zkušební tým na boilies

Mám pár desítek receptů ale nemám čas je všechny vyzkoušet tak bych chtěl najít nějaké lidi na testování boilie,kteří ho umějí alespoň trochu vyrábět a ví co a jak. Prosil bych zájemce aby se mi ozvaly. Ty recepty co mám jsou sestavené na základě anglických příruček a chtěl bych vyzkoušet jestli jsou k něčemu a pak je případně dodat na trh.
Autor diskuse: simonkal - Profil , 12.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

NŠpek - Profil | Po 12.3.2012 20:15:11

Delwin >> Né to vážně ne... Ale tady mezi námi brouzdí:o)

    NNeznaboh:-D - Profil | Po 12.3.2012 20:15:03

    Franc49 >> hoj francine. to u vás nemáte co? :-D

      NFranc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:14:20

      Baťour >> Ahoj ty me spehujes vid velikane:))))))))

        NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:13:46

        Špek >> no doufám jenom že jsis šéfa nenašel v diskuzi na mrku :-)))

          NBaťour - Profil | Po 12.3.2012 20:13:37

          Franc49 >> Ty se nikomu neposmívej ty Francouská okurko :-)

            NŠpek - Profil | Po 12.3.2012 20:12:54

            Delwin >> woe já nemůžu ke konkurenci, mě by šéf odkrouch:o)

              NALE3 - Profil | Po 12.3.2012 20:12:23

              tvl tady je to banda srandystů :-DDDDD

                Nrover - Profil | Po 12.3.2012 20:11:54

                Špek >> Nečil se, lidská blbost nezná mezí, ... prostě "normálka", ... znáš to :-)

                  NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:11:29

                  Špek >> tak to bys měl být první tester :-))

                    NLosPafkos - Profil | Po 12.3.2012 20:11:22

                    další autor zralej na ústav,to se nám to tam hezky plní,jen tak dál bukvice.

                      NFranc49 - Profil | Po 12.3.2012 20:11:13

                      Delwin >> hoj jen jestli nejaky pruty ma:))))))))))))))

                        NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:11:02

                        ale už ted má nejnavštěvovanější diskuzi,třeba ho čeká odměna

                          NŠpek - Profil | Po 12.3.2012 20:10:30

                          Delwin >> Přesně.,...Bo já to odhalil:o)

                            NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:09:59

                            Špek >> vidíš,to mě nenapadlo,já to asi beru :-)))))))))))))))))

                              NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:08:35

                              kaprPete >> a pokud příjde tak máme všichni kromě testérů červenou :-)))

                                NŠpek - Profil | Po 12.3.2012 20:08:06

                                c.13 >> To je nějáky skryty záměr, a mi hoši to nepochopili.Veskutečnosti nám chce nabýdnout všem práci,a to testerstvý pod jeho křidly...

                                  NkaprPete - Profil | Po 12.3.2012 20:07:59

                                  Delwin >> Nebo si už válí koule:-)

                                    NNeznaboh:-D - Profil | Po 12.3.2012 20:07:52

                                    kurde já furt čekám jestli se zadavatel ukáže a bude reagovat,ale asi vítr Máchale:-D

                                      Nchesper - Profil | Po 12.3.2012 20:07:43

                                      kaprPete >> teď jde o to jestli se ho dočkáme

                                        NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:07:21

                                        kaprPete >> tak ten nedojde,podle mě už ted šel prodat pruty,a bude se učit raději na klavír :-))))))))))))))