zkušební tým na boilies

Mám pár desítek receptů ale nemám čas je všechny vyzkoušet tak bych chtěl najít nějaké lidi na testování boilie,kteří ho umějí alespoň trochu vyrábět a ví co a jak. Prosil bych zájemce aby se mi ozvaly. Ty recepty co mám jsou sestavené na základě anglických příruček a chtěl bych vyzkoušet jestli jsou k něčemu a pak je případně dodat na trh.
Autor diskuse: simonkal - Profil , 12.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Baťour - Profil | Po 12.3.2012 20:23:42

Franc49 >> :-))))

    kaprPete - Profil | Po 12.3.2012 20:23:30

      Franc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:22:44

      Baťour >> no snad jo no ale radsi se neco jeste od vas naucim:))))))))aspon podle psani i tak se da hodne dozvedet:))))))))))

        Špek - Profil | Po 12.3.2012 20:22:35

        Delwin >> Nikl a Kučera půjdou do prde.e

          Baťour - Profil | Po 12.3.2012 20:21:49

          Franc49 >> To je dobře přeju ti to... přiští rok mi to ukážeš letos jedu 2x Italii po 14 dnech :-)

            Delwin - Profil | Po 12.3.2012 20:21:36

            Špek >> a počkej až to někdo nahodí do vody,za 30 minut 50 kaprů :-))))))))

              Delwin - Profil | Po 12.3.2012 20:20:35

              simonkal - >> hele,máš ještě nějaké diskuze? tady už to je nuda.

                Franc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:20:14

                Baťour >> Aha nic jsem nevedel ani nezaslechl to vis no jste na me zapomeli a tak ja ted chytam sam za sebe a taky to maka jako vzdy:)))))))))

                  Špek - Profil | Po 12.3.2012 20:20:14

                  Delwin >> to jo, zA 30MINUT 50 chlapů)))

                    Delwin - Profil | Po 12.3.2012 20:19:15

                    Špek >> a hlavně to množství testerů:-)))

                      Franc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:19:05

                      Neznaboh:-D >> nebo zskousi jaky jsme lidi jelimanci:))))))))))

                        Baťour - Profil | Po 12.3.2012 20:18:54

                        Franc49 >> Jo skončil jsem ze stejného duvodu jako míra :-) ale tetka je to jiní a supr hlavně dobrá komunikace a žadné pomluvy atd :-)

                          Špek - Profil | Po 12.3.2012 20:18:04

                          Delwin >> To já nevím,zda je klidný to víš,Anglická receptůra je Anglická receptůra:)

                            Neznaboh:-D - Profil | Po 12.3.2012 20:17:59

                            jj chtěl bych se živit testerstvím...ale zatím žádná nabídka,ani od lukáše,ani od michala... někde je chyba:-D

                              Franc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:16:57

                              Delwin >> vsak mu je uz testuju:))))))))))

                                Delwin - Profil | Po 12.3.2012 20:16:55

                                Špek >> no pokud je tady a zkoumá plán konkurence,tak asi může být klidný :-)))

                                  Franc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:16:39

                                  Baťour >> Fakt nekecej ani nic nevim woe:)))))))))

                                    Franc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:15:54

                                    Neznaboh:-D >> ale mozna taky ale nejak to nesleduju jen jsem se nakouk a hned padim:)))))))))Aspon jsem se zasmal:)))))))))

                                      Delwin - Profil | Po 12.3.2012 20:15:52

                                      Franc49 >> zatím nemá,čeká na někoho kdo je nakoupí a otestuje :-))

                                        Baťour - Profil | Po 12.3.2012 20:15:36

                                        Franc49 >> Nešpehuji ale chtěl sem dělat testera když jsem u šukecu skončil a přešel i IMOTEPU :-))))