Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

Nlikin - Profil | Út 6.3.2012 21:09:31

pepa-č >> Takže tedy nesmím hodit do vody rohlík po době lovu ? :-) A jak to chceš klasifikovat ? :-)

    Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:09:20

    viceroy >> cituji: "ver ze jenom blbec neznaly zakona a ryb prava si necha nasrat na hlavu"
    tohle jsi napsal o sobě? Jsi totálně neznalý práva a každý student práv prvního ročníku by tě o tom přesvědčil.
    Přečti si zákon 99/2004Sb. a najdi tam paragraf či aspoň odstavec, který podporuje tvoji novátorskou myšlenku, že zákon platí jen pro toho, kdo řádně zapsal docházku. A pak ho sem vlož.

      Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:09:15

      Soulfish >> Jsou to vyčůránci, ale bohužel jim prohřešek skutečně nikdo neprokáže, nebudou-li se k prutům hlásit.

        Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:07:55

        pepa-č >> blbí ne, ale blbý...........

          NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:07:16

          pepa-č >> :-)))))))))))))))))))))

            NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:07:06

            Delwin >> Ale ale chlapče... ty se nevyznáš vůbec v ničem... to už jsi tady dokázal několikrát.
            Ano - i ten, kdo krmí labutě se teoreticky může dostat do křížku se zákonem 254/2001 Sb. Jen neni žalobce, tudíž ani soudce.
            Ano - pokud jsi ve VRP, nikdo tě stíhat nebude. Ale pokud tomu tak je, musíš se řídit prováděcí vyhláškou č. 197/2004 Sb., která jasně určuje, ve kterejch hodinách tak smíš činit.

              NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:06:45

              hraji >> krmení ryb nebo vodního ptactva není znečistování,pokud se nejedná o zdroj pitné vody nebo pokud to není výslovně na dané vodě zakázáno :-) viz. cedule

                NSoulfish - Profil | Út 6.3.2012 21:06:38

                elhierro >> já jsem se spíš chytl těch nahozených prutů, ke kterým se ten člověk nehlásí.. :) takoví "vyčůránci", co si myslí, že na ně nikdo nemá, mi pijou krev.

                Pro mě za mě ať si tam to krmení hodí..

                  Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:06:00

                  Venca888 >> Takže dle tvého výkladu, děti a ostatní lidi, co krmí labutě, kachny a jiné vodní živočichy, musí vlastit RL? Asi blbost, ne? Kdyby tomu bylo tak jak říkáš, tak jak znám represe MP, tak by u každého vodního toku rozdávali pokuty za znečišťování vodních toků.

                    Njakewww - Profil | Út 6.3.2012 21:05:58

                    martin1893 - >> RŘ hovoří jasně,pokud skončí doba lovu, musíš ukončit lov,tj. vytáhnout udice a tím jsi splnil pravidla předepsaná RŘ.Pokud si budeš zakrmovat a připravovat lovné místo na dobu,kdy budeš moci zahájit lov dle RŘ,je vše v pořádku.

                      Npepa-č - Profil | Út 6.3.2012 21:05:44

                      svatá noho!!! hraji má pravdu!!!

                      jste fakt tak blbí?

                      vodní zákon platí. pro každého. pro rybáře, nerybáře i pro člověka, co zrovna sedí v paneláku.
                      ryb zákon platí. taky pro všechny.

                      I zákony o letecké dopravě a let provozu pro mě platí i když nemám letadlo.

                      co je na tom nepochopitelného?

                        NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 21:04:38

                        thc123 >> no a ted jsme u toho,já vím že to funguje tak že mě zadržíš a voláš policii,kteří tě poplácaj po ramenu že jako dobrá práce,a díky neznalosti chycené osoby to tak většinou končí,ale podle zákona ty nemáš právo nikoho zadržet,pač nejsi státní orgán,ty můžeš volat policiinale jakmile se mě budeš pokoušet jakkoli zadržet,pácháš trestný čin omezování osobní svobody,a v momentě kdy se mě dotkneš to můžu brát jako útok na svoji osobu a začít se bránit.ale jak jsem napsal nemá cenu to rozebírat a ani jsem se tě nechtěl nijak dotknout,jen jsem chtěl ukázat že u nás zákon nějak nefunguje a dá se téměř vždy obejít

                          Nviceroy - Profil | Út 6.3.2012 21:03:10

                          hraji >> nemachruj pokud si nejsi stopro jisty a ver ze jenom blbec neznaly zakona a ryb prava si necha nasrat na hlavu

                            NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:02:56

                            elhierro >> proč v návaznosti na rybolov? Před chvíli jsi napsal, že to budeš dělat s tvrzenim, že nerybaříš. :-)
                            Jako osoba vykonávající rybářský právo krmit můžeš. V opačnym případě nemůžeš házet do vody nic...jinak znečišťuješ vodní zdroj. Je to vcelku prostý...

                              NFreeGAme - Profil | Út 6.3.2012 21:02:44

                              hraji >> Zákon č. 99/2004 Sb., o rybníkářství, výkonu rybářského práva, rybářské stráži, ochraně mořských rybolovných zdrojů a o změně některých zákonů (zákon o rybářství) § 2 j) lovem činnost směřující k ulovení ryby nebo vodního organizmu v rybníkářství anebo ulovení a přisvojení si ryby nebo vodního organizmu při výkonu rybářského práva za podmínek stanovených tímto zákonem,

                              nikde tam není nic o krmení, a denní doby jsou jasně označeny "Denní doby lovu" takže krmení se podle tohodle vůbec řešit nedá, jediné co se dá řešit je znečišťování vodních zdrojů

                              hraji: jen poznámka, že člen MO je rybář, to bych si dovolil nesouhlasit můžu být členem, platit příspěvky a přitom státní lístek mít nemusím.

                                Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:01:44

                                viceroy >> posílej si co chceš. Tvrzení, cituji: "ryb zakon se totiz vztahuje jen na osobu pokud ma radne zapsany prichod v dochazce"
                                je pitomost jak Petřín.

                                  Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 21:01:29

                                  Soulfish >> Ano, já s tebou souhlasím, definoval jsi to výstižně. Až tě budou vytáčet šmejdi, co porušují kde co. Pak s tebou souhlasím. Ale ti šmejdi, kde co uplatí a zase AMEN. A určitě klučina, co po konci lovu bude krmit ryby, tak toho přeci nebudeš považovat za šmejda, co porušuje kde co. Podívej se na tu šaškárnu (čti soud) ve věci Věcí veřejných. Jasná korupce a co se stane? Nic! Jen ten soud zaplatíme z našich daní.

                                  A k tomu napadení RS. Nebudou-li svědci, bude to tvrzení proti tvrzení, já to podám jako nutnou sebeobranu při napadení RS.

                                    NSoulfish - Profil | Út 6.3.2012 21:01:13

                                    viceroy >> tak to mi prosím zašli taky

                                      Nlipenak - Profil | Út 6.3.2012 21:00:39

                                      Delwin >> máš samozřejmě pravdu, rozumná RS když nebudeš mít nahozeno ,pruty sbalené tě nebude kontrolovat.,tím že čučíš na vodu není nic proti ničemu. . Já jen psal že to ale zákon RS umožnuje provést kontrolu nelovícího rybáře.

                                        Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 21:00:12

                                        Delwin >> vodní zákon 254/2001Sb.