zkušební tým na boilies

Mám pár desítek receptů ale nemám čas je všechny vyzkoušet tak bych chtěl najít nějaké lidi na testování boilie,kteří ho umějí alespoň trochu vyrábět a ví co a jak. Prosil bych zájemce aby se mi ozvaly. Ty recepty co mám jsou sestavené na základě anglických příruček a chtěl bych vyzkoušet jestli jsou k něčemu a pak je případně dodat na trh.
Autor diskuse: simonkal - Profil , 12.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

NBaťour - Profil | Po 12.3.2012 20:37:07

Franc49 >> To je supr dej jim za mě budu držet palce hlavně jdi víc dolů .-)

    NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:36:30

    Franc49 >> já si přečtu znova to zadání diskuze,a smích se zase dostaví :-)))

      NFranc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:35:37

      Baťour >> jako vzdy malej na velky se vypravim az v dubnu na ty krasny kousky vzdyt vis kam:)))))))))))))

        NFranc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:34:51

        Delwin >> jasne ok uberu neboj jo a zrovna odchazis kdyz se moc nesmejes:)))))))))))

          NFranc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:34:07

          Neznaboh:-D >> jo ale psssst nikomu ani muk jo:)))))))))))))))

            NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:33:47

            já to tady balím pánové už mě bolí břicho :-)

              NBaťour - Profil | Po 12.3.2012 20:33:23

              Franc49 >> Dobrej seš :-))))gratulace :-)

                NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:33:13

                Franc49 >> tak promin,ale ještě jedna rada,dáváš tam moc strouhanky,pak jsou ti kapři přežraní:-)))))))))))))))))

                  NNeznaboh:-D - Profil | Po 12.3.2012 20:32:36

                  Franc49 >> bodejď... jsme jak říká kolega "polohovada":-D

                    NFranc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:32:07

                    Delwin >> no tys me proflak ty woe jako zahranicniho testera a je to venku kua:))))))))))))))))

                      NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:30:48

                      Franc49 >> tak tenhle kapr se živil výhradně simonkalovým boilím,to se hned pozná :-)))))))))))))

                        NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:29:31

                        kaprPete >> ale hlavně ta cena,jsem vůl že kupuju to drahý svinstvo,když můžu válet tohle.jdu dělat testera :-)))

                          NFranc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:28:34

                          Baťour >> no tak tem tloustum toho moc ukazovat nemusis a jinak darek to bylo z me skoro posledni vypravy aspon zmeni nejak ty anglicky recepty:)))))))))

                            NBaťour - Profil | Po 12.3.2012 20:26:47

                            Franc49 >> :-))) letos jim ukážu :-)))

                              NkaprPete - Profil | Po 12.3.2012 20:26:24

                              Delwin >> Už na to má chycenoun 19ku, tak bych to moc nepodceňoval:-)

                                NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:25:36

                                kaprPete >> a neprozrazuj tady tajný top recept na zaručené úspěchy :-)))

                                  NFranc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:25:24

                                  Baťour >> jinak ti preji hodne stesti v itosce doufam ze to nebude tloustobiti:))))))))))))

                                    NŠpek - Profil | Po 12.3.2012 20:25:04

                                    Delwin >> +jaké montáže na jaro a jaké na podzim

                                      NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:24:57

                                      kaprPete >> jo,ušouláš to cestou :-)))

                                        NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:24:20

                                        Špek >> to ne,nepůjdou do p.dele,ale půjdou testovat simonkalovi boilí,možná se něco přiučí.třeba jaké boilí na jaro a tak.............. :-))))))))))))