Jezerní muškaření-bílé ryby

Ahoj,prosím vás poraďte mi něco o muškaření na rybníce.Letos jsem si koupil pro tento účel intermediatní šňůru(Airflo Velocity Intermediate 4cm/s).Mám 5kový prut a to je vše.Chci chytat jenom bílé ryby(bohužel v blízkosti pstruhový rybník nemám).Poraďte prosím hlavně styl chytání a popřípadě mušky.
Díky
Autor diskuse: danecek - Profil , 16.3.2012 muškaření - techniky lovu

Knak - Profil | Pá 13.4.2012 19:32:19

jartas - Krásný lín. Jsou to jedny z nejhezčích ryb v našich vodách.

    jartas - Profil | Pá 13.4.2012 7:17:46

    Včera jak přestalo pršet, tak jsem vzal mušák a vyrazil, ze začátku co nához to ryba, plotice a cejnci, pak to ustalo a už se spletl občas kapřík a lín. Nej kapr 45cm

      Bosanac - Profil | Čt 12.4.2012 21:21:32

      Knak >> Pockej jeste tyden .

        Knak - Profil | Čt 12.4.2012 19:42:34

        Tak dneska 3.5 hodiny házení a chycená jedna plotice, to byly zase žně! 8-)

          siri - Profil | St 11.4.2012 23:07:20

          welbin >> No, mozna to nekdy na nejakem rybnicku zkusim - nic velkyho, ma predstava je vylepsit hrst vlhkeho pisku hrsti strouhanky, zakali to vodu a pusti vuni, pisek zabrani slepeni strouhanky - a uvidime... :)

            jehla - Profil | St 11.4.2012 21:04:54

            vlastec >> oukej, někde se tam budu motat...dík...

              vlastec - Profil | St 11.4.2012 21:01:43

              jehla >> Hola kámo . TY budeš na zahájenou pod Templákem , že ? Vezmu Ti tam ty DVD

                welbin - Profil | St 11.4.2012 20:19:45

                siri >> zkoušel jsem to,byl tam krevetový odér-bez výrazného efektu,lepší je číst vodu a na moři dno
                P.S.Hrál jsem si s tím 3 dny,za tu dobu mám tak asi 100 krevet a smáčků,ullsocků- navázaných

                  jehla - Profil | St 11.4.2012 20:01:04

                  siri >> jo, kraviny, ty se dajá vymejšlet do nekonečna...:-))

                    siri - Profil | St 11.4.2012 17:04:20

                    Knak >> Pri chytani na mori (taky MP stojak, v podstate...) :) pry leckde pruvodci muskarum normalne vnadi.

                      siri - Profil | St 11.4.2012 16:53:57

                      jehla >> No vida - a je to muskar, kdyz chyta s musakem a flajlajnou, ale ne na mouchu? Nakolik je rozhodujici nastraha, oproti pouzitemu nacini a rybolovnemu stylu? Uz je to tu zase... ;) Ovsem tohle je podle mne spis kukuskar. Kukuskar bez podlozky. A kdyz da foukacku, tak i susiiii... :)

                        jartas - Profil | Út 10.4.2012 15:08:49

                        Knak >> Ne to nedělám zatím to nebyla potřeba

                          jehla - Profil | Po 9.4.2012 20:22:07

                          SIOLA >> seženěš i celej, docela sladěnej set, ale jak píše dole Vráťa, kolik do toho chceš vrazit, jinak za dvacku, jinak do deseti, pořídíš cajk i kolem čtyřky, levnějc ale už je lépe kupovat věci jednotlivě a nějak to poskládat, to už by byla taková spíš improvizace...nebo budeš mít štěstí a trefíš se na dobrej inzert s něčím použitým, co ti bude vyhovovat...taky není stoják jako stoják, trochu to specifikuj...

                            Royale with Cheese 31,95 - Profil | Po 9.4.2012 19:32:15

                            SIOLA >> to by asi chtělo vědět, kolik jsi do toho ochoten nasypat peněz.

                              SIOLA - Profil | Po 9.4.2012 9:12:08

                              Můžu poprosit někoho zkušeného o tip na základní sestavu pro uplného začátečníka na MP stojáky ? Profláklé, ověřené, levnější komponenty. diky

                                jehla - Profil | Ne 8.4.2012 9:18:59

                                Knak >> třeba "Chub Fishing" je docela zajímavý vo chytání tloušťů...i velkejch, vopatrnejch tloušťů...

                                  Knak - Profil | Ne 8.4.2012 8:15:17

                                  Znáte nějaké dobré video, nebo DVD s lovem bílé ryby?

                                    jehla - Profil | So 7.4.2012 9:59:01

                                    rarach >> hm, ten to mastí dost osobitým stylem...:-(((

                                      rarach - Profil | So 7.4.2012 8:17:41

                                      Knak >> Vrcholem je toto: http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=824

                                        Knak - Profil | So 7.4.2012 8:13:58

                                        rarach - To beru. Na tom je nejspíš kus pravdy.

                                          rarach - Profil | So 7.4.2012 7:58:58

                                          Knak >> To je právě to co muškaře ani nenapadne, rybáře s muškařským cajkem jo.

                                            Knak - Profil | So 7.4.2012 6:26:48

                                            Když jdete na MP stoják na bílou rybu děláte někdy to že si přikrmíte kvůli stáhnutí ryb na dohoz?

                                              jartas - Profil | St 4.4.2012 7:35:26

                                              Bobo >> záleží na typu vodě u nás je hloubka do 2m tak dlouhý mám i návazec

                                                Bobo - Profil | Út 3.4.2012 22:19:54

                                                aky mas dlhy nadvazec a na akej hlbokej vode chytas?

                                                  jartas - Profil | Út 3.4.2012 12:47:20

                                                  Bobo >> ANO

                                                    Bobo - Profil | Po 2.4.2012 18:26:51

                                                    jartas so s plavajucou snurou?

                                                      jartas - Profil | Po 2.4.2012 8:35:49

                                                      Rasto. >> krátce popotáhnu počkam cc 5 vterin a znova, vcera jsem an nich byl znova ale sli jen cejnci ale to muze byt tim ze predemnou tam byla parta 4 bobkaru tak to rozplasila