swinger mivardi no.120

Zdravim,ma nekdo zkusenosti se swingery mivardi no.120? Dikes..
Autor diskuse: Michals - Profil , 26.3.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2012 22:24:55

Michals >> JJ, nebo moc držely , že jsi o to uškubnul vlasec....o)))

    NMichals - Profil | Út 27.3.2012 22:22:45

    Anýzový dědek >>
    Tak uchyt je opravdu stejny. A to casem padaly z vlasce,pokud jsem to dobre pochopil?

      NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2012 22:19:17

      Michals >> no schválně jsem ti jej vyfotil.
      Ted sem dám i ten šunt, co jsem hodil do koše...o)))

        NMichals - Profil | Út 27.3.2012 22:17:21

        agig >>
        Urcite na nej brzy dojde a vyzkousim ho ;-)

          NMichals - Profil | Út 27.3.2012 22:16:01

          Anýzový dědek >>
          No,ja za ten no.120 daval 135,-
          Urcite ta no.135 bude kvalitnejsi,i co se tyce moznosti stelovani zavazi..

            NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2012 21:56:01

            Myslím tento

              Nagig - Profil | Út 27.3.2012 21:52:33

              Ahoj kupoval jsem ho pro tátu zatím si nestěžuje má ho 2 roky zatím vše ok ;-) ;-)

                NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2012 21:52:03

                Michals >> No ty 135 se prodávají po 1 ks a v kameňáku stojí cca190,- Kč/ks

                  NMichals - Profil | Út 27.3.2012 21:45:03

                  Anýzový dědek >>
                  :-)) Joo,tak to je pravda:-D

                    NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2012 21:41:34

                    Michals >> Hm uvidíš, zatím můžeš na ty 135 šetřit...o)))

                      NMichals - Profil | Út 27.3.2012 21:39:26

                      Anýzový dědek >>
                      kdyz ja uz ty 120 koupil;-) no,uvidime,prinejhorsim pak dam na vasi radu a vezmu 135 ;-)

                        NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2012 21:30:49

                        Michals >> tak to ju, ale osobně bych šel raději do těch 135k...oo)))

                          NMichals - Profil | Út 27.3.2012 21:22:18

                          Anýzový dědek >>
                          Tak uvidime,bud vydrzi,nebo take poleti;-)

                            NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2012 17:29:39

                            Michals >> Není zač, ale měl jsem podobný swinger sice s kovovým ramenem, ale právě s těmi pacičkami na konci a děs běs. Pacičky se ojely a pak jsem to jen furt šteloval až nakonec skončil v popelnici a koupil jsem tu 135ku.

                              NMichals - Profil | Út 27.3.2012 17:25:42

                              Anýzový dědek >>
                              Jasny,ale diky:-)

                                NMichals - Profil | Út 27.3.2012 17:24:23

                                Hunter 1 >>
                                Kdyz ten plast je dnes snad ve vsem:-)

                                  NHunter 1 - Profil | Út 27.3.2012 16:57:58

                                  jak je tam plast tak pryč od toho!!

                                    NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2012 16:53:31

                                    Michals >> Nemohu sloužit zkušeností, protože jsem nevyzkoušel tyto, které popisuješ.....o)))))

                                      NMichals - Profil | Út 27.3.2012 16:48:59

                                      Anýzový dědek >>
                                      Me jde spise o to,ze no.120 nemaji to kovove rameno,ale jen buzirku s dratky,tak zda vydrzi,aby pri zaseku se dratky od diody nevytrhly.

                                        NAnýzový dědek - Profil | Út 27.3.2012 7:16:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Michals - >> Já mám No.135ky a jsem spokojen. Totiž ty pacičky nahoře občas dělají pěknou neplechu.