Fotky strojů na výrobu pelet

Zdravím, pokud máte někdo vyrobený stroj na výrobu pelet tak vložte foto.Pokud máte různé rady a tipy tak napište.
Díky Carpi
Autor diskuse: Carpi - Profil , 29.3.2012 kaprařina - domací dílna

Nchesper - Profil | Út 19.3.2013 18:15:16

HonzaR. >> když budeš mít husčí těsto tak to nevytlačíš nebo hodně špatně měl sem to doma a hrůza s tím dělat

    NHonzaR. - Profil | Út 19.3.2013 17:52:38

    Ahoj, nemá někdo zkušenost s tímto?: http://www.elektro-internet.cz/lis-na-testo-a-maso-​orion-kovovy-141744/ za ty peníze:) Díky

      NDiki - Profil | Út 19.3.2013 12:32:51

      jurasoft >> zeptám se kolegy a možná ti to udělá, jen nevím cenu, ale tu se pokusím zjistit.

        NDiki - Profil | Út 19.3.2013 12:11:11

        jurasoft >> takže polopaticky, mám kolegu který je soustružník a občas mu zbyde materiál. myslím si že se to dá udělat i přes nějakou firmu, ale tam se nedoplatíš. Stačí takhle?

          NBubo.b - Profil | Út 19.3.2013 11:36:29

          Přemet:-) >> tak to jsme na tom úplně stejně :o))

            NPřemet:-) - Profil | Út 19.3.2013 11:19:32

            Bubo.b >> A ještě se snažím do toho něco udělat v práci... Je to složitý .-)

              NBubo.b - Profil | Út 19.3.2013 11:15:27

              Přemet:-) >> asi nestíhám skákat po debatách :o)))

                NPřemet:-) - Profil | Út 19.3.2013 10:48:18

                Bubo.b >> už jsem koukal i odpovídal :-)

                  NBubo.b - Profil | Út 19.3.2013 10:44:39

                  Přemet:-) >> Chlape, skákni si do debaty o sušení, máš tam kontakt.

                    NVYDRA33 - Profil | Út 19.3.2013 10:38:05

                    ZbyFo >> jsou to mamuti a pruměry 15,18,20,24

                      NZbyFo - Profil | Út 19.3.2013 10:29:44

                      VYDRA33 >> čím větší, tím lepší :). Jaký je to typ?

                        NVYDRA33 - Profil | Út 19.3.2013 10:26:48

                        ZbyFo >> Máme pouze veliké rollbaly 5velikostí a max spokojenost

                          NZbyFo - Profil | Út 19.3.2013 10:24:25

                          Můžete mi poradit (přestože si většina bude myslet že to není důležité, ale z jistých důvodů to potřebuji), který stroj, nebo rollball dělá nejkulatější kuličky :) (případně ,který vůbec,abych se mu vyhnul), Hlavně ve velikosti 16 mm.

                            NVYDRA33 - Profil | Út 19.3.2013 10:22:05

                            Přemet:-) >> máme to přes velikou pístnici do které dáme 5kg těsta ale dřív jsme to dělali mlýnkem a to byl masakr

                              Nyvana - Profil | Út 19.3.2013 10:18:29

                              Přemet:-) >> Přémo podívej se sem třeba něco najdeš.
                              http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=628498

                                NPřemet:-) - Profil | Út 19.3.2013 10:14:32

                                VYDRA33 >> Což o to, stroj snad ani nepotřebujem, taky to děláme na velkým rollballu, ale spíš se mi jednalo o to, jak děláš ty hady..?? Kdybychom neměli pneumatickou vytlačovací pistoli, tak se z toho asi po.se.rem... :-)

                                  NVYDRA33 - Profil | Út 19.3.2013 10:05:05

                                  Přemet:-) >> jj pravda ale takhle jsem si za celou zimu udělal 30kg ale je to pakárna,taky už řešíme nějakej stroj,máme kolegu co je takovej kutil a vždy něco spáchal co fungovalo

                                    NPřemet:-) - Profil | Út 19.3.2013 10:01:35

                                    VYDRA33 >> zrovna teď o víkendu jsme váleli mysterku s Assou a věřím, že i kdyby přišla až druhý den, ten odér by určitě poznala... A hlavně takhle jde dělat pár kg, ale ne třeba 50 kg na jeden zátah... :-)

                                      NVYDRA33 - Profil | Út 19.3.2013 9:56:18

                                      Přemet:-) >> dělal jsem to když měla odpolední jinak by mě asi zabyla :-)

                                        NPřemet:-) - Profil | Út 19.3.2013 9:54:36

                                        VYDRA33 >> jéje, to by manželka asi nerozdejchala :-))