zkušební tým na boilies

Mám pár desítek receptů ale nemám čas je všechny vyzkoušet tak bych chtěl najít nějaké lidi na testování boilie,kteří ho umějí alespoň trochu vyrábět a ví co a jak. Prosil bych zájemce aby se mi ozvaly. Ty recepty co mám jsou sestavené na základě anglických příruček a chtěl bych vyzkoušet jestli jsou k něčemu a pak je případně dodat na trh.
Autor diskuse: simonkal - Profil , 12.3.2012 kaprařina - nástrahy, návnady

Nromario.lt - Profil | Po 12.3.2012 20:06:51

Delwin >> Kdo si počká, ten se dočká.........

I když v tomto případě opravdu nevím, nevím..........

    Nc.13 - Profil | Po 12.3.2012 20:06:25

    Špek >> Já se nedivím....čím větší kravina, tím bouřlivější reakce :-)) Otázka samotná no koment ,ale jako provokace dobrýýýýý :-)))))

      NkaprPete - Profil | Po 12.3.2012 20:06:02

      Delwin >> Já spíš čekám na autora diskuze, protože chci znát pravdu:-( A taky se samozřejmě pobavit:-)

        NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:05:53

        c.13 >> ono není to jen o tom založit diskuzi,autor to musí hlavně umět dobře podat :-)))))))))))))))

          NALE3 - Profil | Po 12.3.2012 20:05:38

          Když mi dáš ingredience tak si to klidně uválim a vyzkoušim to :-)

            NŠpek - Profil | Po 12.3.2012 20:05:27

            c.13 >> Bo se tomu snad nemůžeš ani divit ne???? :o)

              NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:04:55

              já už mám vyhulenou krabičku cigaret z netrpělivosti jestli se nějaké jelito najde,to by pak přebilo i autora téhle diskuze :-))))))))))))))

                Nc.13 - Profil | Po 12.3.2012 20:04:29

                Mazec!...za dvacet minut skoro stovka reakcí :-))

                  NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:02:53

                  Tommy23 >> ono to bude zachvíli i na FB,a možná i jinde :-)))

                    NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 20:02:11

                    Tommy23 >> pokud bydlí s nějakým anglánem,nevidím problém v tom že by doma šoulal anglický koule,ale na tohle bych testera dělat nechtěl:-)))

                      NŠpek - Profil | Po 12.3.2012 19:59:56

                      Nechci tě kámo naštvat,ale tohle mi příjde scesné:o)To snad nemyslíš vážně že ne???Fakt myslíš že lidi budou za své prachy koulit ničí nápad,a sedět u vody čekat na zázrak a věřit nečemu ,co ani netuší zda to vůbec má fungovat?? A až náhodou nakoulí neco,na co příjde slušná ryba tak že ti hned poví co a jak??? To je jako Prdel,dobrý:o)

                        NTommy23 - Profil | Po 12.3.2012 19:59:36

                        Delwin >> Kdo ví :))))))))))) Každopádně ted ví o něm celej Mrk :))))))))

                          NTommy23 - Profil | Po 12.3.2012 19:58:27

                          Pallermo >> Právě mě to zarazilo vid :))))) On se někde přetvářá, že neví, jak na ně a on doma šoulá anglický koule :)))))))))

                            NFigos - Profil | Po 12.3.2012 19:57:43

                            Delwin >> Jo jasné neboj.jo kdyby to udělal tak jak píšeš to je jiné.No mě stačí že si dělám svoje věci které fungujou a to stač.

                              Nchesper - Profil | Po 12.3.2012 19:57:41

                              Delwin >> to je škoda kdyby poslal hotovky tak bych taky klidně testnul ale za těhle podmínek sem zvědavej koho chytne

                                NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 19:56:55

                                :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))​))))))))) :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :-)))))))))))))))))))))))))))
                                omlouvám se,ale ještě jednou jsem si přečetl zadání diskuze :-))))))))))))))))))))))))))))))))))

                                  NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 19:55:22

                                  Figos >> no být tebou tak se do větších akcí nepouštím,já nad tímhle ani neuvažuju,jediná varianta je že mi pošle koule a já mu to testnu,ale takhle to on chlapec v plánu nemá :-)))

                                    Nchesper - Profil | Po 12.3.2012 19:54:20

                                    Pallermo >> asi ne vystačím si se svejma

                                      NDelwin - Profil | Po 12.3.2012 19:53:43

                                      Pallermo >> no a co teprve až to začne dodávat ve velkém,už ted je dost známej .-)))

                                        NFigos - Profil | Po 12.3.2012 19:52:28

                                        Delwin >> Nebo si to od něj vzít kouknout na to udělat si to pak to vyzkoušet a pak mu to dát na prodej.