Seberou mi papíry?

Nikde jsem nenašel odpověď,zda po skončení doby lovu s vytáhnutými pruty můžu zavážet návnadu.Prosím pouze o relevantní odpovědi,nejlépe členové RS.díky
Autor diskuse: martin1893 - Profil , 6.3.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 21:00:10

Baťour >> to tedy je... zakazuje ti házet do vody sračky. CO je na něm špatnýho?

    NČajda - Profil | Út 6.3.2012 20:59:58

    jednoduchá odpověd, rybářský řád, nebo i jakýkoliv jiný řád, zákon vyhláška, cokoliv neupřesnuje nebo nezakazuje je povoleno, tím pádem v připadě RK v případě zavážení nástrahy povolenku klidně ukázat, kdyby byli problémy tak se zeptej v jakém článku ti zakazuje rř zavážet návnadu po skončení doby lovu

      NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 20:59:52

      Venca888 >> nějak se v tom zamotáváš,o zákonech si s tebou rád popovídám něco o nich vím kámo :-)

        Nthc123 - Profil | Út 6.3.2012 20:59:51

        Delwin >> Pokud rybář nejsi, může to řešit prostřednictvím plánu "B", tedy zavolat jiný orgán. A přátelé, zde v našem státě nejde o to, jestli jste něco spáchali, ale zda jste z toho podezřelí, zní to stejně, ale je to obrovský právní rozdíl.

        ...z čehož vyplývá, že pokud vám bude chtít někdo udělat pakárnu, označí vás za podezřelého a bude následovat takový kolotoč, že se z toho po....te, za to ručím ;-)Po všem tom papírování se samozřejmě zjistí, že jste nic neporušili, ale toho cestování a podávání vysvětlení...

          Nviceroy - Profil | Út 6.3.2012 20:59:02

          hraji >> preposlu ti neco na SZ a myslim ze kurevsky zmenis nazor a jsem zvedavy co mi pak napises , pokud proskrtnu v ulovkaci ukonceni lovu stava se ze mne civilni osoba a tudis si muzu delat co chci a ver ze jako porybny tohle tve nesmyslne tvrzeni neobhajis to mi ver

            NHalen - Profil | Út 6.3.2012 20:58:37

            likin >> I na to RŘ pamatuje. Je tam tuším pasáž, že se musíš popřípadě prokázat dokladem k nabytí ryb nebo vodních organismů.

              Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 20:58:28

              elhierro >> ale já netvrdím, že je něco v RŘ. Ale ty jsi přece vázán všemi zákony a vyhláškami a nařízeními vlády. Když jedeš na ryby, taky nešoféruješ podle RŘ, ale podle nějakého zákona a vyhlášky. Napsal jsem jasně, vodní zákon.

                NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 20:58:27

                Venca888 >> ty jsi už viděl nějaký zákon o znečištování vody tím že se krmí labutě nebo ryby?já teda ne.napiš mi to prosím co je to za zákon????? ujištuji tě že nikdo by mě nestíhal za to že jsem na vodě která nemá vyloženě cedule zákaz krmení,házel žrádlo rybám,nebo myslíš že jo?.......komunismus už nefunguje.

                  Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 20:58:17

                  Venca888 >> Prosím o definici, co je to znečišťování vodního zdroje v návaznosti na rybolov. Pokud bys měl pravdu, krmení, používání srkaček, krmítek by muselo být automaticky všude zakázáno.

                    NBaťour - Profil | Út 6.3.2012 20:58:16

                    Venca888 >> no to je tede chytrej zákon :-)))

                      NSoulfish - Profil | Út 6.3.2012 20:57:26

                      elhierro >> já jen, že ta možnost tu je.. až mě ti šmejdi, co porušují kde co všecko, budou opravdu vytáčet - tak bych byl normálně schopný toto zavést...

                      Drahý by to nijak nebylo a navíc při shodě vzorku s pachatelem bych po něm požadoval zaplacení i toho testu. Jednoduché a jednoznačné - třeba v případě napadení rybářské stráže.. stačí kousíček kůže, kapička krve aby byl pachatel identifikován a bylo by po vytáčkách.

                      A když už jsi nakousl ty řidiče, tak by taky nebylo špatný, aby se na tyto lidi (pokud odmítnou poskytnout vzoreček) nahlíželo stejně jako na řidiče, co odmítnou test na alkohol.. Hotovo šmytec, tečka. Pokud jsi to neudělal, rád vzorek poskytneš, aby ses očistil od nařčení.

                      Chtělo by to přitvrdit.

                        NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 20:56:56

                        Baťour >> rybářovi to umožňuje zákon o rybářství. jenomže pouze jako rybářovi - takže pokud to dělá mimo stanovenou dobu lovu, zároveň ten zákon porušuje

                          Nlikin - Profil | Út 6.3.2012 20:56:29

                          hraji >> Já psal že to je vtípek, nečteš ?

                            Nthc123 - Profil | Út 6.3.2012 20:56:02

                            Honza54 >> RS do toho může kecat, neboj...

                              Nelhierro - Profil | Út 6.3.2012 20:55:48

                              hraji >> můžeš mi říct, kde v RŘ je něco o krmení? Tedy pokud mi nechceš ukázat vyjímky revírů, kde je krmení či používání srkaček, krmítek výslovně zakázáno. A jak říkám, nebude-li mi prokázáno, že jsem osoba provádějící výkon rybářského práva, i tento zákaz bude pro mne diskutabilní.

                                Nhraji - Profil | Út 6.3.2012 20:55:27

                                likin >> děláš si srandu nebo jsi skutečně tak hloupý že směšuješ lov ryb a nakupování potravin?

                                  NDelwin - Profil | Út 6.3.2012 20:55:19

                                  thc123 >> pokud mě potká RS s prutem nenahozeným u vody a jsem rybář,má právo mě kontrolovat.souhlasím.pokud mě potká RS u vody s prutem a nejsem rybář,nemám nahozeno,nemá právo mě kontrolovat ani zadržet,protože nejsem rybář a přestupek ani trestný čin jsem nespáchal.dále,rybář ukazuje porybným občanku protože mu to nařizuje rybářský řád(čili zákon) pokud nejsem rybář tento zákon se na mě nevztahuje,a jako civilní osoba mám povinost ukázat občanku pouze státnímu zaměstnanci což RS není.dále pokud bych zákon rozebíral do detailů tak bych ti napsal hned několik případů kdy RS vlastně porušuje zákon,ale tohle smysl rozebírat nemá,protože všichni víme jak jsou naše zákony děravé.

                                    NVenca888 - Profil | Út 6.3.2012 20:55:05

                                    elhierro >> dopouští se toho, co jsem zmiňoval. To jsou jenom nesmyslný fabulace

                                      Nthc123 - Profil | Út 6.3.2012 20:54:51

                                      Baťour >> Ne, ti právě vykonávají rybářské právo, už to pochop :-)))

                                        NHonza54 - Profil | Út 6.3.2012 20:54:39

                                        ňáko tomu nerozumím, podle některých může kolem vody běhat hafo lidiček s rybářským náčiním a RS do toho nemá co kecat protože lidičky v tu chvíli nechytají ryby, vždyť ta RS mimo jiné chrání zájem těch řádných rybářů.