Fotky strojů na výrobu pelet

Zdravím, pokud máte někdo vyrobený stroj na výrobu pelet tak vložte foto.Pokud máte různé rady a tipy tak napište.
Díky Carpi
Autor diskuse: Carpi - Profil , 29.3.2012 kaprařina - domací dílna

Njojino - Profil | Út 19.3.2013 21:03:44

dvorak002 >> Tu ti posielam presny link u vas v cechach, http://www.rybarskyobchod.com/_cz/e-shop/index.php?​a=kategorie&k=315&lo=27

    Ndvorak002 - Profil | Út 19.3.2013 20:54:17

    goldmaxx >> Ty brďo ... Já to Googlil a hledal snad všude a nic sem nenašel.Moc moc ti díky ... Avéé tobě ... :) Máš u mě flašku ... :)

      Ngoldmaxx - Profil | Út 19.3.2013 20:46:53

      dvorak002 >> Nazdar strojek na pelety koupíš na marosmix.cz 546kč

        Ndvorak002 - Profil | Út 19.3.2013 20:46:18

        jojino >> Má ten krámek internetové stránky?Nebo mohl by jsi zjistit i průmery které se dělají?Popřípadě když by jsme se domluvili jestli by jsi mi to nekoupil a neposlal na dobírku?

          Njojino - Profil | Út 19.3.2013 20:42:35

          Straspytlik69 >> Info mas zavesene .J

            NStraspytlik69 - Profil | Út 19.3.2013 20:38:07

            jojino >> taky počkám na info od tebe :-)

              Njojino - Profil | Út 19.3.2013 20:38:06

              dvorak002 >> Takze som to zistil, predava to u nas v rybarskych potrebach,tiez kamarat,stoji to kolem 25€ a maju rozne priemery.

                Ndvorak002 - Profil | Út 19.3.2013 20:27:44

                jojino >> Jééé to by jsi byl moc hodnej.Zajímala by mě cena a kde to koupit.

                  Njojino - Profil | Út 19.3.2013 20:14:27

                  dvorak002 >> Ahoj, ak to opravdu zhanas tak sa ti to skusim zistit, ten majitel je moj byvali spoluziak, mozem zistit a dam vediet. J

                    Ndon Ferrari - Profil | Út 19.3.2013 19:55:11

                    dvorak002 >> dobrý strojek

                      NPvl - Profil | Út 19.3.2013 19:53:06

                      dvorak002 >> Máš tam adresu tak mu napiš -i tel číslo

                        Ndvorak002 - Profil | Út 19.3.2013 19:49:00

                        Zdravim všechny Pánové kdo mi prozradí kde seženu toto zařízení na výrobu pelet má u mě flašku http://nachytano.cz/clanky/domaci-dilna/77/domaci-v​yroba-pelet/a/1239/?

                          Nchesper - Profil | Út 19.3.2013 19:38:12

                          Straspytlik69 >> se mu chceš asi za něco pomstít touhle pistolí bolí s toho ruka jak svin když děláš věčí množství

                            NMilan 66 - Profil | Út 19.3.2013 19:16:32

                            Straspytlik69 >> pri vsi ucte bych tomu moc neveril. Tchan rika poutove zbozi.

                              NHonzaR. - Profil | Út 19.3.2013 19:13:35

                              Straspytlik69 >> Díky za typ

                                Nchesper - Profil | Út 19.3.2013 18:43:03

                                HonzaR. >> mlejnek 100procentně

                                  NFanax - Profil | Út 19.3.2013 18:23:33

                                  HonzaR. >> Ahoj pokud to chceš ka koule tak klasický mlýnek na maso stačí.Na pelety v žádném případě.

                                    NFOUSATEJ HAT - Profil | Út 19.3.2013 18:22:38

                                    HonzaR. >> Mám hodně špatný zkušenosti z takovejhlema mašinkama s přísavkou :-) osobně bych to nedoporučoval

                                      NHonzaR. - Profil | Út 19.3.2013 18:18:03

                                      chesper >> Aha, takže myslíš, že je lepší klasickej mlejnek? Díky