - Profil | Út 19.3.2013 21:42:34

                              Ahoj nechci Vam kazit naladu, ale kdyby tenhle lis nahradil byt obyčejny mlynek, to se nebavim o sofistikovanych strojich s prevodovkama, tak proc uz davno nezvalcoval trh?? Neni to prosim zadna zhava novinka.

                                dvorak002 - Profil | Út 19.3.2013 21:41:40

                                kubacarp >> Zkoušel jsem dělat peletky stříkačkou ale jako to než člověk zdělá půl kila hmoty to je práce ...

                                  dvorak002 - Profil | Út 19.3.2013 21:41:00

                                  jojino >> Díky moc

                                    kubacarp - Profil | Út 19.3.2013 21:30:32

                                    zkusil bych tohle ..

                                      Straspytlik69 - Profil | Út 19.3.2013 21:29:03

                                      jojino >> uz jsem na to koukal,moc díííík

                                        jojino - Profil | Út 19.3.2013 21:26:25